Şimdi Ara

Güncel DH PlayStation®Portable Topluluğu(PSP) (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
661
Cevap
10
Favori
42.554
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

PSP 2004
    8 Gb Memory stick Mark 2
    Pes 2009
    most wanted
    worms open warfare 2
    crazi taxi fare wars ....
    nolur bnide aranıza alın tabi şu sayfa güncellenirse

• Arkadaşlar herkese merhaba,
    PSP seven arkadaşlarıma bir haberim var. Facebook üzerinde açılan Fasul Poker adlı Türk Poker'i oyunu kısa bir süre içerisinde oyunu oynayanlardan bir kişiye PSP verecek. Kazanmak istersiniz diye düşündüm.

Oynamak için aşağıdaki yazıya tıklayabilirsiniz

Fasulye Poker
  • quote:

Orijinalden alıntı: function_ist

Arkadaşlar herkese merhaba,
    PSP seven arkadaşlarıma bir haberim var. Facebook üzerinde açılan Fasul Poker adlı Türk Poker'i oyunu kısa bir süre içerisinde oyunu oynayanlardan bir kişiye PSP verecek. Kazanmak istersiniz diye düşündüm.

Fasulye Poker

Bu konuya yazanların neredeyse tamamının PSP'si olduğundan pek işe yaramayabilir bu mesajın, ama yine de bilgilendirmen için teşekkürler

• quote:

Fasulye Poker

Allah bili r kırılamayan bi 3000dir!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: yoney

quote:

Fasulye Poker

Bu konuya yazanların neredeyse tamamının PSP'si olduğundan pek işe yaramayabilir bu mesajın, ama yine de bilgilendirmen için teşekkürler

+1

• Benide Eklermisiniz :)
  • ekle dostum;)
  • Beni de ekler misin?
  • benide eklerseniz sevinirim
  • 2,5 yıllık kullanıcıyım bence sahip olunabilicek en iyi taşınabilir konsol

Beni de ekle. Teşekkürler.
  • +

Galiba geç kaldım psp sahibini bulmuş..
    apple ipad veriyorlar şimdi..

benide eklermisiniz..

quote:

Orijinalden alıntı: EdmondDantes

quote:

Orijinalden alıntı: yoney

quote:

Fasulye Poker

+1

• Merhaba;

PSP alıcam ancak cok kararsız kaldım..bu modeller arasındaki fark nedir?1001 modeli diyorlar farklı farklı varyasyonları var bunların..hangisini almalıyım?aralarındaki fark nedir?
  • Ben de psp almayı düşünüyorum. Ancak 3000 modelinin kırılmadığını duydum. Yani şimdi alsam orjinal oyun mu satın almam gerekecek? Yokmu henüz bi çaresi?
  • psp go kırıldımı ??
  • 3 arkadaşım hepinize kısa kısa cevap vermeye çalışıyım :

PSP 'de 4 model vardır.

1000 2000 3000 Go
    Kırılmak :Kopya oyun çalıştırabilme anlamında.

1000 ilk modeldir.Fat yani kalındır.2000 ve 3000 ince modellerdir.Go 'nun ayrı bir dizaynı var ona girmiycem.
    1000lerin hepsi kolayca kırılır hiç bişey olmaz kitlenme riski yoktur olsada çabucak düzeltilir.1000 modelinin diğer modelelre göre farkı ise ekran kalitesi,cihazın ağırlıgı ve incelği farkı vardır.

2000 modeli ilk ince modeldir.Slim.1000 e göre daha iyi ekranı vardır.Ağırlıgı ve kalınlığı azaltılmıştır.2000lerin çoğu kırılır.

3000lerin bir kısmı kırılır bir kısmı kırılmaz.Yani alırken dikkat edin.3000ler en iyi model diyebiliriz özellikler bakımından.Ekran kalitesi diğer modellerden çok daha iyidir.Ayrıca bir mikrofonu vardır (küçüktür görünmez) bazı oyunlarda kullanılır.

