Şimdi Ara

🔥 Dolar 32,21 - Euro 34,68 - Altın 2.435 | 11 NİSAN🔥 (458. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 31 Misafir (2 Mobil) - 35 Masaüstü6 Mobil1 iOS
5 sn
235.569
Cevap
1.166
Favori
11.788.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1149 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
10. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 456457458459460
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ne tasarrufu ya daha bir kaç gün önce 70 küsür milyon dolara uçak aldılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: 5150 III

Asıl acıklı olan adam gibi bi ekonomimiz olmadığı için Türk Liramızın yerlerde sürünen, kimseye güven vermeyen bi hal alması değil. Asıl acıklı olan cebindeki 3-5 doları bozdurduğunda doların tepetaklak düşeceğini, "amariga"nın ülkemiz üzerinde oynadığı oyunları bozabileceğini, dolar bozup vatan millet kurtarabileceğini sanacak kadar cühela olan yüzbinlerce belki milyonlarca kişi olması... Gerçekten korkunç bir cehalet söz konusu...

50 dolar bozdurdum vatanıma sahip çıktım sanan cühela kesim şuan doların fiyatına bi baksın. Afedersiniz tarlada saban süren sığır bile arada tepiniyor, kendini bu kadar kullandırmıyor. Siz 50 dolar bozdurdum vatan kurtardım sanarken en basitinden yandaş medya patronları, yandaş müteahhitler, bakan çocukları, milletvekili akrabaları cayır cayır dolara yatırım yaptılar... Şuan 3.47 ve çıkmaya devam ediyor...

Malesef sadece cehalet olsa kişiyi bilinçlendirmeye yönelik bir adım atılabilir ama malesef hem cahil hem bağnaz olunca, en ufak değişik bir fikire, en küçük farklı bir argümana kapalı olunca ülke böyle dibe vurma noktasına geliyor. Vergiler zamlar arka arkaya patlıyor. Ama atalarımız çok güzel demişler "eşşek olana semer vuran çok olurmuş"

Noktasına kadar katılıyorum.

• dün burda azıcık düşüş görünce dolar alanları vatan haini ilan edenler nereye kayboldu ?

ekonomi bitik diyoruz hala saçma sapan zırvalıyorsunuz. senin kıçı kırık 500 dolar bozdurmanla ekonomi falan düzelmez. FED kararıyla 3.70'i zorlayacak çok bariz. (Yatırım tavsiyesi değildir)
  • Aciller 3.35'den dolarını bozdurup kriz geçirenlerle dolmuş...Sakinleştirici yetmiyor diyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

dün burda azıcık düşüş görünce dolar alanları vatan haini ilan edenler nereye kayboldu ?

ekonomi bitik diyoruz hala saçma sapan zırvalıyorsunuz. senin kıçı kırık 500 dolar bozdurmanla ekonomi falan düzelmez. FED kararıyla 3.70'i zorlayacak çok bariz. (Yatırım tavsiyesi değildir)

usd düştü diye üzülenler 2 ,5 ay yükselen dolar sadece 1,5 gün düştü, stop loss yapanlar gördüğünüz gibi çoğunluk usd yetişemedi buda tecrübe olsun
  • TYR kullanıcısına yanıt
    Dolar yükselirken buna sebep olanlara laf söyletmeyenler,onları yere göre sığdıramayanlar yarın çocuklarınız buraları okuduğunda hesabını nasıl vereceksiniz...
  • Algı nasıldı ama.Herkes düşecek diyordu.

ABD bu kardeş sen Papua Yeni Gine ile karıştırdın sanırım.
  • mnybjk kullanıcısına yanıt
    son 7-8 aydır sürekli oluyor bu, ani çıkışlar yapıyor sonra bi kaç kuruş gevşiyor oralarda sabitleniyor tekrar ani çıkış yapıyor. Hep aynı hikaye. Zaman geçtikçe de sabitlendiği süre azalıyor gördüğümüz gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 5150 III

Asıl acıklı olan adam gibi bi ekonomimiz olmadığı için Türk Liramızın yerlerde sürünen, kimseye güven vermeyen bi hal alması değil. Asıl acıklı olan cebindeki 3-5 doları bozdurduğunda doların tepetaklak düşeceğini, "amariga"nın ülkemiz üzerinde oynadığı oyunları bozabileceğini, dolar bozup vatan millet kurtarabileceğini sanacak kadar cühela olan yüzbinlerce belki milyonlarca kişi olması. Gerçekten korkunç bir cehalet söz konusu...

