Şimdi Ara

Güncellenecek (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
774
Cevap
65
Favori
85.469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dESiLVer

quote:

Orijinalden alıntı: Dtn_

Merhaba,
    Yaklaşık dört ay önce bir adet CKS77 BRD almıştım, çok da memnun kaldım bir sorun yaşamadan kullanıyordum.
    Ama kulaklığa özenip kılıfında taşıyan birisi olmama rağmen son zamanlarda sağ kulaklıkta bir sıkıntı oluştu. Genel olarak problem yok ama bazen ses kısılıyor. Jackiyle oynayınca düzeliyor. Tamamen bozulursa ne yapmam gerekir? ATH'in servisi var mı Türkiye'de, faturasız tamir ederler mi, fiyatı ne olur? Yardımcı olursanız sevinirim.
    Teşekkürler.

Merhaba, özel mesajdan ulaşırsanız elimden gelen yardımı gösteririm.

Bugün kulaklığım elime ulaştı. Sadece satış öncesi değil, sonrasında da ilgili davrandığınız için tekrar teşekkür ederim.

• istanbulda cks1000 ve digerlerini deneyebilecegim bır yer varmı?karar veremiyorum hangisi ni alacagıma.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241

Creative Ep 830 dan Audio Technica CKS77 ye geçmeye değermi hocam ? Şuan Ep-830 kullanıyorum ama bir parçasını kopardım istemeden. Bantla tutuyor şuan. ses kalitesinde kayıp yok ancak tamamen koparsa CKS77 var aklımda geçmeye değermi sizce ?

Ep830 denemediğim için yanlış yönlendirmek istemem fakat cks77'den iyi olduğunu düşünmüyorum. Çalışır durumda kulaklığınız varsa şu an masraf yapmayın. Tamamen bozulursa fiyat/performans oranı yüksek olan cks77 alabilirsiniz.

Artık Ep830 umun sol kulaklığı çalışmıyor yenisini alma vakti geldi. Şimdi araştırdımda Cks99 ve Cks77 aralarında kaldım.
    Dinlediğim müzik türleri Trapcity,Skillex,Dubstep,Türkçe_Yabancı Pop, Türkü ve Özgün Müzik
    Ep830 dan sonra Cks99 bas kaybına uğratırmı beni acaba ?

• quote:

quote:

quote:

Merhaba,
    Yaklaşık dört ay önce bir adet CKS77 BRD almıştım, çok da memnun kaldım bir sorun yaşamadan kullanıyordum.
    Ama kulaklığa özenip kılıfında taşıyan birisi olmama rağmen son zamanlarda sağ kulaklıkta bir sıkıntı oluştu. Genel olarak problem yok ama bazen ses kısılıyor. Jackiyle oynayınca düzeliyor. Tamamen bozulursa ne yapmam gerekir? ATH'in servisi var mı Türkiye'de, faturasız tamir ederler mi, fiyatı ne olur? Yardımcı olursanız sevinirim.
    Teşekkürler.

Merhaba, özel mesajdan ulaşırsanız elimden gelen yardımı gösteririm.

Bugün kulaklığım elime ulaştı. Sadece satış öncesi değil, sonrasında da ilgili davrandığınız için tekrar teşekkür ederim.

Her zaman beklerim efendim, keyifle kullanmanız dileğiyle

quote:

Orijinalden alıntı: osgal

istanbulda cks1000 ve digerlerini deneyebilecegim bır yer varmı?karar veremiyorum hangisi ni alacagıma.

Ben Ankaradayım İstanbul konusunda yardımcı olamayacağım.

quote:

Orijinalden alıntı: ONUR_345241
    Artık Ep830 umun sol kulaklığı çalışmıyor yenisini alma vakti geldi. Şimdi araştırdımda Cks99 ve Cks77 aralarında kaldım.
    Dinlediğim müzik türleri Trapcity,Skillex,Dubstep,Türkçe_Yabancı Pop, Türkü ve Özgün Müzik
    Ep830 dan sonra Cks99 bas kaybına uğratırmı beni acaba ?

