Şimdi Ara

Güncellenecek (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
774
Cevap
65
Favori
85.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cks77 kulaklıklarım 1 gün içinde geldi teşekkürler
  • Hızlı ve sorunsuz bir CKS99 alışverişi için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m184

cks77 kulaklıklarım 1 gün içinde geldi teşekkürler

quote:

Orijinalden alıntı: nyzo

Hızlı ve sorunsuz bir CKS99 alışverişi için teşekkürler.

Ben teşekkür ederim, hayırlı olsun

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Stok düzenleme ve yenileme sebebiyle elimde adet olarak fazla olan kulaklıklarda indirime gidilmiştir.

• cks99 mu ckr7 mi arkadaşlar neden ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScriptKidie

cks99 mu ckr7 mi arkadaşlar neden ?

Ne tarz müzikler dinliyorsunuz ?

• dESiLVer kullanıcısına yanıt
    daha çok pop dinlerim ama karıştırırım, fakat siz bana sadece öneriden ziyade farklarını da söylerseniz sevinirim
  • Dinlediğiniz müzik türüne cks99 daha uygundur. Cks99 bassları daha hacimlidir ve derinlerede inebilmektedir. Ckr7 bassları cks99'a göre daha yüzeyseldir ve onun kadar hacimli değildir. Tizlerin parlaklığı ve uzaması ikisindede benzer yapıdadır. Cks99 midleri ckr7'ye göre daha geridedir. Ckr7 rock, metal türlerine daha iyi gitmektedir. Cks99 pop, rap ve elektronik müziğe daha uygundur.

Script @ScriptKidie

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

bilgi için teşekkür ederim hocam.
  • Ben teşekkür ederim, iyi forumlar.

@ScriptKidie

trance, psy-goa, hardtrance gibi hızlı türleri hiç bir detayı es geçmeden net bir şekilde dinleyebilmek için hangi model ideal olur?

örnekhttps://www.youtube.com/watch?v=MQl1XoUCRFc&feature=youtu.be&t=1m9s

https://www.youtube.com/watch?v=DJ0NrVZq3nQ&feature=youtu.be&t=2m5s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leydi99 -- 7 Ağustos 2015; 0:01:39 >

• Öncelikle tarza göre uyum sağlayacak kulaklıklar bellidir. Ama bütçe belirtirseniz daha doğru tespit yapabiliriz. Ek olarakta bass tercihiniz hangi yöndedir ?

@leydi99

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dESiLVer -- 7 Ağustos 2015; 14:32:38 >

• quote:

Orijinalden alıntı: dESiLVer

Öncelikle tarza göre uyum sağlayacak kulaklıklar bellidir. Ama bütçe belirtirseniz daha doğru tespit yapabiliriz. Ek olarakta bass tercihiniz hangi yöndedir ?

@leydi99

200-300, belki parasını hak ediyor diyorsanız 350. bass olarak sert tok vuran şekilde olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: leydi99

quote:

Orijinalden alıntı: dESiLVer

Öncelikle tarza göre uyum sağlayacak kulaklıklar bellidir. Ama bütçe belirtirseniz daha doğru tespit yapabiliriz. Ek olarakta bass tercihiniz hangi yöndedir ?

@leydi99

200-300, belki parasını hak ediyor diyorsanız 350. bass olarak sert tok vuran şekilde olabilir

Sert tok vuran bass yapısı dediğimiz zaman ilk önerebileceğim ckr serisi oluyor. Hem sert tok bass vurup hemde mikro detayları iyi verebiliyor. İmkan dahili modelleri yukarıdan aşağıya doğru sıralayabiliriz. Ckr10, ckr9 yada ckr7 önerebilirim.

