Şimdi Ara

Güncel DH PlayStation®Portable Topluluğu(PSP) (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
661
Cevap
10
Favori
42.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

PSP 2004

HER TÜRLÜ OYUN OYNANIR
  • Beni ekleyin arkadaşlar, PSP 2006, 5.03 Gen FW.
  • Vay arkadaş PSP mi elime almayalı nerdeyse yıl olacak oysa ne heveslerle almıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenus42

Vay arkadaş PSP mi elime almayalı nerdeyse yıl olacak oysa ne heveslerle almıştım.

Oynamadıysan God of War indir oynamaya başla birkaç hafta düşmez elinden

Bu arada benide ekleyin PSP 1000 (Mavi) 5.50 Gen-D3
  • Bugün aldım beni de ekle

PSP 3004

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Victarion -- 15 Ağustos 2010; 19:47:55 >
  • Benide ekle.PSP Slim Black+4gb memory
  • Ya arkadaşlar şu UMDgen programını tam olarak kullanmayı bilen bi arkadaş yok mu yaa..!!
  • 47. sıradaki Taşkıran`'ı El Cazador olarak değiştirebilir misiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: melezsnape

Ya arkadaşlar şu UMDgen programını tam olarak kullanmayı bilen bi arkadaş yok mu yaa..!!

Kullanımı : Tıkla
  • Selam ustalar. Bana yeni bir PSP hediye geldi de ben bişe sorcam size. Memory Stick Kartını takıyorum.

PSP'nin kutusundaki talimatları izleyerek

Format Memory Stick kart diyorum. Formatlıyor.
    Ondan sora USB kablosunu takıyorum Çıkarılabilir Disk gözüküyor. Ama o diske tıkladığımda biçimlendirilmemiş biçimlendirmek istermisiniz diyor. Bende biçimlendir diyorum. İşlem bittikten sora açıyorum Çıkarılabilir Diski bomboş, kutuda gözüken dosyalar yok. Buna rağmen içine bi resim felan atıyorum ama olmuyor bi türlü beceremedim. Ben nasıl atıcam bu makinanın içine film-resim felan bi yardımcı olurmusnuz ??
  • beni de ekleyinnn kardeşlerim :D

psp fat 1004 (6-7 yıl oldu herhalde alalı-hala ilk günkü gibi tertemiz ve sapasağlam)
    8gb memory stick pro HG-duo

*60 tane oyun var hangi birini sayim ama bu aralar chinatown wars iyi sardı....
  • 1 yıla yakındır ben de psp sahibiyim, eklersen sevinirim. pek kullanmasamda uzun yollarda şarkı ve oyun için harika
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlooDy_ChiLd

Bugün aldım beni de ekle

PSP 3004

psp3004 kırdırılabiliyor mu? bugün sordum kırdırılamıyor dedi satıcı ama bazı sitelerde kırdırılabiliyor diye yazıyor.... eğer kırdırılabiliyorsa 3004 almayı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi //GTR-S -- 21 Ağustos 2010; 23:39:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ffati

Selam ustalar. Bana yeni bir PSP hediye geldi de ben bişe sorcam size. Memory Stick Kartını takıyorum.

PSP'nin kutusundaki talimatları izleyerek

Format Memory Stick kart diyorum. Formatlıyor.
    Ondan sora USB kablosunu takıyorum Çıkarılabilir Disk gözüküyor. Ama o diske tıkladığımda biçimlendirilmemiş biçimlendirmek istermisiniz diyor. Bende biçimlendir diyorum. İşlem bittikten sora açıyorum Çıkarılabilir Diski bomboş, kutuda gözüken dosyalar yok. Buna rağmen içine bi resim felan atıyorum ama olmuyor bi türlü beceremedim. Ben nasıl atıcam bu makinanın içine film-resim felan bi yardımcı olurmusnuz ??

memory stick'i psps ye tak ....psp yi aç (kabloyla bi yere bağlama) settings den system settings'e gir orada format memory stick olacak ona tılka format at sonra bütün klasörler gelecektir.

• Kardeş yeni gördüm beni de ekle.
    İmzamda.
  • Neden liste güncellenmiyor ? Son eklenen kişiden bu yana birçok kişi benide listeye ekle demiş bakıyorumda hiç biri eklenmemiş...
  • Ekle...
  • Ekle benide
  • YAZ BENİ HANCI.
  • arkadaşlar bende gecen cumartesi psp aldım 3004 kırmızı 3 tanede oyun aldım eskilerden ucuz olanlardan :(
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.