Şimdi Ara

GTX970 uyum sorunu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar iyi akşamlar.ben gtx970 ekran kartı alacağım şuanda nakitim buna yetiyor.elimdeki anakart msi x58-pro işlemcim ise intel i7 920.herhangi bir uyumsuzluk sorunu yaşarmıyım bu sistemde bu ekran kartı çalışır mı?
    bir kaç aya işlemci ve anakartıda değiştireceğim

• aaaksoy A kullanıcısına yanıt
    4ghz civarına overclock edildiğinde 970sli dahi kaldırır o işlemci.Güç kaynağınız izin veriyorsa alın tabii.Hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC Kiriklar -- 11 Temmuz 2015; 1:10:49 >
  • AC Kiriklar kullanıcısına yanıt
    güç kaynağım antec 500 w.yani düşük olduğu için bir süre overclock etmeyeceğim taki 750 watt a geçene kadar.yani bu anakart ile ekran kartında sıkıntı yaşamam değil mi uyum sorunu gibi?
  • aaaksoy A kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir problem olmaz.
  • Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı bileşenler ile kullanıyorum minimum 3.8 te kullanırsanız sıkıntı çıkarmayacaktır, herhangi bir uyum sorunu yaşamazsınız diye düşünüyorum, işlemciyi oc lerken termal macunu ve varsa stoc soğutucuyu değiştirmeyi unutmayın, şimdiden kolay gelsin.

Aklıma gelmişken arma 3 gibi tek çekirdekten cpu ya yüklenen, optimizasyonu sorunlu oyunlarda aşırı bir performans artışı beklemeyin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aaaksoy

arkadaşlar iyi akşamlar.ben gtx970 ekran kartı alacağım şuanda nakitim buna yetiyor.elimdeki anakart msi x58-pro işlemcim ise intel i7 920.herhangi bir uyumsuzluk sorunu yaşarmıyım bu sistemde bu ekran kartı çalışır mı?
    bir kaç aya işlemci ve anakartıda değiştireceğim

Şimdilik idare eder sonra zaten kesin değiştir.
  • Cok tesekkur ederim arkadaşlar yorumlariniz için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.