Cks77'de Cks99'da dinlediğiniz müzik türlerine rahatlıkla uyar. Bass yoğunluğu olarak cks77 cks99'dan bir kademe daha yüksektir. Cks99'da bass bir kademe daha düşüktür ama bass kalitesi ve diğer frekansların kalitesi cks77'den üstündür.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Merhabalar. uzun süre Sennheiser modellerini inceledim hem android hem ios uyumluluğu olan hemde ses açma/kapama, şarkı atlatma(çift basarak) gibi fonksiyonları olan (tabiri caizse bi kere al ömürlük herşeyle uyumlu kullan :) bir kulaklık baktım ancak sadece Sennheiser MM 70S modeli bu dediğim şartlara uyuyor ve çok pahalı bir türlü işin işinden çıkamadım. Bir arkadaşım Audio-Technica kulanıyor ve çok memnun bana da tavsiye etmişti ama bu ilanı görene kadar çok bana hitap ettiğini düşünmüyordum. şuanki telefonum Samsug Galaxy S2 ama yakın zamanda iPhone 6 almayı planlıyorum nasipse. S2 nin basslarını pek hissedemiyordum ama genel olarak kötü bir kulaklık değildi çok fazla sesleri alamasam da çok şikayetçi değildim kablosu kopana kadar sonuçta elimdeki kulaklık bir de daha hiç kulaklığa para vermedim iyi kulaklık nasıldır bilmiyorum . şimdi yeni bir kulaklık almak farz oldu öğrenciyim ve kütüphanede ders çalışırken kullanacam daha ve madem para veriyorum her iki telefona da uyumlu bir şey olsun istiyorum

Her türlü müziği dinlerim genel olarak pitbull, inna, david guetta, eminem, rihanna, muse gibi yabancı tarzlarını severim türkçe olarak da slow,hareketli dinlerim (Cem Adrian, Sezen Aksu, Teoman, Duman.. vs ). genelde son seste bangır bangır müzik dinlemeyi çok severim s2 nin kulaklığında hiç mümkün olmasa da. hem müzik dinlemeyi yeniden keşfedeceğim bir kulaklık hem de kumandasıyla telefona açmadan her şeyi halletmek istiyorum aslında. C313IS modeli ilk başta çok cazip geldi ama hem hiç kimse tecrübelerini bahsetmemiş hem de ses seviyesi 100db olması biraz düşük geldi bir de forumda müthiş bir CKS77 fırtınası kopuyor fena kafamı karıştırdı sizce aradığım kulaklık modeli nedir kısıtlı bütçeme uygun olarak?

biraz uzun oldu farkındayım ama ilk defa foruma bir şey yazıyorum lütfen yardım edin bana :) şimdiden çok teşekkür ederim.

NOT: C313IS in kırmızı kablosu da çok güzel ya hastasıyım siyah-kırmızı uyumuna

• Kendisinden bir adet ckr7 satın aldım. Alışveriş sürecindeki sabırlı ve anlayışlı tavrı için teşekkür ederim. Kulaklık için yorum yapmak için daha çok erken .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-589F5DCF4 -- 4 Aralık 2014; 21:07:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurbyrk

Merhabalar. uzun süre Sennheiser modellerini inceledim hem android hem ios uyumluluğu olan hemde ses açma/kapama, şarkı atlatma(çift basarak) gibi fonksiyonları olan (tabiri caizse bi kere al ömürlük herşeyle uyumlu kullan :) bir kulaklık baktım ancak sadece Sennheiser MM 70S modeli bu dediğim şartlara uyuyor ve çok pahalı bir türlü işin işinden çıkamadım. Bir arkadaşım Audio-Technica kulanıyor ve çok memnun bana da tavsiye etmişti ama bu ilanı görene kadar çok bana hitap ettiğini düşünmüyordum. şuanki telefonum Samsug Galaxy S2 ama yakın zamanda iPhone 6 almayı planlıyorum nasipse. S2 nin basslarını pek hissedemiyordum ama genel olarak kötü bir kulaklık değildi çok fazla sesleri alamasam da çok şikayetçi değildim kablosu kopana kadar sonuçta elimdeki kulaklık bir de daha hiç kulaklığa para vermedim iyi kulaklık nasıldır bilmiyorum . şimdi yeni bir kulaklık almak farz oldu öğrenciyim ve kütüphanede ders çalışırken kullanacam daha ve madem para veriyorum her iki telefona da uyumlu bir şey olsun istiyorum

Her türlü müziği dinlerim genel olarak pitbull, inna, david guetta, eminem, rihanna, muse gibi yabancı tarzlarını severim türkçe olarak da slow,hareketli dinlerim (Cem Adrian, Sezen Aksu, Teoman, Duman.. vs ). genelde son seste bangır bangır müzik dinlemeyi çok severim s2 nin kulaklığında hiç mümkün olmasa da. hem müzik dinlemeyi yeniden keşfedeceğim bir kulaklık hem de kumandasıyla telefona açmadan her şeyi halletmek istiyorum aslında. C313IS modeli ilk başta çok cazip geldi ama hem hiç kimse tecrübelerini bahsetmemiş hem de ses seviyesi 100db olması biraz düşük geldi bir de forumda müthiş bir CKS77 fırtınası kopuyor fena kafamı karıştırdı sizce aradığım kulaklık modeli nedir kısıtlı bütçeme uygun olarak?

biraz uzun oldu farkındayım ama ilk defa foruma bir şey yazıyorum lütfen yardım edin bana :) şimdiden çok teşekkür ederim.

