Şimdi Ara

GÜNCEL DOĞUBANK CEP TELEFONU FİYATLARI (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: coderMX Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.267
Cevap
3
Favori
955.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yani şimdi her telefona 200 milyon daha fazla vermemiz senin çok mu hoşuna gidiyo hiç anlamadım senin bu mantığını
    quote:

Orijinalinden alıntı: drahte 1905

Ya walla spot yasasına çook sevindim walla

Helal olsun hukuumete resmne bitirmişler doğubankı...

• quote:

Orijinalinden alıntı: dr.A.G

yani şimdi her telefona 200 milyon daha fazla vermemiz senin çok mu hoşuna gidiyo hiç anlamadım senin bu mantığını
    quote:

Sanırım hırsızlık yapmak wergi wermemk

Şerefinle yaşamak hoşuna gitmiyor mu ???

Bence bu uygulama ii oldu derim helal olsun hukumete
  • Ewet yani devletten para kaç1rm1s oluyorsun , h1rs1zl1ga davet ç1kar1yorsun ve hak yiyorsun eger bu hosuna gidiyorsa ve Aral1kta telefonunun kapanmas1n1 göze al1yorsa isteyen spot alabilir...
  • Evet kesiyorlar ben dün Doğubank'tan k700i aldım.Faturada kesti,garantiyi de kaşeledi.Telefonda kayıtlı görünüyor.Yani sorun yok.
    quote:

Orijinalinden alıntı: scrtlg

YOK MU BİLEN ????

Doğubank sattığı garantili telefonlara fatuıra kesiyor mu ?

• BU TOPİGİN İŞİ BİTMİŞTİR...

GEÇMİŞ OLSUN........
  • quote:

quote:

Orijinalinden alıntı: dr.A.G

yani şimdi her telefona 200 milyon daha fazla vermemiz senin çok mu hoşuna gidiyo hiç anlamadım senin bu mantığını
    quote:

Sanırım hırsızlık yapmak wergi wermemk

Şerefinle yaşamak hoşuna gitmiyor mu ???

Bence bu uygulama ii oldu derim helal olsun hukumete

Devlete para kazandırmayı herkes istiyor, ama 3 ayda bir vergi yükselten devletin karşısına her fırsatta yeni bir sahtekarlık çıkacak.Avrupanın heryerinde satılan telefona 1,5-2 kat para vermek zorunda değiliz.Ayrıca Türkiyede herkesin tercih ettiği telefonların hemen hepsi onlarda da gümrükten geçiyor Türkiye gibi.Yani kullandığımız telefonların büyük bölümü Avrupa malı değil.Ben doğubanktan telefon alamazsam Avrupadaki akrabalarıma aldırırım yine vergi vermem.

DÜNYANIN HİÇBİYERİNDE BİZİM VERDİĞİMİZ ORANDA VERGİ VERİLMİYOR!!!!

• arkadaşlar size soruyorum..akıl akıldan üstündür...14temmuzdan itibaren alınan telefonlar çalışmayacak deniyor. o zamana kadar şebekeye kaydedilen telefonların imei no.ları 1yere kayıt edildimi...edildiyse nezmandan beri yani bu yasa planlandığından beri kaydediliyorsa ewde kenarda yatan telefonlar off olacak mesela eski garantili telefonlarım kenarda yatıyo tarihi eser olarak we kayıtlı görünmüyorlar. nasıl olacak...o telefona kaç zamandır kart takılmadı...nasıl 1saçmalıktır bu 5-6sene önce aldığım telefonun faturasınımı saklamam lazım...SAÇMA
  • doğubankta spot w800 varmı kaç para
  • n90 gelmiş. fiyatını bilen var mı?
  • k750 ve 6630 fiyatı bilen varmı? biede 6630 garantilisi ne kdr 650 ytl falan satılıyodu bi ara en son baktım gene yüksekti ucuz bi yer varmı satan garantili?
  • ya ewet n90 gelmş ne kdr bilen war mı eer bilinmiosa bn 6 eylül de cebit teym doubanka da uğruycam o zmn sölerm
  • n90 topiği açıldı arkadaş istersen bi de orlara bak ha ne dersin
  • pardon ark. bn öle bni topic göremedm bn bi ara açmştm orda hep tahmini fiyatlar konuşulda we de kimse doubank fiyatını sölemedi ondn sonra da o topic gereksiz konular bölümüne atıldı neden öle oldu anlamadm
  • Arkadaşlar 6230 ve 6230İ için fiyatları biliyormusunuz ??

6230 Spot = ?????

6230İ Spot = ?????

6230 Garantili = ?????

6230İ Garantili = ?????

Teşekkürler

SLY..
  • 6600 NE KADAR GARANTİLİ BİLEN VARMI
  • slm arkadaslar
    ben cindeyim burdan hangi telefonu almami tavsiye edersiniz camerali radyolu mp3 calarli isletim sistemli mumkunse cep bilgisayari olarakta kullanilabilen
    simdiden tesekkurler :)

saygilar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi panser -- 22 Ağustos 2005, 7:48:41 >
  • 6630 garantilisi dogubankta sadece bir magazada vardi....

orada da garantilisi 690YTL
  • arkadaslar ben avusturyadayim ay sonu tr ye gelecegim samsung sgh e630 getirmeyi düsünüyorum... 250 euro fiyati almak isteyen varsa faturayi onun adina kestiririm... bilmiyorum problem olurmu ?
  • Ya bence kimse spot almasın dükkanın kapısından çıktıktan sonra adam karışmıyo ben seni tanimam dio 50-60 milyon daha ekleyip kvk dan garantili telefonlar alınılabilinilir
    bu ara da kasımpaşada BİTEK özen adındaki bi firmada 6600 da damping var 450 milyon 3 yıl KVK garantili
  • arkadaslar harbiden gidin arastirin fiyati en uygun garantili alin hem 12 taksitle almis olursunuz hemde saglama almis olursunuz yarin bozuldu basiniz agrir haklisiniz 200 milyon kadar kar ediyorsunuz bide aldiktan sonraki durumlari dusunun belki 200 milyondan daha fazla odeyeceksiniz bozuldugu zaman sonra devlet kazansin kardesler goruyorsunuz dogu bank taki tipleri kaciniz bu adamlaara guvenebilir yine de size kalmis
  • 
Sayfa: önceki 189190191192193
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.