Şimdi Ara

Güncel Fiyat Performans Oranı Yüksek Cep Telefonu Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
2.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncel Fiyat Performans Oranı Yüksek Bir Telefon Almaya Niyetliyim Arkadaşlar. Bütçe Olarak Kafamda Belli Bir Bütçe Yok. Normalde S9 Plus Almayı Düşünüyordum Ancak Telefonun Fiyatı Son Yasal Düzenlemeler Sebebiyle 4500 Civarına Yükseldi ve Bende Bu Sebepten Dolayı Eğer S9 Plus Alacaksam Birkaç Ertelemeyi Tercih Ettim. Ancak Az Önce Hepsi Buradada Samsung Galaxy A50 2019 64 GB Telefonun 2300 Civarı Bir Fiyatı Olduğunu Gördüm. Nasıl Olsa Benim İşimi Her Halükarda Görür Diye Düşünmeye Başladım. Kısacası 2000TL Üstü Fiyat Performans Cihazları İle İlgili Tavsiye İstiyorum. Tek Kriterim Var o da Samsung-Xiaomi-Huawei Üçlüsünden Birisi Olması Gerek. Gerçi Huawei Artık Biraz Sıkıntı Olacak Gibi Uzun Vadede Ama Sonuçta S3 Kullandığımı Düşünürsek Güncelleme Almasa da Kullanmaya Engel Olmayacağı Aşikar. Cevaplar İçin Şimdiden Teşekkürler

• lg g7 thinq varken bu telefonlara bakmanız saçmadır birçok marka kullandım pixelden sonra en iyi kamera yazılımını lg sağlıyor bence gece bile greenlenme çok az s845 6gb ram yapay zeka 3d ses teknolojisi vs çok dolu bir telefon ve sadece 3000 tl şuan için bulunmaz bir nimettir
  • s9 plus ve a50 kullanmış birisi olarak aradaki fark çok fazla diyebilirim. Özellikle kamera konusunda. Ayrıca a50 plastik malzemeden olduğu için s9'un yanında bana çok boş bir telefon gibi geliyor.

a50'nin ekranında pikselleri sayıyorum pek kaliteli bir cihaz değil. redmi note 7 pro falan var onlara bakabilirsin ayrıca mate 20 lite çok daha iyi bir telefon a50'den.
  • Merhaba arkadaşlar. Akıllı telefon pazarında neredeyse tüm üretici firmaların onlarca alternatif modeli mevcut. Bu akıllı telefonlar arasında bir de 'Amiral Gemisi' olarak tabir edilen ve genellikle 2000TL - 3000TL fiyat aralığında bulunan cihazlar var. Bu kategorideki en çok rağbet gören akıllı telefonları inceleyelim.

1-Samsung Galaxy S7 Edge

İşlemci: Samsung Exynos 8 Octa 8890

Bellek: 4GB RAM

Ekran: 5.5 inç 1440x2560 (QHD) çift yönlü kavisli ekran

Depolama alanı: 32/64GB Depolama seçeneği, 200GB’a kadar MicroSD kart desteği

Ağrlık: 157 Gram

Boyutlar: 150,9 X 72,6 X 7,7 mm

Kamera: 12MP F1.7 arka kamera, 5MP F1.7 ön kamera

Kablosuz teknolojiler: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac , NFC, A-GPS, BDS, GLONASS, Bluetooth 4.2

Kablo bağlantısı: USB 2.0 MicroUSB,

SIM: Nano SİM

Android sürümü: Android 6.0.1 Marshmallow

Pil: 3600 mAh

Fiyat : 2.749TL

Samsung’un ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefon pazarının en gözde akıllı telefonu olan Galaxy S7 Edge firmanın bir önceki yıl başlattığı çift taraflı kavisli ekran akımını sürdürüyor. Gece çekimlerinde de oldukça başarılı olan kamerası ve suya toza dayanıklı yapısıyla dikkat çeken akıllı telefon fiyatıyla da üst segmentte yer alıyor fakat oldukça fazla ilgi gördüğü de bir gerçek.

2- HTC 10

İşlemci: Qualcomm Snapdragon 820

Ekran: 5.2 inç 1440x2560 (QHD)

Depolama alanı: 32GB Depolama seçeneği, 2TB’a kadar MicroSD kart desteği

Ağrlık: 161 Gram

Boyutlar: 145,9 X 71,9 X 9 mm

Kamera: 12MP F1.8 HTC UltraPixel 2 arka kamera, 5MP F1.8 optik görüntü sabitleme desteği olan ön kamera

Kablosuz teknolojiler: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac , NFC, A-GPS, BDS, GLONASS, Bluetooth 4.2

Kablo bağlantısı: USB 3.0 Type-C,

Pil: 3000 mAh

Fiyat : 2.699 TL

HTC’nin M serisiyle başlattığı tasarım anlayışını koruyan ve başlı başına firmanın bir çok açıdan ilklerini bünyesinde barındıran HTC 10 özellikle optik görüntü sabitleme desteği bulunan ön kamerası ile dikkat çekiyor. Şık metal tasarımı ve yüksek performansı ile piyasaya girdiği andan itibaren HTC 10 yılın en çok dikkat çeken cihazı konumunda.

