Şimdi Ara

Güneş Enerjili Powerbank Zarar verir mi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
16.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bu Powerbankların içinden çıkan kablo iphone lara olmayacağı için birde lightning kablosu almamız lazım değil mi
  • KRML_KNN kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cMbRs kullanıcısına yanıt
    Zaten lightning kablosu geliyor telefpnla birlikte onu takabiliyorsun

• galaxyg kullanıcısına yanıt
    2 tane xiaomi 10400lük aldım banggooddan 2si de orijinal. çok memnunum. sadece 2A şarj aleti kullanmayınca geç doluyor.
    tplink 10400ün artıları çift usb ve hediye bez kılıfla gelmesi. eksisi xiaomi 10400 gibi genişlemesine değil de küp gibi olduğundan cepte gitmez. fiyat olarak 2si Türkiyede mağaza/market fiyatları yakın. Çinden getirtirseniz tplink daha pahalı olarak gördüm ben sitelerde. oneplus powerbank de xiaomi gibi güzel daha taşınabilir bence. fiyatı tplink gibi biraz pahalı. ama fiyat işin içine girince xiaomi 10400 3lü arasında en iyisi bence. xiaomi 16000lik daha çok seyahatler için tercih edilebilir.2usbli ve 3.6A toplam çıkış var. f/p olarak 10400 ile neredeyse aynı.xiaomi 5000lik 10400den daha kolay taşınabilir ama 10400 kadar f/p değil.
    10400 lüğü bir keresinde usb hubla 4 cihaza mı ne bağlamıştım şarj etmem demedi . xiaomilerin bir güzelliği daha pass through. priz sıkıntınız var ve hem telefonu hem powerbanki şarj etmek istiyorsunuz.powerbankin şarjını eksiltmeden telefonu da doldurabiliyorsunuz bu özellikle(şarj süresi uzayacaktır haliyle)(youtubedaki videolardan birinde bu şekilde söylenmişti.yanlış biliyorsam bilen aydınlatsın beni)
    xiaomi 10400 çakmasını da kısa süreliğine kullanmıştım. sahtelerinin olduğunu o üründen sonra öğrendim. malzeme kalitesi rezaletti. forumda öneri alın almadan önce.sahtesini alma ihtimaliniz azalsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metep -- 1 Mayıs 2015; 20:22:42 >

• metep M kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkür ederim şimdilik bu batarya fikrimi askıya aldım kulaklığa yöneldim kulaklık ihityacım çıktı ancak yorumlarınız sayesinde xiaomi 10400 'ü aklımın bi köşesine yazdım saolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokceonur

quote:

Orijinalden alıntı: ponchik

Gunesle o 15000 mah ne kadar surede sarj edecek

Hic bulasmayin bence de

16 bini 2 amper ile sarj etmem 10-12 saat suruyo, gunesle 3 senede falan sarj olur sanirim

• Mar00N kullanıcısına yanıt
    Ahaha

• Arkafaslar güneș panelleri hiç olmadık zamanda ișinize yarıyabilir.Yinede dandik çin mallatından uzak durun.

• Téquila kullanıcısına yanıt
    Güneş enerjili powerbanklardan uzak durmak lazim vermli ve sağlikli değil abim kullandi 6 şarj soketini bozdu..!

• güneş enerjili akü sistemleri var ve de çok kullanışlı. amcam almış yaylada kullanıyoruz. hiç bir sorunda yaşamadık. 150 liraya almış. ama el kadarcık değil panel, bayağı büyüktü. üstelik panel çok ağırdı.sanki cam değilde demir parçası kaldırıyormuşsun gibiydi. el kadarcık şeyin 15 bin mahı doldurması çok uzun sürer. teknoloji biraz daha gelişsin bakalım.
  • hocam mecbur hortlatıyorum k.b. naptınız aldınız mı yorumunuz ne ben de bitane almayı düşünüyorum da
  • mamoli76 kullanıcısına yanıt
    Yok almadım .. Sanırım güneş enerjisiyle şarj olması günler buluyormuş ..Kullanışsız diyolar kullananlar .. Bu yüzden bence sizde normal xiaomi nin ( mesela 10400 lük ) powerbankını alabilirsiniz :)
  • galaxyg kullanıcısına yanıt
    https://www.powerbank.gen.tr 'de büyük panelli bitane görmüştüm o nasıldır acaba??
  • Güzel

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.