50 dolar bozdurdum vatanıma sahip çıktım sanan cühela kesim şuan doların fiyatına bi baksın. Afedersiniz tarlada saban süren sığır bile arada tepiniyor, kendini bu kadar kullandırmıyor. Siz 50 dolar bozdurdum vatan kurtardım sanarken en basitinden yandaş medya patronları, yandaş müteahhitler, bakan çocukları, milletvekili akrabaları cayır cayır dolara yatırım yaptılar... Haliyle şuan 3.47 ve çıkmaya devam ediyor...

Malesef sadece cehalet olsa kişiyi bilinçlendirmeye yönelik bir adım atabilir, ülkeye karşı ufata olsa bir umut ışığı görebilirdik. Fakat ne yazıktır ki çoğunluk hem cahil hem bağnaz olunca, en ufak değişik bir fikire, en küçük farklı bir argümana körlemesine kapalı olunca ülke böyle dibe vurma noktasına geliyor. Milyoner yandaşlar yaptığı döviz yatırımları ile ayakkabı kutularına her geçen gün bir yenisini eklerken, 5 dolar bozdurdum vatan kurtardım sanan vatandaşın bitarafında vergiler ve zamlar arka arkaya patlıyor. Ama atalarımız çok güzel demişler "eşşek olana semer vuran çok olurmuş"

mesele para değil kardeşim. bozdurur zarar ederiz. mühim değil.
    önemli olan vatan. vatan.
    bu gemi batarsa siz sevineceksiniz. sevinin.
    biz can da veririz. zarar da ederiz.

yeterki vatan saolsun.

• mnybjk kullanıcısına yanıt
    + 200 milyon dolara elden geçirilecekmiş. İşte bunlar hep tasarruf.
  • Meydanlara inip kofte ekmekte yeriz diyorsun yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ileri demokrasi yeni turkiye arkadaslar

Yerseniz!
  • artık bozulan dolarlar karşılığında ekmek arası köfteyi bedavaya getirdiniz helal valla :D
  • milliyetçiliği ayak altına alan, memleketi fetöye apoya teslim eden ve yandaşları vatansever, dolar bozmayan vatanhaini ne güzel memleket.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adurgun

+ 200 milyon dolara elden geçirilecekmiş. İşte bunlar hep tasarruf.

bende tasarruf yapacağım artık :D
  • piyasada manipülaston oldugunu ilk düşmeye başladıgında söyledim asıl patlama yıl başındna sonra olacak yazıyorum buraya
  • 3.5'dan bin dolar bozduran cahil hacı 3.35'den dolar alamadıysa ben neyim.

Allahım ya. KOmedi bunlar. Bunlara veriyorlar yemleri.

Arkadan RTE ve dergahı ucuz dolar toparlıyor.

Burak allah bilir kaç milyonluk dolar çekmiştir.

Koca halk kendini keriz gibi kullandırıyor.

Bu arada 3.36 direnci kırıldı diye tatava yapanlar şimdi millete yine vatan haini der olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: infra_dark

milliyetçiliği ayak altına alan, memleketi fetöye apoya teslim eden ve yandaşları vatansever, dolar bozmayan vatanhaini ne güzel memleket.
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi E.R.W. -- 29 Mayıs 2018; 16:45:7 >
  • Diger akp konusu fena

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millet patladı derken ben şimdi tam alma zamanı diye yazdım. 3.36 iken. Merkez bankası açıklamaları, piyasalardan gelen iki olumlu haber

Ve sonrasında Avrupa merkez bankasından gelen negatif haber , ekk nin dolara odakli olmaması ve piyasadaki sorunları kabul etmesi yine yukarı doğru fırladı dolar.

Kısa vadede büyük iniş çıkışlar olabilir. Piyasa tam kurt piyasası.

3.60 da zirve görülünce kar satışları. 3.34 den yine büyük oyuncular girdi piyasaya. Neymiş ucbes vatandaş trilyonlarca dolar uluslararası yatırımcıya karşı gelecekmis.

Adamlar cin gibi. 3.30 dan al 3.60 dan sat 3.34 den al yarın birgün 3.70 den yine bozdurulur.

Beleşten para kazanma..
  • 
Sayfa: önceki 456457458459460
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.