3- Lenovo Moto Z

İşlemci: Qualcomm Snapdragon 820

Ekran: 5.5 inç 1440x2560 (QHD)

Depolama alanı: 32GB/64GB Depolama seçeneği, 2TB’a kadar MicroSD kart desteği

Ağrlık: 136 Gram

Boyutlar: 153,3 X 75,3 X 5,19 mm

Kamera: 13MP F1.8 arka kamera, 5MP F2.2 ön kamera

Kablosuz teknolojiler: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac , NFC, A-GPS,, Bluetooth 4.1

Kablo bağlantısı: USB 2.0 Type-C,

Pil: 2600 mAh

Fiyat : 2.167 TL

Motorola’nın Lenovo tarafından alınmasının akabinde karşımıza çıkan Moto Z tasarımı ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. 5,19 mm kalınlığı ile oldukça zarif görünen cihaz donanım anlamında da bir hayli güçlü. Ayrıca cihazın dikkat çeken özelliklerinden bir diğeri de Moto Mods adı verilen ve cihazla entegre çalışabilen ses sistemi, projeksiyon, taşınabilir batarya gibi cihaza artı özellikler katan donanımsal aksesuarlar.

4- Huawei Mate 9

İşlemci: Kirin 960

Ekran: 5.9 inç 1920 x 1080 pixel (FHD)

Depolama alanı: 64GB Depolama seçeneği, 256GB’a kadar MicroSD kart desteği

Ağrlık: 190 Gram

Boyutlar: 156,9 X 78,9 X 7,9 mm

Kamera: 12MP F2.2 ve 20MP F2.2 Leica imzalı çift arka kamera, 8MP F1.9 ön kamera

Android sürümü: Android 7 Nougat

Pil: 4000 mAh

Fiyat : 2.799 TL

Huawei Leica işbirliğinin başarılı ürünlerinden biri de Mate 9. Phablet kategorisinde yer alan cihaz 5.9 inç büyüklüğünde dev bir ekrana sahip. Huawei’nin Kirin işlemcilerinin son sürümünü bünyesinde barındıran cihazın ayrıca Pro ve Porsche Design versiyonları da mevcut.

5- Apple iPhone 6S

İşlemci: Apple A9

Bellek: 2GB RAM

Ekran: 4.7 inç 750 x 1334 pixel ekran

Depolama alanı: 32GB Dahili hafıza

Ağrlık: 143 Gram

Boyutlar: 138,3 X 67,1 X 7,1 mm

Kamera: 12MP F2.2 arka kamera, 5MP F2.2 ön kamera

Kablosuz teknolojiler: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac , NFC, A-GPS, Bluetooth 4.1

iOS sürümü: iOS 10

Pil: 1715 mAh

Fiyat : 2.829 TL

Apple tarafından tasarım ve ekran boyutunda radikal değişiklikleri içeren iPhone 6'nın devam niteliğindeki yeni versiyonu iPhone 6S stabilitesi, şık tasarımı ile dikkat çekiyor. iPhone 7 ile birlikte Apple'ın en düşük hafıza boyutu olarak benimsediği 32GB dahili hafıza artık iPhone 6S'te de mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Routinues -- 30 Mayıs 2019; 4:16:35 >

• Ahmet DOĞAN kullanıcısına yanıt
    Gittiği yere kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Routinues

Gittiği yere kadar
    o Yüzden Raporlardım Merak Etme
  • Ahmet DOĞAN kullanıcısına yanıt
    Eden kim ??
  • Maşallah ne göz varmış be
    Piksel sayan göz
    Helal olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasaluyari

Maşallah ne göz varmış be
    Piksel sayan göz
    Helal olsun
    Biraz araştırırsanız genel bir problem olduğunu görürsünüz. Telefon ekranında pikselleşmeler var. Sanki bir filtre üzerinden ekrana bakıyormuşsunuz gibi.

Ne oldu telefonunu eleştirdim diye yediremedin mi? Aynı telefondan bizde 1 adet kullanıyoruz merak etme
  • A50 çok iyi bir tercih benim bütçe 1000 1400 tl ydi hiç düşünmeden a20 almaya karar verdim. A serisi güzel eğer Fiyatta biraz üste gitmek istersen a70 var ki a50 de senin ihtiyaçlarını hem batarya hem performans üzerinden karşılayacaktır.
  • lg g7 thinq varken bu telefonlara bakmanız saçmadır birçok marka kullandım pixelden sonra en iyi kamera yazılımını lg sağlıyor bence gece bile greenlenme çok az s845 6gb ram yapay zeka 3d ses teknolojisi vs çok dolu bir telefon ve sadece 3000 tl şuan için bulunmaz bir nimettir
  • a50'nin hopörlerine ahizesine sallayın da ekranı gayet iyi amiral gemisi kalitesi bekliyorsanız sanırım.
  • Wjéasz kullanıcısına yanıt
    6gb ram?
  • Lg g7 o fiyata rakipsiz
  • LG G7 iyi de pili üzebilir o SoC'e.

A50 orta seviyenin iyi cihazlarından. Fiyatlar da vergi yememiş durumda. Yakında stok biter.

Örneğin Samsung cihazlara tech marketlerde 100 TL zam geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BusteID

6gb ram?
    https://www.gsmarena.com/lg_g7_thinq-9115.php
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasaluyari

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Maşallah ne göz varmış diyerek alaycı bir şekilde yorum yaparsan böyle cevap alırsın. Sen cevap vermeden önce cümle kurmayı öğrensen iyi edersin bu arada.

Babandan zar zor harçlık toplayarak aldığın telefonu eleştirdim diye bu kadar atar yapmana gerek yok. Takıl sen
  • Wjéasz kullanıcısına yanıt
    6gbli satış linki de var mı? TR de 4 gbli model var.
  • 40 gündür a50 kullanıyorum. Cihazdan plastik yan çerçeveler hariç çok memnunum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.