Şimdi Ara

GÜNCEL DOĞUBANK CEP TELEFONU FİYATLARI (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.266
Cevap
3
Favori
955.702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: mussa

quote:

Orjinalden alıntı: schneller

ya sadece cumartesimi. ben ikinci bi k750 alacagim. cumartesi donecegim ankaraya. su an almaya kalksam dogubanktan garantili ne kadar olur sizce. bilen varmi

bi tane kesmedi herhalde!

tek basina bunalima girdi benim tel, yanina arkadas aliyorum.artik kizilotesiylemi olur,bluetoothla mi olur konusur anlasirlar. ayrica serden sagol cevap icin, ben yanlis anlamisim. garantili 720 ytl oldukca ii bi fiyat ama bise daha soracagim, burdan aldim sonra ankaraya dondum diyelim, telde bi ariza felan oldugunda ankaradada garantiye verebiliyormuyum. mutlaka buraya gelmem gerekmez demi. herhangi telefoncuda halledebilirim.

• ewt herhangi bi telefoncuda halledebilirsin
  • motorola v3 kaç para beyler
    v300 de olursa iyi olur
  • quote:

quote:

quote:

ya sadece cumartesimi. ben ikinci bi k750 alacagim. cumartesi donecegim ankaraya. su an almaya kalksam dogubanktan garantili ne kadar olur sizce. bilen varmi

tek basina bunalima girdi benim tel, yanina arkadas aliyorum.artik kizilotesiylemi olur,bluetoothla mi olur konusur anlasirlar. ayrica serden sagol cevap icin, ben yanlis anlamisim. garantili 720 ytl oldukca ii bi fiyat ama bise daha soracagim, burdan aldim sonra ankaraya dondum diyelim, telde bi ariza felan oldugunda ankaradada garantiye verebiliyormuyum. mutlaka buraya gelmem gerekmez demi. herhangi telefoncuda halledebilirim.

eğer telefona kardeş arıyorsan W800i al derim!

• quote:

Orjinalden alıntı: PNR05

motorola v3 kaç para beyler
    v300 de olursa iyi olur

• mpx 200 ün ikinci eli ve doğubank mbx220 kaç para acaba?
  • dogubank ta ki w800 fiyatını kimse bilmiyor mu?
  • burda herkes fiyat sormuş ama pek bilen yok herhalde
  • quote:

quote:

quote:

quote:

eğer telefona kardeş arıyorsan W800i al derim!

walla fiyat farkini benim telefon odese tabi alirim bakalim yarin gidecem dogubanka alacam teli. umarim arkdasin dedigi gibi 720 ye bulurum garantili vee umarim sorun cikmaz telde herhangi

• quote:

v300 de olursa iyi olur

• yeni yasa çıktı...

www.tk.gov.tr

kaçak cihaz alan ve satanlar hakkında suç duyurularında bulunulacak.

sadece 13 temmuz 2005 tarihinden önce alınan cihazlar için 5 ytl ödenerek kayıt yaptırılabilecek.

bilginize.
  • yaw harbi noldu bu kayıt işine? hani telefonlara mesaj gelecekti?
  • tamamen FOS çıktı gelen giden yok
    quote:

yaw harbi noldu bu kayıt işine? hani telefonlara mesaj gelecekti?
  • dogubankta i-matelerin fiyatini bilen varmi arkadaslar. ortalama olarak.acil yardimci olursaniz.
  • quote:

quote:

v300 de olursa iyi olur

imza

• 1 hafta önce sordum. W800i 700 milyon fiyat çektiler..k750 de600 fiyatlı idi. 15 gün satıcı garantisi
  • ya spot satısı bitmedimi hala fiyat istiyosunuz
  • arkadaşlar ben yeniyim ama bişey sorucam w800 ün spotu ne kadar garantilisi ne kadar ayrıca garantili fiytlarda taksite bölünce fiyat farkı ne kadar artar ögrenebilirmiyim????
  • topic göçmüş herhalde
  • w800i ve 6680 arasında kaldım ben yardımcı olurum derseniz (northeast.wind@hotmail.com)ayrıca elimde çok güzel w800i resimleri var ilgilenenlerin dikkatine!!!
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.