Şimdi Ara

Guiza Bien

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
51
Cevap
0
Favori
1.529
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> Guiza Bien
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    142 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Guybrush Threepwood

Başlarda savunuyordum da bu da Özer mevzusuna benzedi. Savunulacak tarafı kalmadı adamın. Bitirişleri, top saklamayı bırakın pas atamıyor şu anda. En basit pasları bile hatalı yolluyor. Çok çok çok acil kaliteli forvet lazım takıma. Çok büyük sıkıntımız var.

Senin gibi bi ark vardi daha oyuncunun transfer haberi geldi bu ucuyor ooo super forvet hem genc falan takip ederdim hep diye lig basladi senin gibi savunmaya devam etti simdi yaninda bie desen sozunu su dedirtme bienvenusununde gelmisini gecmisini bi giriyor yarin samata cikti bu mactan sonra devil.gif .))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Daima gülmüşümdür onların
    Saçma hayallerine
  • Binbaşı
    1447 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: esrefemir

quote:

Orijinalden alıntı: Guybrush Threepwood

Başlarda savunuyordum da bu da Özer mevzusuna benzedi. Savunulacak tarafı kalmadı adamın. Bitirişleri, top saklamayı bırakın pas atamıyor şu anda. En basit pasları bile hatalı yolluyor. Çok çok çok acil kaliteli forvet lazım takıma. Çok büyük sıkıntımız var.

Senin gibi bi ark vardi daha oyuncunun transfer haberi geldi bu ucuyor ooo super forvet hem genc falan takip ederdim hep diye lig basladi senin gibi savunmaya devam etti simdi yaninda bie desen sozunu su dedirtme bienvenusununde gelmisini gecmisini bi giriyor yarin samata cikti bu mactan sonra devil.gif .))

malesef haklısın...
    |
    |

Fenerbahçe S.K

Mantıklı cevap verenlere aynı niyet ile cevap verilecektir, alıntına cevap alamıyorsan boşa harcayacak vaktim olmadığındandır...

yyusa

• Binbaşı
    1953 Mesaj
    sizi bu duruma düşürenlerden hesap sormadıkça bu adama sövmenin takımınıza faydası olacağını sanmam.
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Gol attıktan sonra , çok fazla sevinmeyin çocuklar, rakip takıma ayıp olur.-Süleyman SEBA-
  • Binbaşı
    1747 Mesaj
    2. pozisyon çok komik
    |
    |
    forvet bölgesinde son yıllarda gerçekten çok talihsiz transfer yapıyoruz.
    ispanya gol kralını alıyoruz adam mutfak robotu çıkıyor.
    bienvenü büyük beklentiler ile alınmadığı için çok sorun değil. formda semih varken yedek olur sadece.
    |
    |

Bizi en çok bizden olanlar vurdu...
    Ne oldum dememeli. nooluyo ulan demeli.
    Yuri Gagarin uzaya giden ilk insan değil. Canlı dönen ilk insandır.
  • Yarbay
    5182 Mesaj
    Guiza En azından taraftarın kalbini almıştı.Taraftar bir oyuncuyu kötü oynamasına rağmen sırf davranışı ve çabası yüzünden bağrına basmıştı.Guiza evladımız gibiydi la , Atamasada kızıoduk sonra üzülüyorduk adam alındı diye :D Duygusal dı
    |
    |
    Intel i7 9700K 3.6GHz // Gigabyte Z390 AORUS MASTER 4266MHz // Corsair 16GB (2x8)Vengeance Pro White RGB 3000MHz // MSI Gaming Z 2060 RTX // 3TB Seagate Backup Plus HDD // 3TB WD My Book HDD // Sandisk 120GB SSD Ext. // XigmaTek Tauro 600W //x MSI 24'' Curved 144HZ 1 MS // MSI 24'' Curved 144HZ 1 MS Logitech G910 Keyboard // Logitech G933 Headset White // Logitech G9x MW3 Edition Mouse // Logitech C920 Webcam // Corsair MM300 Mouse Pad // Windows 7 Ultimate // Pioneer Ev sinema sistemi 5+1 VSX-D511 // Apple Iphone 7 Plus Gri/Beyaz
  • Yüzbaşı
    672 Mesaj
    Bienvenü'nün şu anda desteğe en çok ihtiyacı olduğu zaman. Tamam, psikoterapi merkezi değiliz ama bu oyuncumuz takımında daha ilk yılını bile doldurmadı. Kulüpteki kaos ortamını zaten herkes biliyor. Böyle bir ortamda futbolcularımızın çoğu, performanslarını sahaya tam olarak yansıtamıyorlar. Haliyle bu Bienvenü'nün performansına da olumsuz olarak yansıyor. Kendisine desteğimiz sürmeli ve Kadıköy'deki ilk maçta bağrımıza basmalıyız. Daha genç bir oyuncu ve takıma faydalı olacağına inanıyorum. Şanssız bir pozisyon ile hemen asıp kesmeyelim, biraz daha şans verelim renktaşlar.
    |
    |

• Yarbay
    2439 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Cris

quote:

Orijinalden alıntı: Cedric King

quote:

Bu adama 4 Milyon Euro verdik, yazık günah.

guizadan alışkınsınız siz

ok

ne oldi rengin soldi

quote:

quote:

quote:

Bu adama 4 Milyon Euro verdik, yazık günah.

guizadan alışkınsınız siz

ok

ne oldi rengin soldi

Yok solmadı sadece boş konuşuyosun. Her takımın transfer hataları var ki bunun bu konuyla hiçbi alakası yok.
    |
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
haberler
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.