Go hakkında çok bilgim yok ama kırılamadı daha heralde.6.20 versiyonu kırıldıgında Go larda kırılacak.

Benim önerim Kırılabilen bir 3000 alın keyfinize bakın.Fiyatlar şu aralar yükseldi ama en iyisi budur bence.Kırılamayan bir versiyon alırsanız kopya oyun oynayamassınız orjinale para vermek zorunda kalırsınız.

Yanlış bir yer varsa yada eklemek istedikleriniz varsa beklerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: The maXz!
    3 arkadaşım hepinize kısa kısa cevap vermeye çalışıyım :

PSP 'de 4 model vardır.

1000 2000 3000 Go
    Kırılmak :Kopya oyun çalıştırabilme anlamında.

1000 ilk modeldir.Fat yani kalındır.2000 ve 3000 ince modellerdir.Go 'nun ayrı bir dizaynı var ona girmiycem.
    1000lerin hepsi kolayca kırılır hiç bişey olmaz kitlenme riski yoktur olsada çabucak düzeltilir.1000 modelinin diğer modelelre göre farkı ise ekran kalitesi,cihazın ağırlıgı ve incelği farkı vardır.

2000 modeli ilk ince modeldir.Slim.1000 e göre daha iyi ekranı vardır.Ağırlıgı ve kalınlığı azaltılmıştır.2000lerin çoğu kırılır.

3000lerin bir kısmı kırılır bir kısmı kırılmaz.Yani alırken dikkat edin.3000ler en iyi model diyebiliriz özellikler bakımından.Ekran kalitesi diğer modellerden çok daha iyidir.Ayrıca bir mikrofonu vardır (küçüktür görünmez) bazı oyunlarda kullanılır.

Go hakkında çok bilgim yok ama kırılamadı daha heralde.6.20 versiyonu kırıldıgında Go larda kırılacak.

Benim önerim Kırılabilen bir 3000 alın keyfinize bakın.Fiyatlar şu aralar yükseldi ama en iyisi budur bence.Kırılamayan bir versiyon alırsanız kopya oyun oynayamassınız orjinale para vermek zorunda kalırsınız.

Yanlış bir yer varsa yada eklemek istedikleriniz varsa beklerim.

az we öz... Güzel bir anlatm...

• Teşekkürler.
    Arkadaşlar başka sorunuz olursa cevaplayabildiğim kadar cevaplarım.
  • Half Byte Loader'in r52 sürümünde PSP Go - Ta88v3 ve PSP 3000 modellerinde versionu 5.03'ten yukarı olan ve memory stickten oyun oynayamayan psp sahiplerine umut ışığı olan Hello World Half Byte Loader'in hazır paketi ile şimdilik basit olan bir kaç homebrew uygulaması ile zaman geçirebilirsiniz,temennimiz Half Byte Loader ile çalıştırılabilecek bir custom firmware yayınlanması
    böyle bişi yazıyoduda ondan sordum çok kararsızım ya hangisinden alsam diye
    Home brew nedir?
    Bide yurt dışından alsam pspyi gümrüğe takılırmı bayramda 300 avro durumları oluyormuş?
  • Açıklamalarınız için teşekkürler. Versiyonu anlamak için psp yi açmaktan başka yollar varmıdır acaba. Gidip v5.03 olanı bulana kadar bütün kutuları açmamız mı gerekiyor? Bu bana pek olası gelmiyor :S . v 5.03 ü bulmak için nasıl bir yol izleyebiliriz. Yardımlarınız için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmsemih

Açıklamalarınız için teşekkürler. Versiyonu anlamak için psp yi açmaktan başka yollar varmıdır acaba. Gidip v5.03 olanı bulana kadar bütün kutuları açmamız mı gerekiyor? Bu bana pek olası gelmiyor :S . v 5.03 ü bulmak için nasıl bir yol izleyebiliriz. Yardımlarınız için teşekkürler.

Satan elemana soracaksın içindeki versiyon nedir diye o da sana gerekli açıklamayı yapar dökümanlara bakarak.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.