Şimdi Ara

Gtx 800 serisi ve gtx 780

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar gtx 800 serisini beklemek mi Asus gtx 780dcII almak mı,kararsız kaldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaya061

Merhaba arkadaşlar gtx 800 serisini beklemek mi Asus gtx 780dcII almak mı,kararsız kaldım.

Bence beklemek mantıklı en geç kışa çıkacak çünkü ayrıca 780 3gb bellek var şuan bile oyunlar 3 gb bellek istiyor ki önümüzdeki sene dahada çok bellek

isteyecek oyunlar 780 bellek ihtiyacını karşılayamacak nvidia bellek konusunda pinti 780 4-5 gb bellek olsa iyiydi ama değil malesef zaten 780 çıkalı

1 sene oldu yeni mimariyi bekle bence ayrıca yeni mimari Maxwell mimarisi geliyor daha az wat gerekecek az ısınacak ve çok daha hızlı olucak avantajı çok

yeni mimari gelince 780 falan fiyatı çok düşer bekle bence.
  • kaya061 kullanıcısına yanıt
    Gtx 800 serisi gelince fiyatının 780 ile aynı mı olacağını düşünüyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gtx titan al karde? beklemek yerine. Fiyat cok fazla olur 800 serisi gelince. Titan almak daha mantikli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amd ye gıcığın yoksa r9 290 en mantıklı seçenek olacaktır.

• amd yi sevedim birtürlü, gtx 780 aklımda bakalım hayırlısı şu 6gb modeli bi cıksa

Sanalpazardada bana gönderdiğiniz mesajda dediğiniz gibi asus gtx 780 sıfırı 1380 tl iken alınmalı.

Ekleme:ASUS ekran kartlarında ve diğer ürünlerinde garanti süresi 3 yıldır.10 ay kullanılmış bir kartın geriye 1 yıl değil 26 ay daha garantisi kalmıştır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 12 Haziran 2014; 1:42:27 >
  • Paran varsa Titan Black. Yoksa PCS+ 290.
  • o fiyata alacağıma sıfır alırım daha iyi :)

O fiyatın hepsini ben almıyorum hocam siz üzerinden %5 i düşün geriye kalan miktar alınacak kısımdır.Daha önce 1000 tl ye gtx 780 arıyordunuz şimdi ise 770 almışsınız aramaya devam sanırım.Kolay gelsin.
  • şuan kart yok bende aramaya devam sende sıfır fiyatına yakın satmaya devam et :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kaya061

Merhaba arkadaşlar gtx 800 serisini beklemek mi Asus gtx 780dcII almak mı,kararsız kaldım.

Acele etme.Paran varsa yeni seriyi bekle bence.Şahsen ben bekliyorum r9 290x satıp direk gtx 800 serisinden alacağım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.