Şimdi Ara

Güç kaynağından gelen tiz sesler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar xmatek pantheon kasa aldım içinde 600 w güç kaynağı vardı. her neyse sisteme taktım 2-3 saat sonra güç kaynağından tiz bir ses gelmeye başladı rahatsız edici. ara ara geliyor gidiyordu. neyse servise götürdüm güç kaynağının yetmediğini söylediler. iade ettim yerine boş kasa ve corshare cx750 aldım +80 . Getirdim eve taktım bağladım bi heves kurtuldum sanıyorken. aynı ses bunda da baş gösterdi.
    Sesin güç kaynağından geldiğini !00 % eminim. Ekran kartından da ses geliyor ama yüklenince. Güç kaynağı ise şu an bile ötüyor. Windows açılırken kapanırken ötüyor. Bu arıza psu larda olan bir arıza mıdır. Sistemi kaldırmıyor mu ki çok saçma 750 w +80 kaldırması lazım. Yardım edenler fikri olanlar esirgemesin lütfen. Cevaplara göre iade edip başka marka alacağım.
    sistem:
    msi 970a
    fx6300
    7870xt
    1 tb seagete baracuda
    8 gb gskill 1600 mhz
    zalman z11 plus

• CX, TX ve VS serilerinin bazı partilerinde bu tiz sesi hep var. Trafodan geliyor o ses.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cirrus- -- 24 Nisan 2013; 13:36:49 >
  • bugün coolermaster gx 750 aldım cx 750 yi verip.
    ilk aldım geldim ses yok. 1 saat oyun oynadım oyunu kapattıktan sonra bir baktım tiz ses geri gelmiş.
    windows ilk açıldığında gelmeye başlayan ses sistem boştayken bile gelmeye devam ediyor ara ara.
    donanımsal bir sıkıntım olma ihtimali var mı ?
  • vatandan alınıyosa thermaltake xt kodlulardan bırı ıle degıstırın sessızdır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.