Şimdi Ara

Güneş Gözlüğü Fırsatları 2016 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
756
Cevap
81
Favori
65.803
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen hocam 100 daha verip persol almak daha mantıklı gerçekten harika gözlükler, varsa ucuz bildiğiniz bi yer haberimiz olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

Pardon ama nihayetinde 1 cam yani buna ne etki ediyorda bu kadar pahali.cokmu derin asamalardan geciyor.Sadece bilgi amacli soruyorum.Yani kasit aramayin lutfen bence once buna bi aciklik getirilmeli dye dusunuyorum.

Bende ayni sekilde dusunuyorum. 480 lira bir gozluk icin fazla bi para. O paraya icinde karmasik elektronik devreler bulunan akilli telefon satiliyor. Plastik ve cam urunu olan gozlukte kar marjinin yuksek oldugunu dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: CnnRose

Burada Magrabi'yi övdüler. Dedim gidip oradan alayım bari. Gittim bi' gözlük beğendim 15 gün içinde beğenmezsen getirirsen değiştiririz dediler ok dedim. Gözlüğü ertesi gün değiştirmeye gittim yeni alacağım gözlük daha ucuz. Ee ne yapacağız? 50 TL açık var arada, adam onun yerine gözlük temizleme seti verdi. Eşantiyon diye verdiği gözlük temizleme sularını da faturada 4.99x2 olarak göstermiş. Hakikaten ayıp.

Esas mevzu da, verdikleri gözlük suyunun son kullanma tarihi geçmiş, eşantiyon diye parayla sattıkları tarihi gecmiş gözlük suyuyla gözlüğün camını sildim ray-ban yazısı silindi. Yani diyeceğim o ki Magrabi optikten daha iyi alternatif varsa ona yönelin.

Babamın 10 yıldan fazla kullandığı gözlüğü var çeşmenin altında yıkadığı halde hala silinmemiş duruyor. Raybanlar da sol camın içine lazerle kazınmış bir RB yazısı var ona bakar mısınız ? Eğer yoksa yüksek ihtimalle sahte gözlük.
  • metinsemer kullanıcısına yanıt
    Vallahi yok rb yazısı, nasıl yani bunlar bana çakma gözlük mü sattı ya?

• quote:

Vallahi yok rb yazısı, nasıl yani bunlar bana çakma gözlük mü sattı ya?

Yazik bu firmalara
    Eger boyle bir sey varsa hakkinizi sonuna kadar arayin.. Yoksa da arayin 50 tllik acik yerine 10 liralik temizlik suyu... Tam cakal esnaf hareketleri...

• RuiNatioN kullanıcısına yanıt
    Bak ya bunlar cidden sahtekar herifler, ulan madem sahte alacak olduktan sonra niye 500 lira verdik? Hocam şu an kontrol ettim 18-04-2015'de almışım, ne yapabiliriz şimdi iade garanti falan?

• Bu sene bari bi gözlük alayım yarabbim amin
  • Hic anlamam bu gozluk islerinden. Yalniz gecen birinde mustang gozluk gordum ilk defa bir gozlugu yakistirdim kendime. Marka hakkinda bilgisi olan var mi kullanan oldu mu acaba? Bunun disinda erkek-kadin icin marka tavsiyeleri alabilir miyim 250tl ye kadar fiyatlandirma olarak. Su siralar alacağım

• metinsemer kullanıcısına yanıt
    Pardon rb yazısı varmış fakat yazının silinmesi normal mi hocam?

• CnnRose kullanıcısına yanıt
    hocam asetonla falan mı sildin ya çakmalarda bile yazı silinmiyor. Nasıl oldu bu iş ben anlamadım.
    Bir an önce götür derim
  • demirçelik kullanıcısına yanıt
    Hocam magrabinin verdiği su ile sildim, değişim falan olur mu?

• quote:

Hocam magrabinin verdiği su ile sildim, değişim falan olur mu?

Peşini bırakma abi eğer öyle bi durum varsa ve kabul etmezlerse buraya yaz toplu şikayet falan edelim.

• komodoejderi kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam bana koyan bir de eşantiyon diye verdiği 2 adet son kullanma tarihi geçmiş gözlük suyunu faturaya tanesi 4.24₺'den 5 adet olarak yansıtmışlar, tam dolandırıcı bunlar yahu.

• Beyler N11 de 1 gözlükçü var. orjinal rayban veriyormuş. Bayada satmış geri dönüşleri %100e yakın

RB 3025 004/58 model polorizeli gözlük beğendim.

Camı hem polorize hem UV hemde antirefle kaplı. Raybanın sitesinde 650 tl
    Arkadaş 350 tlye satıyor. 33 Tl indirim kuponum var kabaca 320 TL ye gelecek.Daha ucuzunu bulabilirmiyim bilmiyorum ??

58 veya 62 ekartman almayı düşünüyorum. gönlüm 62 ekartmandan yana. çok büyük durur mu ? Yüzüm ince uzun gidiyor.Damla modelden başka gözlük yakışmıyor.

Ahanda linki
    http://urun.n11.com/unisex-gunes-gozluk/rayban-rb3025-00458-polarize-gunes-gozlugu-P27884472

yorum ve tavsiyenizi bekliyorum
    saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: reallist55

Beyler N11 de 1 gözlükçü var. orjinal rayban veriyormuş. Bayada satmış geri dönüşleri %100e yakın

RB 3025 004/58 model polorizeli gözlük beğendim.

Camı hem polorize hem UV hemde antirefle kaplı. Raybanın sitesinde 650 tl
    Arkadaş 350 tlye satıyor. 33 Tl indirim kuponum var kabaca 320 TL ye gelecek.Daha ucuzunu bulabilirmiyim bilmiyorum ??

58 veya 62 ekartman almayı düşünüyorum. gönlüm 62 ekartmandan yana. çok büyük durur mu ? Yüzüm ince uzun gidiyor.Damla modelden başka gözlük yakışmıyor.

Ahanda linki
    http://urun.n11.com/unisex-gunes-gozluk/rayban-rb3025-00458-polarize-gunes-gozlugu-P27884472

yorum ve tavsiyenizi bekliyorum
    saygılar

Arada 300 lira fark var. N11 de ki gozluk buyuk ihtimalle sahte olabilir.

• A380 kullanıcısına yanıt
    970 tane satış var.
    Alanların hepsi orjinal demiş
    loxitica RB distribütörün garanti belgesi varmış
  • Swing markası candır
  • yus49 Y kullanıcısına yanıt
    modelleri en çok hoşuma giden gözlüktür ama ne zaman alsam pişman olurum. 3. seferdir aynı şey başıma geliyor. tipe aldanmayın, kalite cidden berbat bence.
  • kukuleta12 K kullanıcısına yanıt
    Katiliyorum modelleri bana en cok yakisan marka ancak kime sorsam kalitesinden dem vuruyor 100lira fazla verip rayban alirim kafam rahat olur

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.