Şimdi Ara

Gündeme dair (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.079
Cevap
0
Favori
16.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben o kadar zekisen neden doçent profesör falan olmadın dedim. Annen yüzünde diye cevap verdi.

O kadar zekisen baştan neden annemle evlendin peki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ....DevoN.... -- 28 Temmuz 2021; 18:3:47 >
  • Yukarıyı oku

@vonderplanitz

• Çok zeki olduğunu söyleyen bir adam, sırf güzel diye Annem ile evlenmiş.

Annem lise mezunu ve ÇALIŞMAZDI bu arada.

• ....DevoN.... . kullanıcısına yanıt
    Hani annende uzman doktordu? Eve Yunan bayragi asmisti?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _turbo_

Hani annende uzman doktordu? Eve Yunan bayragi asmisti?

Annem uzman doktor diye bir şey yazmadım ben.

Annemin babası uzman doktordu. Babam uzman doktor. Ve Amcamın 2 oğlu uzman doktor.

Yukarda yazdıklarımı bir daha oku.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ....DevoN.... -- 28 Temmuz 2021; 20:50:15 >
  • Birilerinin yazdıklarımı doğru okuması gerekiyor

@vonderplanitz

• 46 yaşında ölen annem içkiciydi. İçer içer kusardı. Lise mezunu ve çalışmıyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ....DevoN.... -- 28 Temmuz 2021; 21:13:19 >
  • Geçen sene babam ile görüştüğümde Annen herkese verdi dedi bana.

Annem ile Babam ben 8 yaşındayken boşandı.

• Ben 8 yaşındayken annemin babamı bıçakladığını da hatırlıyorum. 8 yaşında çocuk için kötü bir anı. Ne diyorsun Turbo?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ....DevoN.... -- 28 Temmuz 2021; 21:23:54 >
  • Annem çok içki içerdi. Evde yerlerde sürünerek klozate giderdi ve kusardı.

Ben çocukken annem 2 günde bir içerdi. Ben büyüdükten sonra daha seyrek içmeye başladı ama her içtiğinde kör kütük sarhoş olurdu ve kusardı.

Üvey Babam (Annemin 3.evliliği) ben ve annem arabada giderken, annem içtikden sonra, bacaklarının ikisini de arabanın camından sarkıttıydı arabada müzik çalarken. Annem ölmeden önceki yakın zamanda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ....DevoN.... -- 28 Temmuz 2021; 21:35:8 >
  • Şimdi benim Bonzai içmiş olmama şaşırıyor musun?

@_turbo_

• Ve ben çocukken annem erkeklere verdi.

Bana senin anan bacın yok mu diye boşuna soruyor bu gerizekalı dinci kesim.

• Amcamın oğulları facebookda ekli bile değil.

Buyuk bir travma bir cocuk icin.

Farezehiri sorunlari cozuyormu?

• Gingko BioWorks, bu ismi iyi hatirla, ilerde karsimiza cokca cikacak. Simdu bu konuda bir baslik acsam beni Linc ederler, ama birkac yila kendilerini anlatacaklarimin icinde bulacaklar, tabi eger anlatirsam.

Bu forumda cok garip uyeler var, bu gibi seyler konusulmasin isteyen. Uyenin biri sirf soylediklerimi dogru bulmadigindan yonetim ceza vermiyor diyor. Yonetim kisilere dusuncelerine goremi ceza verecek? Istiyorlarkimsorgusiz sualsiz Bilim dinine tapalim. Iyide her dinde gucten iktidar ve paradan ustun doga ustu buyuk bir yaratici guc var iken, bilim dininde parayla satin alinabilen Bilimadamlari var.

Simdi en gerici din bile bu bakimdan Bilimdininden ustun olmus oluyor.

ben zaten doğru okuyorum. turbo yanlış okumuş olabilir. turbo sanırsam iPhone ile giriyor foruma. ben Laptop'la giriyorum. sadece o yüzden bile yanlış okuma ihtimalim düşük. bu sadece ekran boyutuyla da ilgili değil. cepten Internet bir yere kadar.Ben metroda otobüste falan da cepten internete girmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • _turbo_ kullanıcısına yanıt
    Gingko BioWorks 'u hiç duymamıştım. Wiki'de "Gingko Raises $100 Million To Use Synthetic Biology To Design Microbes For Industry" diyor. Sanayi için sentetik virüs üretmek üzere $100M para aldı diyor. Hm ilginç :)

• Asilar elestirilemez, elestirilmeleri dahi teklif edilemez. Dolayli yoldanda olsa asilar hakkinda herhangi supheye dusurucu bir soylem gercekte olsa, icinde bulundugumuz sartlarda toplum sagligi altinda toplumi uyutmak icin soylenemez.

Hastanede artik asili personelede test sarti getirildi. Iki doz asiya ragmen hasta olanlar olmus. Toplanti yapilip boyle bir karar alindi. Ben bu karari Buyuk Covid konusinda soyledim diye adamlar savciliga sikayet etmekten soz ettiler

Ayni uygulama ilerde buyik ihtimal tum
    Asililara yapilacak dedigimde, ulu asi hakkinda konusmus oldum. Toplumsagliginin bekcisi DH forummu oldu?

TV de bir oyle bir boyle konusan bilimadamlarinin soyledikleri toplum sagligini tehlikeye atarken onlara birsey yok, Dh uyesi olan birseyi anlatip tahminde bulununca susturmaya calisiyorlar.

Bu arada facebookun Beyazsarayla birlikte calistigi onaylanmis oldu.

of of of. cok kötü. içki az içildiğinde iyi ve hatta vücut için faydalıdır ancak cok içildiğinde vücudu ve aklı bozar.

3. evlilik konusu da başka bir konu. Till death do us part. Evliliğin informal tanımı budur ancak fiiliyatta bu pek gerçekleşmiyor. bu noktada ben evliliğin bir saçmalık olduğunu ve kaldırılması gerektiğini düşünüyorum. yok bari herşey imza atmadan, serbestçe yapılsın imzalar yüzükler, avukatlar araya girmesin. özgürlük taraftarıyım. ancak evlilik kaldırılmıyor, neden? cunku amacı başka bişey.

konuya döneyim. kadınları içki daha fazla etkiler bir de. kadınların coğu fazla içki içmez o yüzden. fakat sistem kadınların içki içmediğini bildiği için onlara özel eroin, uyuşturucu hap, vs geliştirmiş. içki içmeyen kadınlar onları kullanıyor.

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.