Şimdi Ara

Günde 6 saat uyku size yetiyor mu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
127
Cevap
3
Favori
6.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 gün 6 saat uykuyla geçiriyorum 3.gün 12 falan :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

yazın yetiyor ama okul varken okul 8 saat olduğundan çok yoruyor.ne kadar gerizekalıca,aptalca,ezik bir eğitim sistemi.sabah 8 akşam 5 eşek gibi okulda geçiyor.gece 1 de yatsam bana 8 saat kalıyor.8 saatin içinde sınavlara çalış,ödev yap 6 saat kalsın diyelim.o zamanda uykusuz kalıyoruz.

Sen işe gör eşeği görürsün o zaman sabah 8 akşam 5 yetmiyomuş üstelik yarım saatte bir tenefüs var hafta sonları tatil asıl eğitim saati çok az ondan millet tembelliğe alışıyor
  • bende 5 saat uyuyorum uyandıkdan sonra ilk bir saat sersem dolaşıyorum, ondan sonra açılıyorum.
  • 3-4 aydır 6 gün 6 saat 1 gün 9 saat yatıyorum. Zar zor yetiyor.
  • sabah 6.30 da kalkıyorum. Akşam 8.30 da ancak okuldan gelmik oluyorum. Ödevlerdi derslerdi derken saat 12 yi buluyor. Yavaş yavaş bünye alışıyor. Ama şunu da biliyorum az uyumak ömrü kısaltıyor
  • 6 saat yetiyor günün yarısını uykuda geçirenler var

• Şu anda çoğu kişi ergenlik döneminde, 3-4-5 saat uyuyacağım gibi atraksiyonlara şimdilik gerek yok bence. 21-22 yaşından sonra uygulanabilir ama
  • 7 saat yatiyorum yetiyor dinç bi sekilde kalkamayanlara önerim adam gibi kahvalti yapip cikin evden c vitamini alin bide

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fazla bile
  • Günün yorgunluğuna bağlı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Scrambled_

quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

yazın yetiyor ama okul varken okul 8 saat olduğundan çok yoruyor.ne kadar gerizekalıca,aptalca,ezik bir eğitim sistemi.sabah 8 akşam 5 eşek gibi okulda geçiyor.gece 1 de yatsam bana 8 saat kalıyor.8 saatin içinde sınavlara çalış,ödev yap 6 saat kalsın diyelim.o zamanda uykusuz kalıyoruz.

Sen işe gör eşeği görürsün o zaman sabah 8 akşam 5 yetmiyomuş üstelik yarım saatte bir tenefüs var hafta sonları tatil asıl eğitim saati çok az ondan millet tembelliğe alışıyor

eğitim saati az mı ? arkadaşım dünyaya geliş amacımız ileride para kazanmak için bütün ömrü eşek gibi çalışarak geçirmek değil.sen kalkmış eğitim saati az diyorsun.zaten ezbercilikte bir numara olan eğitim sisteminin birde saatleri mi artırılsın.kafaya da çip takalım bari robot gibi yaşarız ne güzel.

• şimdi yatsam sabah nası iyi kalkarım ama olmuyo işte bu saatte nası yatıcam
  • en geç 11de yatın ergenlere önerim, büyüme hormonu max salgılandığı saatler 11 ile 3 arası, boy uzaması için birebir.
  • 7 saat uyuyorum, yetiyor
  • sabah kalkmak kolay olsa gerisi sorun değil sabahın 7 sinde o sıcacık yataktan çıkmak var offf
  • Hafta içi 7 saat,hafta sonu 10 felan..Okul zamanı 2 ders uyurduk,dershanede de uyunmuyorki :-( Sabah 3 kere tuvalete gidin uyku kalmaz ;-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi linksiz -- 19 Aralık 2011; 23:27:11 >
  • Gunde 10saate uyusam 5saate uyusam hep ayniyim. Ideal uykum ruya gormem gerek, 1saat uyuyum ama ruya goruyum cok rahat oluyor. 3haftadir her gun ruya goruyorum ve super bisi. Hatta 2kere uykuda guldugumden kalktim yaklasik 3saat uyumustum ve butun gunu hem mutlu hemde dinc gecirmemi sagladi
  • 6 saat yetiyor ama, haftanın 3 günü spora gidiyorum en az 7.30 saat uyumam gerekiyor yoksa akşam antremana gittiğim için vücudum çok yorgun oluyor. Tavsiyem en az 7 saat uyuyun.
  • 1e doğru uyuyorum sevgiim sağolsun 7de kaldırıyor 8.30 a doğru evden çıkıyorum okul için.
  • 6 Saat gece,

Yarım yada 1 saat ögle ,

Ama bazen öğlen fazla kaçabiliyor.

Ama az uyumak süper.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.