• Ckr7 modelini aldım. 1 gün içinde ulaştı elime. Daha önce de alışverişim olmuştu . Çok ilgili ve güvenilir bir satıcı. Ürünler açıklamalardaki gibi eksiksiz ve orijinal. Teşekkür ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde ckr5 var. Metal dinliyorum. Sahnesi özellikle çok önemli ses çok hafif geriden gelip konser havası oluşturan bir kulaklık arıyorum. Ses kulak tırmalayıcı yükseklikte değil ama gümbür gümbür olsun istiyorum. Earpodslarda aradığımı biraz bulmuştum ama onlar da kulakiçi değil. Ckr7 clr veya cor arasından hangisi doğru tercih olur? Ckr5 biraz sahne açısından sınıfta kaldığından ckrye süphe ile yaklaşıyorum. Cks daha uygun gibi geliyor bana ama sizin öneriniz nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Edvardo -- 8 Ağustos 2015; 14:56:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebze

Ckr7 modelini aldım. 1 gün içinde ulaştı elime. Daha önce de alışverişim olmuştu . Çok ilgili ve güvenilir bir satıcı. Ürünler açıklamalardaki gibi eksiksiz ve orijinal. Teşekkür ederim.

Hayırlı olsun, keyifle kullanmanız dileğiyle

quote:

Orijinalden alıntı: cLevo.

Elimde ckr5 var. Metal dinliyorum. Sahnesi özellikle çok önemli ses çok hafif geriden gelip konser havası oluşturan bir kulaklık arıyorum. Ses kulak tırmalayıcı yükseklikte değil ama gümbür gümbür olsun istiyorum. Earpodslarda aradığımı biraz bulmuştum ama onlar da kulakiçi değil. Ckr7 clr veya cor arasından hangisi doğru tercih olur? Ckr5 biraz sahne açısından sınıfta kaldığından ckrye süphe ile yaklaşıyorum. Cks daha uygun gibi geliyor bana ama sizin öneriniz nedir?

Metal müzik dinleyenler için genellikle önerilen, uygun olan ckr serisi. Ama herkesin beklentileri farklı olabiliyor. Metal müzikte daha çok tok basslar tercih edilsede bazı kişiler daha güçlü bass bekleyebiliyor. Yani burada kişisel tercihler ön plana çıkıyor.

Clr100 ve Cor150 yeni seri kulaklıklar. Clr100 yabancı forumlarda metal müzik için önerilen kulaklıklardan. Ama kapalı kutu olduğu için deneyimleme şansım olmadı. Cor150 hafif sıcak karakterde deep bassları iyi olan özellikle elektronik müziğede iyi gidebilecek bir kulaklık ama gümbür gümbür dolgun bir ses yapısı yok. Denemediğim ama önerilen clr100 tercihinize uyabilir.

Ama denediğim kulaklıklardan bütçenize göre yukarıdan aşağıya ckr10,ckr9 ve ckr7 size uygun olur. Profilinizde Ankara görünüyor, bulunduğum yere gelip deneyerekte satın alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dESiLVer -- 8 Ağustos 2015; 15:29:33 >

• Merhaba,

performans için kullandığım dj kulaklığı haricinde yolculukta, ofiste kullanabileceğim, maksimum 150 tl ye kadar bir kulaklık almak istiyorum. dinlediğim müzik türü techno. önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altang

Merhaba,

performans için kullandığım dj kulaklığı haricinde yolculukta, ofiste kullanabileceğim, maksimum 150 tl ye kadar bir kulaklık almak istiyorum. dinlediğim müzik türü techno. önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Merhaba, cks77 öneririm.

• Merhaba. Birkaç yıl önce sizden CKS77 almıştım. Kulaklıktan oldukça memnundum ancak kulaklığı takılı olduğu Sansa Clip+ ile beraber kaybettim Yakın zamanda bir kulaklık almak istiyorum. Tekrar CKS77 mi alsam daha üst model bir şey mi alsam karar veremedim. CKS77'deki tek ciddi sıkıntı ses yalıtımının çok iyi olmamasıydı. Onun dışında gayet makul bir kulaklıktı. CKS77'nin bass düzeyi ve tarzı oldukça uygundu. Her şarkıya giden bir kulaklıktı. Acaba CKS1000 ve CKR10 kulaklıklarından birini tercih edersem CKS77 ye kıyasla kulağıma taktığımda hissedeceğim en belirgin fark ne olur? Bu iki kulaklığın yalıtımını CKS77 ye göre nasıldır? Ayrıca bu iki kulaklıktan verimli bir performans alabilmek için nasıl bir player kullanmak gerek? Esasen Sansa Clip+ ile Samsung S5610 cep telefonum arasında bariz bir fark duyamıyordum CKS77'de. Bu kulaklıklarda durum ne olur dersiniz? Yanıtlarsanız sevinirim...

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.