Şimdi Ara

Güncel Av Tüfeği Almak İstiyorum Fikir Paylaşımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
7.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaklaşık 2 yıldır araştırma yapıyorum safir husan fabrikasına kadar gidip yerlerinde inceledim fakat doğru ürünü bulmak ve almak istiyorum siz değerli arkadaşlarında fikrini merak ediyorum
    Reddot,Fener,Dürbün alıp hobi amaçlı kullanacağım bir av tüfeği arıyorum tactical olması önceliğim Husan 20 Cal konusunda karar kılmak üzereyim bilginiz ve yorumunuz nedir ?

TEŞEKKÜRLER

• Husan 20 tam size göre. Daha büyük kalibre fazla tepiyor omuz ağrısı yapıyor, husan lar 10 yıl garantili sanırım, bu yüzden hepsinin önüne geçiyor. Ama ben olsam 36 kalibre alırdım. Hiçtepmiyor ve sesi az. Bora 36 kalibre var en beğendim, yada ranger bullpup 36 kalibre hoş duruyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkür ederim geri dönüş için 36 ile 20 cal arasında ne gibi fark vardır bilginiz var mı?
  • Çap dışında pek bir fark yok, menzil hemen hemen aynı, 36 kalibreler daha kibar ve hafif yapıdalar, hobi için ideal.İnceleyin beğendiğinizi alın, 2016 modeller full metal yapısı, dizaynı, kalitesiyle çıktı. Prohunt 2016 da sergilenenlerden belliydi rekabet olacağı. Fuara ben gitmedim yotube da izledim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bora veya Catus 36 kalibre tavsiye ederim. Ama 36 kalibreden kesinlikle vazgecmeyin.  Güncel Av Tüfeği Almak İstiyorum Fikir Paylaşımı
  • Arkadaşlar bende bora br 99 almak istiyorum 22 calibre demir el kundaklısını 1600 tl civarında ilk olarak domuz daha sonra kuş ve tavşan avıda olacak bu tüfek nasıldır iyimidir yada önerebileceğiniz başka marka model varmıdır bayide inceledim duruşu güzel ama tekrar gidip inceleyeceğim birdefa alayım uzun süre kullanayım diye bunu düşünüyorum arıza yapmayacak düzgün bisey olsun diyorum ne diyorsunuz..??
  • Klavyenin azizliğine uğradım 12 kalibre olcak yanlış yazıp 22 kalibre demişim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Simdi 20 cal düşünen arkadaş.Onun mermisini bulabiliyorsan alman lazim.20 cal mermi açısından sıkıntılı . Normalde iyidir.Ben konyaliyim beyşehir sık gider gelirim.su anda uzumlu ve huğlu üretimi tüfekler dünya kalitesine yakin. Husan benim tercihimdir . Ama derya mk diye var oda cok guzel . Arkadaşıma 36 çal yeni aldık . 36 mermi oyuncak gibi bana gore değil. Bora 12 güzel silahdir. Tavsiye edilir . Hemen hemen hepsi ayni kalitede.güzel markalar tipleri değişik.hangisi tip olarak hoşunuza gidiyorsa onu alabilirsiniz

• Ranger 36 bullpup... tavsiye ederim. yakın zamanda 20 kalibresi de çıkacakmış. memnun kalırsınız.
  • arkadaslar geri dönüşleriniz için cok teşekkür ederim uzun uğraşlar sonucunda cok sukur aldım tüfeği Husan 20 cal aldım 180 adet kursun yaktım suana kadar herşey cok iyi

bilginize
  • http://www.tufekpazari.com nasıldır arkadaşlar

• İyi günler seçtiğiniz tüfekler şarjörlü av amaçlı mı kullanacaksınız, hobi amaçlı mı? 6adet tüfegim var hiç birisi şarjörlü değil. Eğer gerçekten taktik bir tüfek arıyorsanız.,şarjörlü tüfek hava dışında taktik içinde uygun değilddir. Gerek ağırlığı gerekse ele ayağa dolaşması bakımından bence uygun değil şu unutulmamalıdır ki taktik ihtiyaç duyulduğunda normal amtüfeklerine ara doldurma yapılabilir. Sonuç olarak av tüfeğini şarjör kapasitesi düşük olması nedeniyle seri atışlar için kullanmak imkansız 10 fişek var diye koca şarjör taşınmaz. Ama havası bir başka ona bieşey diyemem.
  • akilonya A kullanıcısına yanıt
    sen aldınmı arkadaşım benimde niyetim var 36 mı 20 mi karar veremedim aldıysan eğer sen hic tek kurşun atınmı bilgi verirsen sevinirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.