Şimdi Ara

GUİLD SAVAŞI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ben KoPrA.serverim tibet.lvl 37'yim.aynı zamanda full STR.
    BİR GÜN DOWHANDA ÇİÇEK GÖREVİ YAPARKEN YUSUF DİYE BİR ARKADAŞLA TANIŞTIM.
    BENİ GUİLDİNE ALDI.
    GUİLDİN İSMİ=MOON_STAR
    GUİLDE GİRDİM.GUİLDİMİZİN BİR ARKADAŞI VARDI.YANİ UNİON.
    ARKADAŞ GUİLDİN İSMİ=DERBEDERLER
    TABİ BEN ONLARI HİÇ TANIMIYOM.BİZİM GUİLD MASTERİDE YUSUF.YUSUFUN O GUİLDLE Bİ TARTIŞMASI OLMUŞ GALİBA.
    YİNE BİRGÜN GÖREV YAPIYOM.DERBEDER GELDİ VE BANA KÜFÜR ETMEYE BAŞLADI.BENDE DOĞAL OLARAK ONA ETMEYE BAŞLADIM.BANA DEDİ TAK PEÇENİ.BENDE TAKTIM VE BAŞLADIK PVP YAPMAYA.BEN 37 LVL STR'Cİ AYRICA BLADE-KALKANIM VE BUZCUYUM.DERBEDER 36 LVL OKÇU STR'Cİ ODA BUZCU.
    ONU BİR KAÇ KEZ YATIRDIM O BENİ 1 DEFA ZORLA YATIRDI.
    YİNE BİRGÜN ( ) KASMAKTAN SIKILDIM VE DEDİMKİ DOWHANIN KAPISININ ORDA PVP YAPANLAR VARDIR BENDE YAPAYIM DEDİM.
    Bİ BAKTIM DERBEDERLER GUİLDİ ORDA VE 3-4 KİŞİLER.BİZİM Bİ DOST GUİLD VAR THE_HATE DİYE.
    O GUİLDE YAVUZ DİYE BİRİSİ VAR.BANA DEDİ YUSUFU ÇAĞIR.BENDE TAMAM DEDİM.YUSUFU ÇAĞIRDIM.PEÇELERİ TAKTIK.BU ARADA YAVUZDDA 42 LVL.ONLARDA YANİ DERBEDERLERDE 35-37-44.
    BAŞLADIK GUİLD SAVAŞINA.
    SAVAŞTA BEN BİR KAÇKEZ GAZİ OLURKEN DİĞERLERİDE DERBEDERLERİ ŞEHİT EDİYOLARDI.
    VE SONUNDA ZAFER MOON_STAR GUİLDİNİNDİ .YANİŞ BİZİM.DERBEDERLER ARTIK KAÇMAYA BAŞLADILAR.

GUİLD SAVAŞI

• salla salla karşında kek vardı zaten guild savaşı peçe diye tabir ettiğin şeylemi yapılıyor ?siz pvp yapmışsınız kendi aranızda guild war değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avkan -- 5 Ocak 2007; 13:57:28 >
  • KARDEŞ PEÇELERLE YAPTIK AMA SADECE DERBEDERLER GUİLDİ VE MOON_STAR GUİLDİ ARASINDA YAPILDI.
    SONUÇTA İKİ GUİLD ARASINDA YAPILMIŞTIR.
  • o zman guild var yaptık deme guild warda rakiplerinin üstünde kırmızı renkte guildlerinin ismi görünür ve sen öldüğün zaman ekranda seni öldürenin ismi yazar sen öldürürsen yine senin ismin ve öldürdüğün kişinin ismi yazar öldüğün zaman olduğun yerde dirilmezssin şehirde dirilip tekrar alana gelirsin
  • ya derbederlerle savaş yapmıştır bunlar çünkü o guild bana senin öbür charı soksana bizim guilde guild war yapıyozda demişlerdi..
  • bende o derbederleri hiç sewmem beni gördün mü hiç bilmem(__dehsett_TR) bende m-MuRDeReRs ın masterıyım bizim union ada gelebilrsiniz yusuexe sole
  • athensde de ıse derbederı getırın bı takla attırralım yaw
  • Pvp den bahsetmişsin guild savaşı demişsin,
    Troy da biz TEXAS guildi olarak savaş teklif ediyos toplanıyos bizi görünce adamlar hani dostluk savaşı olcaktı bu ne bu kadar adamlarınızı toplamışınız deyip yan çiziyolar (dostluk svaşı nedir bize desöleyin ben bilmiyomda) 4e4 çıkalım dediler gene yan çizdiler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.