Şimdi Ara

GÜNCEL DOĞUBANK CEP TELEFONU FİYATLARI (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.267
Cevap
3
Favori
955.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar n90 fiyatı bilen varmı birde n 70 ne zaman gelecek tr ye?
  • acil k750i spot garantili fiyatları bildirebilecek olan biri varmı doğubankta
  • dogubankı bilmiyom ama bugun duzcede sordum 650 dedi spot.
  • ist de 700-720 ye garantili var spota 650 çok
  • beyler k750i ve w800i spot fiyat lazım acillll
  • mpx 200 isteyen varmı beyler satıyorum ilgilenen olursa aprol29m@yahoo.com a mail atın görüşelim ben konyadayım
  • arkadaslar k750i
    spotve garantili biklen yok mu
  • size tavsiyem sakın spot almayın
    3230 aldım iki kere yere duştu tabi garantide yok parasıyla yaptıırırz dedik de adamlar 900 mlyon istedi bence işi garantie alın paraaa brz kıyın
  • Garantili olsaydı bile yere düşürdüğün için garanti kapsamında yaptıramazdın.
    Spottan uzak durun yinede.
  • ARKADA^LAR P800 VAR 6 AYLIK 2 YIL GARANTILI 200 YTL PAZARLIKLI..... BEYAZ....
  • ARKADA^LAR P800 VAR 6 AYLIK 2 YIL GARANTILI 200 YTL PAZARLIKLI..... BEYAZ....
  • 875 ytl ye sordum w800 ü doubank1n arkas1ndaki dükkanda..

ayrica bu topicin isi bitmistir diyenlerde bosuna konusuyor cünkü d.bankta garantili telefon da piyasadan daha ucuz...ben e720 piyasada 800 ytl oldugu zaman dogubanktan garantilisini 680 e almistim...
  • Doğubank civarında garantili ve spot k750 ve w800 fiyatları nedir?Bilen varmı?Bu aralar gidemiyorum da.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nerazzuri

..

ayrica bu topicin isi bitmistir

nası biter ya asıl bundan sonra başlayacak kardeş...
  • ARKADAŞLAR, CUMARTESİ GÜNÜ SPOT K750 570(560 ALINABİLİR) GARANTİLİ 720 YTL.(ALTIN HAN

GİRİŞ KAT)
  • Bilgi için teşekkür ediyorum arkadaşım.Ben de gittiğimde sizleri bilgilendireceğim.
    quote:

Orjinalden alıntı: serden

ARKADAŞLAR, CUMARTESİ GÜNÜ SPOT K750 570(560 ALINABİLİR) GARANTİLİ 720 YTL.(ALTIN HAN

GİRİŞ KAT)
  • ya sadece cumartesimi. ben ikinci bi k750 alacagim. cumartesi donecegim ankaraya. su an almaya kalksam dogubanktan garantili ne kadar olur sizce. bilen varmi
  • quote:

Orjinalden alıntı: schneller

ya sadece cumartesimi. ben ikinci bi k750 alacagim. cumartesi donecegim ankaraya. su an almaya kalksam dogubanktan garantili ne kadar olur sizce. bilen varmi

bi tane kesmedi herhalde!
  • 6600 dogubak fiyatlari hakkinda yardimci olabilirmisiniz???ve hafiza kartlari da tabiki de
  • quote:

Orjinalden alıntı: schneller

ya sadece cumartesimi. ben ikinci bi k750 alacagim. cumartesi donecegim ankaraya. su an almaya kalksam dogubanktan garantili ne kadar olur sizce. bilen varmi

ARKADAŞIM, YANİ CUMARTESİ DOĞUBANKA GİTTİM DEMEK İSTEDİM,BU FİYATLARA( DÖVİZDE BÜYÜK OYNAMALAR OLMAZSA) HERHANGİ BİR ZAMANDA ALABİLİRSİN.....
  • 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.