Şimdi Ara

Guiza Bien (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Akeneton34

Guiza Bien

bursa macı demedım buca dedim neyse

• güiza en azından topu direğe yalatıyodu bu kazma direğin 5 metre yanından aut a yolluyor
  • ahahah ulan nelere kaldık ya...
  • bilica ve bienvenu'ye çok kaptırdım çoook.
  • Bu adam geleceğine guiza kalsaydı bizim için daha kötü olmazdı
  • Ben satildigi gun demistim forumda da, keske gitmeseydi diye. Biraz sakayla karisik, biraz da Guiza'yi kisisel olarak sevdigim icin. Ama hakli cikacagim hic aklima gelmezdi.
  • kazma guizayı bedavaya gönderip üzerinede 4 milyon euro verip kazma oğlu kazma bienvenüyü alan yönetimi tebrik ederim.
  • He abi he güiza gelince kezmanı bienvenü gelince güizayı özleyen taraftarlar,aferin çok güzel.
  • Ben Semihin yerinde olsam 2.pozisyondan sonra gider tekmelerdim Bienvenu'yu.Allahııım maçı iyiki izlememişim.
  • Biz bu forvetleri hak etmedik arkadaş!
  • 2. pozisyon gerçekten komedi. İite futbol böyle birşey. Orada atsa kahraman olacak ama kaçırdı şamar oğlanı oldu.
  • Başlarda savunuyordum da bu da Özer mevzusuna benzedi. Savunulacak tarafı kalmadı adamın. Bitirişleri, top saklamayı bırakın pas atamıyor şu anda. En basit pasları bile hatalı yolluyor. Çok çok çok acil kaliteli forvet lazım takıma. Çok büyük sıkıntımız var.
  • Forvetlerden bi Kezman'ı sevdim bide Niang'ı ikiside çok duramadı
  • neresinden tutsan elinde kalıyor bu adama forvet diyenin alnını karışlarım
  • Konuyu acan arkadaş konu başlığını editlesin.Resmen Guiza'ya hakaret var burda.
    Adam konuyu görüp yorumları okusa herkesi mahkemeye verir
  • sorun fenerbahçede oyuncuda değil. baskıyı en fazla yiyen forvettir bir kere gol kacırdımı adamı perişan ediyo fenerbahce . allah yardımcı olsun fener forvetlerine
  • tabi ki guizadan iyi bi oyuncu da, yani 10-12 trilyon veriyosan bi oyuncunun bonservisine karşılığı bu olmamalı. aptal değil ya bunları izleyenler, birkaç maçta bile belli oluyo kimin ne mal olduğu neden sürekli böyle forvetler alıyoruz anlamak zor. premier ligden, hatta git ingilterenin 3. liginde başarılı olmuş bi forveti al koy şu takıma ya, cidden bu kadar zor değil madem sallama bi transfer yapcaksın.

bienvenue ilk geldiğinde çok umutluydum ben, hala da tüm umudumu kaybetmiş değilim ama bu takım niye yıllardır forvet transfer edemiyo ben bunu anlamıyorum.
    geçen senede emeği olmayan adamların bu senenin emeklerini çalması da ayrıca rahatsızlık veriyo zaten.
  • Young Boys yöneticileri bu adamı 4 milyona sattıktan sonra ne yaptılar acaba yani görüşme bitip bizim yöneticiler kapıdan çıktıktan sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 31sonrasipismanlik

Bence fenerbahçe devre arasında guizayı geri almalı.

Çoookmu özledin
  • Arkadaş nedir bu forvetlerden çektiğimiz.. Kezman, Guiza şimdide Bienvenü... Acil adam gibi bir forvet almalıyız. Pier Van Hooijdonk'tan sonra bence bu takıma adam gibi onun gibi verimli bi forvet gelmedi malesef..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.