Şimdi Ara

[GTX 560 Ti >> VS << GTX 650 Ti]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • O kadar yerde okudum, yabancı forumlarda araştırdım. Bir tek bu forumda bulamadım karşılaştırmasını, varsa da bulamadıysam affola.

Performans testlerinde ekran kartları arasında bi listede 560ti önde, diğer listede 650 ti önde. Benchmark,3Dmark testleri de aynı şekil. Hangi kart daha iyidir?

• 560 ti biraz daha hızlı diye biliyorum ama çok güç çeker 170w.işlemci ve güç kaynağınız nedir?
  • GTX 750/Ti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuoni

560 ti biraz daha hızlı diye biliyorum ama çok güç çeker 170w.işlemci ve güç kaynağınız nedir?

1ghz de kullanıyorum. 1gb vram 'ın dışında hiçbir zaman sıkıntısını çekmedim. Zaten wot dışında oyunda oynamıyorum.
    1-2 nesil sonra değişirim anca

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuoni

560 ti biraz daha hızlı diye biliyorum ama çok güç çeker 170w.işlemci ve güç kaynağınız nedir?

İ3 3220 ve 600w psu. İkisini de ayni fiyata alicak olsaniz hangisini alirsiniz? Performans olarak hangisi önde? Tercih değil, performans olarak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Devilmaybad

GTX 750/Ti

Hocam, cidden merak ediyorum performans farklarini. Tamam ben gene 750ti aliyim ama sizin icin, siz de varsa bilginiz tecrübeniz paylasin lutfen:)

• 650 İle karşılaştırmasını bilmiyorum ama zotac gtx 560 ti kullanıcısı olarak ekran kartı yanana kadar çok memnundum onu söyleyebilirim . Zamanının en iyi f/p ürünlerindendir kendisi

• Ben genellikle online fps oyunlar tercih ederim. Sizce clock hizimi önemli, yoksa bandwith mi? Bu kartlara gercekten taktim kafayi. Hani kesin bi sekilde bu bundan iyidir diyebilmek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kubycane -- 19 Ekim 2015; 12:00:28 >
  • 560 ti daha hizli ama 1gb olmasi lazim.650 ti 2gb ddr5 ise onu tercih et cunku 1gb ile ayarlari daha az acabilirsin gpu guclu olmasina ragmen.benim basima 6850 crossfire'de geldi guclu gpu 270x ayarinda belki daha iyi ama 1gb oldugu icin ayar kisiyordum.daha dusuk ayarda yuksek fps aliyordum ama bir ise yaramiyordu onemli olan ayar acabilmek bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jake Lockley -- 19 Ekim 2015; 12:01:54 >
  • Kubycane kullanıcısına yanıt
    2kartta eskimiş bence bütçeniz nedir ucuza 760 bulabilirseniz onu alın yada 285 alın
  • Butcem bu kartlara yetecek kadar malesef.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.