Şimdi Ara

Guitar Hero 5 (ÇIKTI) (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
0
Favori
19.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: MAVİSAKAL 2

Şöyle Amorphis falan koysalar... Yada Kiss veya Judas Priest için özel oyun yapsalar süper olurdu. Bu arada gitar'ı nerden bulabilirim? Türkiye'den olacak.

Garantilisi burda İzmirde 300 tl bütün elektronikçilerde bulabilirsin
  • gh wt gitarı arayan pm atsın sıfırdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mrtk2

gh wt gitarı arayan pm atsın sıfırdır.

Kaç kuruş?
  • gh5 davul seti avrupada falan satışa çıktı mı? bize ne zaman gelir acaba, paso world tour'u satıyolar çıkmadı mı acaba
  • gh5 de kapışmak isteyen olursa PSN:furinoxx ekleyin akşamları kapışabiliriz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: westblood

gh5 davul seti avrupada falan satışa çıktı mı? bize ne zaman gelir acaba, paso world tour'u satıyolar çıkmadı mı acaba

Galiba Gh: World Tour gitarı gibi onun baterisini verecekler
  • eski bateri setini alırım heralde büyük ihtimalle, yenisi gelse bile en az 350ye satarlar. eskisini 250e satıyolardı ama şuan bulamadım nette, zaten daha ayarlamadım parasını, parasını ayarladığımda yine satsalar bari, para yokken her yerde görüyodum tekli bateriyi şimdi yine para yok ama bateride yok satıcılara parayı ayarlayıncaya kadar süre tanıyorum :P
  • kitapçıktaki kodu sitesinden doldurdum, sticker 2 aya gelir diyoda bakalım, gelirse gitara yapıştırırım güzel şeyler var
  • arkadaşlar gh5 gitarı resimlerdeki gibi turuncu tarzı bir şey mi yoksa parlak kırmızı mı ?
    turuncu sanırım her yerde öyle gösteriyorlar o zaman kırmızı gitar nedir temsili resim gibi bir şey mi
  • oynadığım en iyi gitar oyunu!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morsmordre

arkadaşlar gh5 gitarı resimlerdeki gibi turuncu tarzı bir şey mi yoksa parlak kırmızı mı ?
    turuncu sanırım her yerde öyle gösteriyorlar o zaman kırmızı gitar nedir temsili resim gibi bir şey mi

temsili değil, o da satılıyo ama ülkemizde satılmıyo bence, yabancı sitelerdeki ilanların bazılarında kırmızı gitarla gh5i satıyo bazılar world tour gitarınla satıyo, değişiyo.
  • oyunu alamadim gitti :( ama er ya da gec elime gececek
  • quote:

quote:

arkadaşlar gh5 gitarı resimlerdeki gibi turuncu tarzı bir şey mi yoksa parlak kırmızı mı ?

temsili değil, o da satılıyo ama ülkemizde satılmıyo bence, yabancı sitelerdeki ilanların bazılarında kırmızı gitarla gh5i satıyo bazılar world tour gitarınla satıyo, değişiyo.

of deme hocam o kırmızı gitar çok şık keşke satılsa burada
    ama kendi sitesi ve online sitelerde hep world tour gitarının koyusunu koymuşlar gh5 gitarı diye bana gösterebilir misin nerede bu kırmızı gitarlar

• kazık yemeden nerden alabiliriz sıfır GH5 i
  • havuz elektronikte 100tlye satıyolar, yine bi araştır belki daha ucuzunu bulabilirsin ama 100tl normal fiyat
  • quote:

quote:

quote:

of deme hocam o kırmızı gitar çok şık keşke satılsa burada
    ama kendi sitesi ve online sitelerde hep world tour gitarının koyusunu koymuşlar gh5 gitarı diye bana gösterebilir misin nerede bu kırmızı gitarlar

http://www.guitarherostore.com/Browse-by-Title/Guitar-Hero-5/Guitar-Hero-5-World-Tour-Complete-Band-Kit-PS3;jsessionid=0a0105531f43fd068c46877a43cdac28980f43bbc1c7.e3eSc3uRax8Te34Pa38Ta38Pb3r0

şu ilana bak, hem eski gitar hem yeni gitar, bateri mikrofon + 2 oyun bu fiyata olabilir mi ya 190$ diyo, çok uygun fiyat ama nasıl alıcaksın, kesin gümrükte takılır

• ps3 gitarları ps2de öalısıyormu acaba?
  • dün akşam guitar hero 5 guitar kit aldım...Gitar ve oyun var içinde..Fakat bir türlü oynayamadım..aynı anda gamepad de konsola bağlı idi ve mikrofon istedi oynamak için.Mikrofon şart mı oynayabilmek için sadece?gitar ile oynayabilir miyim?acaba sorun gamepad in takılı olmasında mıydı??
  • gamepadi sok hic acma sadece gitarla gir oyuna. yada sarkiya baslarken gamepad ile vokali aktive etme...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.