Şimdi Ara

Güneş Gözlüğü Fırsatları 2016 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
756
Cevap
81
Favori
65.813
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeşilköy Optik'te Güneş Gözlükleri 79 TL'den başlayan fiyatlarla modeller için mesaj atın fotoğraflarını çekelim...
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Super Ray

https://www.saatinadresi.com/default.aspx

Geçen yıl bu adresten RB3522 Polarize modelini piyasada en ucuz yerden 100 TL daha uyguna almıştım. Sonrasında ürünü gösterdiğim Atasun, Opmar gibi yerler de ürünün orijinal olduğunu onaylamışlardı. Tavsiye ederim.

Bu yıl da bir kemik model alacağım ama henüz ne alacağıma karar vermedim. Mağazalarda modeli bulduktan sonra araştırmaya başlayacağım.

Çok iyi fiyatlar var ben 500-600 TL gözden çıkarmıştım istediğim modeller 300 TL'ye var neredeyse, eminsiniz değil mi orijinal bunlar? Sonradan başımız ağrımasın.

• numaralı güneş gözlüğü kullanan var mı?
    nelere dikkat etmek lazım?
  • Hocam ben kendi deneyimini paylaştım. Aldığım ürün orijinal. Gerisi sizin tercihiniz.

• Yok mu arkadaşlar fırsat falan? Bugün mağazaları dolaştım biraz çeşitli kampanyalar mevcut ama dişe dokunur bir şey bulamadım. Bu yılki gözlüğüm için de Emporio Armani'nin 4033 modelini seçtim. Mağazalarda en uygun 400'e internette de 320'ye buldum. Yaza doğru güzel kampanyalarla daha uyguna getirebilirsem güzel olacak.

EA 4033
  • N11 den yarın sipariş vereceğim adama sordum orjinal dedi olmadı geri göndereceğim ne edelim hediye çekilde 249 A geliyor atasın da 375 lira

• quote:

Orijinalden alıntı: hakanberber53

N11 den yarın sipariş vereceğim adama sordum orjinal dedi olmadı geri göndereceğim ne edelim hediye çekilde 249 A geliyor atasın da 375 lira

Hangi model, ne çeki hocam?
  • Siyah kemik modeli 279 lira fiyatı 55 liralık çek aldım 19 liradan bana geldi 243 A sipariş verdim yarın gelecek rb3016 modeli

• hakanberber53 H kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. İyi günlerde kullanın. Ürün geldikten sonra burada da bilgilendirme yaparsanız alacak olanlara ışık tutmuş olursunuz.
  • Morhipodan Hugo Boss gözlüğü kombolar haric 190 liraya aldim güneş gözlüğü işini yıllarca kapattim herhalde

• Arkadaşlar magrabinin ilk kampanyasından bir prada kıstırmıştım forumda o konu meşhurdur. Geçenlerde prime müsterimizsiniz ayağına bir 190 liralık çek yollamışlardı bir de armani aldım hem de 180 liraya. Bence arada bir magrabi ( şişli optik) arada uğrayın. Bugün ykmlerde atasun mert optik hepsini gezdim. Normal şartlarda bile magrabi optik piyasadan daha uygun.
  • Rezerve

• quote:

Orijinalden alıntı: Super Ray

Yok mu arkadaşlar fırsat falan? Bugün mağazaları dolaştım biraz çeşitli kampanyalar mevcut ama dişe dokunur bir şey bulamadım. Bu yılki gözlüğüm için de Emporio Armani'nin 4033 modelini seçtim. Mağazalarda en uygun 400'e internette de 320'ye buldum. Yaza doğru güzel kampanyalarla daha uyguna getirebilirsem güzel olacak.

EA 4033

Gecen sene 500 liraya numarali camiyla beraber aldigim armani gozlugumu kaybettim. Bunlari neden yaziyorum bilmiyorum, acimi hafifletmek istedim:(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Osse marka almayı düşünüyorum tavsiye eder misiniz?

• rez
  • Amazondan alinmiyormu gozluk? Gumruk vs varmi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burada Magrabi'yi övdüler. Dedim gidip oradan alayım bari. Gittim bi' gözlük beğendim 15 gün içinde beğenmezsen getirirsen değiştiririz dediler ok dedim. Gözlüğü ertesi gün değiştirmeye gittim yeni alacağım gözlük daha ucuz. Ee ne yapacağız? 50 TL açık var arada, adam onun yerine gözlük temizleme seti verdi. Eşantiyon diye verdiği gözlük temizleme sularını da faturada 4.99x2 olarak göstermiş. Hakikaten ayıp.

Esas mevzu da, verdikleri gözlük suyunun son kullanma tarihi geçmiş, eşantiyon diye parayla sattıkları tarihi gecmiş gözlük suyuyla gözlüğün camını sildim ray-ban yazısı silindi. Yani diyeceğim o ki Magrabi optikten daha iyi alternatif varsa ona yönelin.

• takip yuvarlak yüz şekli için ne tur gözlük tavsiye edersiniz?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.