Şimdi Ara

gtx 750 ti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkdaşlar ben bilgisayarcıda çalışıyorum malum pc yi yenilemenin sırası monitör ve güzel bi orta seviye bi kart arıyorum monitör tercihimi yaptım bayramdan sonra alıyorum ekran kartı tercihinide gtx750 ti yana kullanıyorum tabi bu sıralar dolar tavan yapmış durumda bize gelişi 300 lira olan kart şimdi 360 liraya geliyor sizce bayrama kadar dolar düşermi yoksa bişey değişmezmi gtx 750 ti 360 tl için iyi bir tercihmi yoksa başka kartlara bakmalımıyım
    (fiyat standarttır üstüne çıkmak istemiyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitaf1453 -- 16 Eylül 2014; 19:44:01 >

• hitaf1453 kullanıcısına yanıt
    Bence bayramı bekle derim doların düşeceğini pek sanmıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bds06 -- 16 Eylül 2014; 20:15:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitaf1453

arkdaşlar ben bilgisayarcıda çalışıyorum malum pc yi yenilemenin sırası monitör ve güzel bi orta seviye bi kart arıyorum monitör tercihimi yaptım bayramdan sonra alıyorum ekran kartı tercihinide gtx750 ti yana kullanıyorum tabi bu sıralar dolar tavan yapmış durumda bize gelişi 300 lira olan kart şimdi 360 liraya geliyor sizce bayrama kadar dolar düşermi yoksa bişey değişmezmi gtx 750 ti 360 tl için iyi bir tercihmi yoksa başka kartlara bakmalımıyım
    (fiyat standarttır üstüne çıkmak istemiyorum)

O bütçede AMDye yönelmelisin.
  • 400tl ye R7 265 var. Ona bak derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hitaf1453 kullanıcısına yanıt
    400 tL'ye bi arkadaşın da dediği gibi r7 265 alabilirsin ya da r7 260x alınabilir .
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.