NOT: C313IS in kırmızı kablosu da çok güzel ya hastasıyım siyah-kırmızı uyumuna

Fiyat, tasarım ve performans olarak güzel şirin bir kulaklık.

quote:

Orijinalden alıntı: XSoldier000

Kendisinden bir adet ckr7 satın aldım. Alışveriş sürecindeki sabırlı ve anlayışlı tavrı için teşekkür ederim. Kulaklık için yorum yapmak için daha çok erken .

Hayırlı olsun, keyifle kullanmanız dileğiyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dESiLVer -- 5 Aralık 2014; 13:51:58 >

• dESiLVer kullanıcısına yanıt
    internetten bilmediğim insanlardan alışveriş yapmaktan çekinen bir insandım buradaki yazılanlara bakarak kulaklığı satın aldım ve her şey yazıldığı gibi hızlı, dürüst ve sorduğum her soruya ilgiyle alakayla cevap aldığım şekilde gerçekleşti. her şey için çok teşekkür ederim bu üyeden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. eğer bir tanıdığım kulaklık alacaksa mutlaka önereceğim. böyle dürüst adamları desteklemek lazım. her şey için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurbyrk

internetten bilmediğim insanlardan alışveriş yapmaktan çekinen bir insandım buradaki yazılanlara bakarak kulaklığı satın aldım ve her şey yazıldığı gibi hızlı, dürüst ve sorduğum her soruya ilgiyle alakayla cevap aldığım şekilde gerçekleşti. her şey için çok teşekkür ederim bu üyeden güvenle alışveriş yapabilirsiniz. eğer bir tanıdığım kulaklık alacaksa mutlaka önereceğim. böyle dürüst adamları desteklemek lazım. her şey için teşekkür ederim.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Hayırlı olsun, keyifle kullanmanız dileğiyle

• Dtn_ D kullanıcısına yanıt
    Youtube'da tamir videoları var hocam.
  • CKS1000 i deneyebileceğim bir yer var mıdır?

Boş yere 350TL vermiş olmak istemiyorum. Gerçi şimdiye kadar bir araba parası döktüm kulaklıklara o da ayrı mevzu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DigitalWorld

CKS1000 i deneyebileceğim bir yer var mıdır?

Boş yere 350TL vermiş olmak istemiyorum. Gerçi şimdiye kadar bir araba parası döktüm kulaklıklara o da ayrı mevzu.

Ankarada olsaydınız yardımcı olabilirdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dESiLVer kullanıcısına yanıt
    istanbul icin deneme imkanı ?

Edit .arkadasda ıstanbuldanmıs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evinda -- 13 Aralık 2014; 18:18:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ath-im serisi kaça geliyo usta
  • quote:

Orijinalden alıntı: helloween

ath-im serisi kaça geliyo usta

Ath-im serisini şu an temin edemiyorum. Ocak ayından sonra muhtemelen getirebilirim.

• mikrofon var mi kulakliklarda acaba lg g2 icin almayi dusunuyorum da?

• quote:

Orijinalden alıntı: dreamm21

mikrofon var mi kulakliklarda acaba lg g2 icin almayi dusunuyorum da?

Elimdeki Audio-Technica modellerinden sadece cks1000 modeli mikrofonlu. Başka marka ve model düşünürseniz özel mesajdan detaylı bilgi verebilirim.

@dreamm21

• hocam 2 cks77 modeli hangi tarz müzik dinleyenlere hitap ediyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: gareher

hocam 2 cks77 modeli hangi tarz müzik dinleyenlere hitap ediyor?

Basslı müzikler için ideal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Propus

quote:

Orijinalden alıntı: gareher

hocam 2 cks77 modeli hangi tarz müzik dinleyenlere hitap ediyor?

Basslı müzikler için ideal

2 model arasındaki farkı sormak istemiştim
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.