Şimdi Ara

Güncel DH PlayStation®Portable Topluluğu(PSP) (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
662
Cevap
10
Favori
42.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar Arkadaşlar öncelikle yardımcı olandanda olmyıyanda da Allah razı Olsun.

1. Benim bulundugum çoğu yerde wifi mevcut internettte dolaşmak için idealmi acaba genelde maç sonuçlarına vs arada iddda oynamak için sitlere girerim okadar bunları karşılarmı yanı öncelik olarak nete doğru düzgün bağlanıyormu yanı tatmın edermı

2. müzik dinlemeyı çok severim ses kalitesi tatmin edermi acaba

3. daha önce kımsede psp görmedim canlı olarak oyunlar örneğin pes 2010 nasıl tatmın edermi birde mesela pes 2011 çıkarmı cıhaza

4. slim almayı düşünüyorum ve slim 3000 acaba pişman olurmuyum bu modelı aldım dıye
  • ekleyiniz lutfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^Entrika^

Selamlar Arkadaşlar öncelikle yardımcı olandanda olmyıyanda da Allah razı Olsun.

1. Benim bulundugum çoğu yerde wifi mevcut internettte dolaşmak için idealmi acaba genelde maç sonuçlarına vs arada iddda oynamak için sitlere girerim okadar bunları karşılarmı yanı öncelik olarak nete doğru düzgün bağlanıyormu yanı tatmın edermı

2. müzik dinlemeyı çok severim ses kalitesi tatmin edermi acaba

3. daha önce kımsede psp görmedim canlı olarak oyunlar örneğin pes 2010 nasıl tatmın edermi birde mesela pes 2011 çıkarmı cıhaza

4. slim almayı düşünüyorum ve slim 3000 acaba pişman olurmuyum bu modelı aldım dıye

Selam arkadaşım hoşgeldin.

Sorularını cevaplamak gerekirse;

1. İnternet konusunda tek birşey söyleyebilirim bağlantı hızın ne kadar iyiyse internette dolaşmaktan o kadar çok zevk alırsın.

2. Müzik çalar kadar mükemmel ses kalitesi olmasa da gayet güzel ses kalitesine sahip.

3. Bilgisayar da oynadığın kadar kaliteli görüntü ve efektler bekleme başta onu söyleyeyim. Pes 2011 çıkar mı? mutlaka çıkacak çünkü oldukça büyük bir kitle zaten bu oyunları bekliyor.

4. Bu kısma pek müdahale etmek istemiyorum açıkçası çünkü herkesin tercihleri farklı yönde olabiliyor. Bu yüzden bu cihazla ilgili bol bol yorum okumanı tavsiye ediyorum.

Buradan başlayabilirsin;
    http://inceleme.gittigidiyor.com/katalog/sony-psp-3000-slim-lite-65187-s1

• EkLe Abi
  • Ekle benide
    Bayandan Satılık Pembe PSP 1000 Fat'ımı almış bulunuyorum

[ 5 ay önce aldım, yeni görebildim grubu , ilk günkü gibi heyecanlı görüniyim istedim ]
  • Benide Ekle 1 yıldır Psp 3000 sahibiyim ilk 1 aydan sonra heves geçti bayadır elime almıyorum
  • arkadaşlar bu modellerin arasındaki farkları söyleyebilcek biri var mı acaba yada başka yerde yazıyorsa beni oraya yönlendirin ben bulamadım.
  • Bende 1 buçuk senedir psp kullanıyorum ve forumları takip ediyorum her ne kadar cevap yazmasamda benıde ekler misin ? biraz geç oldu ama olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: madman1

Bende 1 buçuk senedir psp kullanıyorum ve forumları takip ediyorum her ne kadar cevap yazmasamda benıde ekler misin ? biraz geç oldu ama olsun

İmzanı adminler değiştirmeden sen değiştir bence Sanırım bukadar büyük olması yasak
  • tamam değişiyorum hemen
  • bnide ekleyin fat 1001k
  • PSP 3004 Radiant Red'im var.Ama su döküldü.Tamir yapacak bir yer bulabilirsem benide ekler misin ? Bu arada Syphon Filter : Logan Shadow , Fifa World Cup 2010 turnuvası falan yapabiliriz.
  • arkadaşlar psp almayı düşünüyorum doğubanktan almak sizce mantıklımıdır olmazsa teknosadan alıcam sizce hangisi teknosada 460 tl doğubankta 300 tl falan sizce napıyım yardım lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapursuit

arkadaşlar psp almayı düşünüyorum doğubanktan almak sizce mantıklımıdır olmazsa teknosadan alıcam sizce hangisi teknosada 460 tl doğubankta 300 tl falan sizce napıyım yardım lütfen

Teknosadan uzak dur, doğubank iyidir ama garanti veriyorsalar al yoksa ordan da uzak dur. Birde memory card alırsan orj. olmasına dikkat et yoksa okuma hızı düşük olduğundan oyun oynarken takılmalar yaşarsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Impala_vs_Tiger

quote:

arkadaşlar psp almayı düşünüyorum doğubanktan almak sizce mantıklımıdır olmazsa teknosadan alıcam sizce hangisi teknosada 460 tl doğubankta 300 tl falan sizce napıyım yardım lütfen

Teknosadan uzak dur, doğubank iyidir ama garanti veriyorsalar al yoksa ordan da uzak dur. Birde memory card alırsan orj. olmasına dikkat et yoksa okuma hızı düşük olduğundan oyun oynarken takılmalar yaşarsın.

sağol arkadaşım bu ikisinin dışında biyer tavsiye edermisin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Impala_vs_Tiger

quote:

sağol arkadaşım bu ikisinin dışında biyer tavsiye edermisin

bunların dışında en uygun fiyata internet üzerinden bulabilirsin. (tabi güvenilir yerler olmasına dikkat etmen gerek)

• quote:

doğubanktan al bence çünkü teknosa bimekstekiler 3004 kırılamıyo geçn arkadaşa doğubanktan 400tlye 0 fat 1004k aldık yanında 8gb hafıza kartı 10 oyun kılıf verdi kırılan slimler 600 tlden başlıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BEYAZ PASSATLI PRENS -- 13 Eylül 2010; 15:11:52 >
  • sayfa artık güncellenmiiyor sanırsam isimlerimizi göremiyorum listede...
  • Benide ekleyin güncellenirse eğer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M263

sayfa artık güncellenmiiyor sanırsam isimlerimizi göremiyorum listede...

Yeni konu açmak gerek aslında epeydir arkadaş ilgilenmiyor sayfayla.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.