Şimdi Ara

Güneş Enerjili Powerbank Zarar verir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
16.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar internette buldum daha önce de böyle bi ürün kullanmadım güneş enerjili olması beni çok çok cezbetti ..

ürün bu :

http://www.indirdik.com/Solar-Powerbank-15600-mAh-Yuksek-Kapasiteli-Tasinabilir-Sarj-Aleti

• sıkıntı olmaz fakat güç çıkışı gerçekten tam 1 amper mi?yani voltaj düşmesi falan olabiliyormuş bu powerbank lerde.bende geçen hafta 30 tl ye 5600 mah aldım ama forumda kullanma zarar verebilir dediler.bence sizde dikkat edin.bu arada bu söylediklerim güneş enerjili olmasıyla ilgili değil ,çin malı ucuz cihazlar için geçerli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunlar kalitesiz çin malı ürünler cihaza zarar vermez ama pek verimli sonuç alamazsnız size tavsiyem xiaomi alın hem şık hemde kaliteli
  • Gunesle o 15000 mah ne kadar surede sarj edecek

Hic bulasmayin bence de

• quote:

Orijinalden alıntı: ponchik

Gunesle o 15000 mah ne kadar surede sarj edecek

Hic bulasmayin bence de

16 bini 2 amper ile sarj etmem 10-12 saat suruyo, gunesle 3 senede falan sarj olur sanirim

• Genelde doğa sporlarıyla uğraşanlar kullanıyor bu tür cihazları.
    Gece takıp sabah şarjdan çekeceğiniz bi powerbank işinizi görür diye tahmin ediyorum.

• KRML_KNN kullanıcısına yanıt
    Ya güneş enerjili olması benim için çok iti bi özellik onun için istedim ancak çok geç şarj olur diyolar bilemedim şimdi :/

• Ya full şarj olmasın ben telefona bağladığımda bi kere fullicek kadar olsun bana yeter ..

Gerekirse prize takarım diye düşündüm :/

@gokceonur peki siz ne kullanıyorsunuz ve nerden aldınız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi galaxyg -- 28 Nisan 2015; 0:36:25 >
  • Yok sikinti olmaz

• Sabah Şafak vaktinden aksam Güneş batana kadar dışarıda bıraksan Yarısı bile dolmaz hocam boş is bunlar. Para tuzağı.

• quote:

Orijinalden alıntı: galaxyg

Ya güneş enerjili olması benim için çok iti bi özellik onun için istedim ancak çok geç şarj olur diyolar bilemedim şimdi :/

bos ver hocam xiaomi al
  • o cihazdan alacaktım ederi 15-17tl arası sonradan baska aldım neden dersen günes enerjisiyle dolan vardı sonra dedim lan zaten cin malı adi birde güneşe koyunca patlar matlar hiç gerek yok arabada patlasa ilgi dağıtıp veya camı kırıp ölüm bile getirir evde camın kenarında patlasa ev yanar Allah korusun hiç gerek yok dedim. Her zaman yanımda da tasırım diye farklı birsey aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samsunlusemih

o cihazdan alacaktım ederi 15-17tl arası sonradan baska aldım neden dersen günes enerjisiyle dolan vardı sonra dedim lan zaten cin malı adi birde güneşe koyunca patlar matlar hiç gerek yok arabada patlasa ilgi dağıtıp veya camı kırıp ölüm bile getirir evde camın kenarında patlasa ev yanar Allah korusun hiç gerek yok dedim. Her zaman yanımda da tasırım diye farklı birsey aldım.

Okurken 3-4 defa öldüm

• quote:

Orijinalden alıntı: gokceonur

quote:

Orijinalden alıntı: samsunlusemih

o cihazdan alacaktım ederi 15-17tl arası sonradan baska aldım neden dersen günes enerjisiyle dolan vardı sonra dedim lan zaten cin malı adi birde güneşe koyunca patlar matlar hiç gerek yok arabada patlasa ilgi dağıtıp veya camı kırıp ölüm bile getirir evde camın kenarında patlasa ev yanar Allah korusun hiç gerek yok dedim. Her zaman yanımda da tasırım diye farklı birsey aldım.

Okurken 3-4 defa öldüm

Düşün yani okurken ölmüşsün kullanırken ne olur bilmem
  • samsunlusemih S kullanıcısına yanıt
    galaxyg kullanıcısına yanıt
    yorum süper olmuş :)

o 15000lik gerçekten 15000mah mi bir de onu bilmek lazım.(5000lik taşıması kolay ve ince.fakat f/p olmuyor bu modellerle karşılaştırınca.)

şunları izledikten sonra almaktan vazgeçersiniz diye düşünüyorum :) @galaxyg

önerim xiaomi 10400 veya xiaomi 16000
    diğer seçenek olarak tplink tl-pb10400, romoss markalı powerbankler(pahalı olabilir.)

EDIT: ilk mesajdaki linke baktım da o kesin o kapasiteyi vermiyordur. videolardaki ürünle arasındaki 7 farkı bulursanız haber edin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metep -- 28 Nisan 2015; 14:36:11 >

Aynen şimdi düşündüm de güneş enerjisiyle geç şarj olucak ya tp link yada xiaomi alıcam ancak xiaomi'ninde çakması oluyormuş sanırım o yüzden teknosa gold gibi mağzalardan bakıp alıcam artık .. Peki sizce xiaomi mi yoksa tplink mi ?
  • metep M kullanıcısına yanıt
    Evet videoyu ilzedikten sonra soğudum birde bu yazdığını xiaomi falan işte akım koruması vs var bide şuna baktım hiç bi koruma yok :/

Vazgeçtim üründen ama sizce tp-link veya xiaomi bi öneriniz varmı
  • quote:

Aynen şimdi düşündüm de güneş enerjisiyle geç şarj olucak ya tp link yada xiaomi alıcam ancak xiaomi'ninde çakması oluyormuş sanırım o yüzden teknosa gold gibi mağzalardan bakıp alıcam artık .. Peki sizce xiaomi mi yoksa tplink mi ?

ben xiaomi kullaniyorum 5000 mah ince olanindan cok ince ve rahat kullanisli. banggood.com dx.com tinydeal.com dan orjinalini bula bilirsin aliexpress.com danda bula bilirsin ama orda sahte satanlar var ilk 3 sitede 100% orjinaldir
    Peki n11 faln burlardaki satıcılar güvenli mi

• quote:

Peki n11 faln burlardaki satıcılar güvenli mi

orasini pek bilemiyorum internetde sahte xiaomi nasil anlasilir yazarsan sonuclar cikar (ingilizce daha detayli cikar ) ve saticidan urunun gercek resmini tleb ede bilirsin ve karsilastirirsin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.