Şimdi Ara

Gün Kurusu kayısı 1kg 52.76TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
6
Favori
14.383
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kuru kayısı fiyatları malum çok arttı ürünün yorumları iyi ben de gecen ay almıştım biraz küçük ama bu fiyata gün kurusu bulmak imkansız. Özellikle dari kayısısı cok iyiydi bu firmanin sonra aşırı bir fiyat artışı oldu. 2 paket daha aldım kahvaltida kahve yanında iyi oluyor. İki tane alınca kargo bedava oluyor.

https://www.trendyol.com/list-nuts/gun-kurusu-kayisi-1-kg-p-266425481?boutiqueId=607241

https://www.trendyol.com/list-nuts/gun-kurusu-kayisi-1-kg-p-266425481?boutiqueId=607241

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi krc58 -- 14 Haziran 2022; 9:12:19 >

• Yaş kayısı şuan 15-20 TL civarında, hoş Malatya kayısısı daha sararmadı, küçük ve yeşil. Şuan markette pazarda sarı kayısı var ama Malatya kayısısı değil, tadı yokturdur diye tahmin ediyorum. Malatya'nın hiçbir yerinde kayısı büyümedi ve sararmadı.

Ortalama 4kg yaş kayısıdan 1kg kuru kayısı çıkar. (Kayısıyı kurutma aşamaları: Kayısı dalından indirilir, kasalanır, sarı kayısı ise islimlenir (kapalı biryerde ilac atılır,bekletilir.), serilir, kuruma durumuna göre toplanır, -kurutma işlemi de ayrı zor, arada karıştırmak gereklidir ve günün her saati yapılmaz bu işlemlerde-çekirdekten çıkarılır, tekrar kurutulur, tekrar toplanır kasalanır veya torbalanır ve satış aşamasına gelir.) Gün kurusunda islim olmaz (olmaması gerekiyor diyeyim.) toprakta kurutulur, çekirdeğinden çıkarılır tek tek elden defalarca geçer ikisi de, çok zahmetlidir tüm aşamaları)

Yaş kayısıyı yazın belli zamanında bulursun, kuru kayısıyı yaz kış yersin. İkisinin tadı da başka birşey.

Bu yorumu yapıyorsan zaten kuru meyvenin senin için bir farkı yoktur demektir, yaş (meyve) şeklinde alıp yemeye devam et:)

NOT: Şuan Malatya'da bu kayısı 105 TL, resimde ekliyorum. En kötü kayısı bu.

Linkteki ürün de bu ürün gibi sanırım, bundan belki bir tık iyi bile olabilir..

Benim babamın kayısı bahçesi var, kayınbabamın da var, ona rağmen ben bile bu fiyata aldım 10kg.

Kaysilar geldi. Pek böyle yorum yapmam. Ancak güzel değil. Ufak, sert ve az tatlı. Bir de acımsı tat var niyeyse. Bu paraya bu kadar diyen olacaktır. Verilen paraya değmez bana kalırsa. Üçer beşer alanlar ne yapacak bilmem

Düzeltme: İlk bir kaç tanesi kötü gelmişti. Arada yine kötüleri var. Ancak genel olarak iyi. Parasına göre sahane olmasa da güzel diyebilirim.

bazı migroslarda şu ürün var kilo 82 liraya geliyor. jumbo diyor tam jumbo değil ben inceledim ama büyük sayılır. ben kutusu yanları açık hava aldığı için almadım hijyenik gelmedi. gerçi yıkanabilir bi de zaten poşettekiler de kimbliir poşede girmeden ne ortamlarda oluyor o da ayrı tabi  

bu fiyata kaysı olmaz tartışmasına son noktayı koyun artık: satıcı herif, başımızdaki asrın ekonomisti ordinaryüs prof. dr ekonomiye el atmadan ve piyasalar coşmadan önce malı toplamış ki bu fiyatta satabiliyor. Yeni mahsül olsa 2 katı fiyata satsa dahi kurtarmaz.. Eski mahsulü yiyorsunuz. bu fiyata son yiyişiniz, o yüzden keyfini çıkarın, gerisini boşverin. Çene kemiği sağlam olanlar rahatlıkla sert olanları götürebilirler

• nereden almıştınız, linkini ilana koyarsanız daha bilgilendirici olacaktır

• Gün Kurusu kayısı 1kg 52.76TL
    Gün Kurusu kayısı 1kg 52.76TLtrendyol.com
    List Nuts Gün Kurusu Kayısı 1 Kg Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
    https://www.trendyol.com/list-nuts/gun-kurusu-kayisi-1-kg-p-266425481?boutiqueId=601615&merchantId=208320
  • oshkosh O kullanıcısına yanıt

Mobil surumden bir turlu ekleyemedim linki kusura bakmayin olmuyor pek vakif degilim bu kink verme konusuna

• Teşekkürler.
    2 adet aldım.
    Aldıktan sonra kontrol ettim, bitmiş.
    Edit: Tekrar eklenebiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gulhana -- 24 Mayıs 2022; 11:52:3 >
  • Teşekkür ederim.

Uzun zamandır almak istiyordum ancak market fiyatları aldı başını gitti.

2 Kg sipariş verdim...

• teşekkürler 2 pakette ben aldım. tabi küçük boy olduğunu söyleyeyim soru cevapta yazmışlar tabi bu fiyata jumbo olacak değil o ayrı. hiç yoktan iyidir yenebilecek durumda olsun yeter 50 ye

• 1 kg anca alabildim bitti, göndermezler gibi bu fiyata bedava gençler.

• Halen stokta
  • krc58 kullanıcısına yanıt

ayne son 3 adet 1 kg daha aldım bakalım.

• Geçen gün 47TL idi(3 saatlik indirimde), yorumlardan dolayı almadım. Çok kötü çıkacağını sanmıyorum(firmanın diğer ürünleri fena değil) ama yine de almadım.

• ortalama boy olanını gecen ay gg dan 79 liraya almıştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erka1907 -- 24 Mayıs 2022; 12:35:45 >
  • Geçen sene 20 liralık ürün, 50 ye kapışılıyor bugün..vay arkadaş
  • Bitmiş.

Geçen sene meğerse en iyi son zamanlarmış
  • Bella Ciao kullanıcısına yanıt
    Kayısı bu sene %80 oranında yandı ve 130 tl bandında şu an kilo fiyatı
  • https://milhans.com.tr/urunler/ozel-marka-urunler/?lang=tr

Satış sözleşmesinde satıcı firma milhans gebze kocaeli yazıyor

• Kayısı toptancısı/tüccarı bile bunu 80 liradan rahat alır :) Miniktir muhtemelen ama kaçmaz fiyata.. Malatya'da birkaç yerde 140 tl civarında gördüm. Bu fiyata gönderirse mükemmel, kaçırmayın..

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.