Şimdi Ara

GTX 460??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar. Ben geçenlerde hd 5770 aldım fakat aklım gtx 460ta kaldı 5770i elimden çıkarıp gtx460ı alayım mı yani zarar etmeme değecek kadar fark var mı bu iki kart arasında ?? gtx 460 hız aşırtmalı 1gb modelinden almak istiyorum eğer 5770i sat gtx460ı al diyorsanız hangi markayı almalıyım gigabyte çift fanlı oc versiyon mu palit sonic mi yoksa leadtek hızaşırtmalı versiyon mu ??

• son zamanlarda bende gtx 460 ları araştırıyorum 4850 den terfi edecem. şu an en iyi olan 460 kart bence ZOTAC 1gblık versyonduur çünkü donanımhaberdeki incelemyi videoyu da izlediyseniz kart inanılmaz derecede voltajsız stabil oc oluyor ve gtx470i çoğu testte geçiyor.

onun yanı sıra Gigabyte çift fanlıyı da öneririm oda zotac kadar olmasada oc oluyor yine voltajsız ve stabil şekilde ve 470 ayarına ulaşıyor.

seçim senin bence nerde en ucuzunu bulursan bu 2 markadan birini seç dostum

edit: daha yeni 5770 aldıysan hemen aceleye gelme biraz eskit ondna sonra fiyat durumuna göre belki 470 bile alırsın... kasımı beklemek lazım diğer arklarında dediği gibi. ben bekelyebilirmyim 4850 ile bilemiyorum ama ama sen bekleyblirsin nede olsa dx11 destekleyen iyi bir kartın var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 14 Ağustos 2010; 20:35:00 >

• Gerek yok, en az 5870 ayarında bir karta geçmelisin
  • valla bu ekran kartı işinin sonu yok eskimeden yüksek fiyattan satmak istedim kartı ama zor gibi=) bende gigabyte düşünüyodum fabrika çıkışlı oc tercih ettm çünkü hızaşırtmadan pek anlamam teşekkür ederim bilgi için =).

hd 5870 maddi açıdan biraz kasar ya yoksa kim istemez 5870leri 5970leri =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 23cem23 -- 14 Ağustos 2010; 20:46:53 >
  • ya bişey sorcam bu gtx 460 la 5850 arasında bir fark var mı o.c yapılmadan ama?oyun performansı hangisini daha iyi?5850 çok pahalı gtx 460 alınabilir bir kart mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaRKDaRe_00

ya bişey sorcam bu gtx 460 la 5850 arasında bir fark var mı o.c yapılmadan ama?oyun performansı hangisini daha iyi?5850 çok pahalı gtx 460 alınabilir bir kart mı?

Gtx 460 Ve 5850 Arasında Performans Farkı %5-15 Arasıdır 5850 Daha Üstündür

5850'de % 4.8 Tl Başına Verirken Gtx 460 1GB'da 3.7 Tl Veriyoruz Yani Gtx 460 Fiyatına Göre Performansı Daha İyidir

=Gtx 460
  • nedir bu acelecilik forumda anlamıyorum millet bas bas 460 diye bağrıo millet 5770 sevdasında ne gerek var 5770...hadi 460 dan önce alanlara birşey demiyorum ama şimdi cok gereksiz bir kart bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: NECROCYBER

nedir bu acelecilik forumda anlamıyorum millet bas bas 460 diye bağrıo millet 5770 sevdasında ne gerek var 5770...hadi 460 dan önce alanlara birşey demiyorum ama şimdi cok gereksiz bir kart bu

arada 100 tl fark var nasıl gereksiz
  • gıgabyte 1gb oc li çift fanlı model mükemmel ama 5770 aldıysan hiç gerek yok kartların görüntüsü o kadar cafcaflıki al beni gör performası diyor.Sana şimdilik 5770 ile yoluna devam et kötü bir kart degil performasn olarak uç düzeylerde birşeyler olacağını sanmıyorum.bu arada gtx460 terfi edersen masrafın artabilir güç tüketimin otomatikman 100watt artacak ee
    işin içine birde power girdi bence 5770 e devam et performans olarakhttp://assets.hardwarezone.com/images/unigine-dx11-4aa_2.gif içini rahat tut birde şunu düşün madem 5770 aldın satarken aynı paraya satamayacaksın bu sefer 100 liralık fark dahada artacak ama aldıgın fiyata satabilirsen kaybedecek birşeyin olmaz power sorununda yoksa...

• quote:

Orijinalden alıntı: fero01

quote:

Orijinalden alıntı: NECROCYBER

nedir bu acelecilik forumda anlamıyorum millet bas bas 460 diye bağrıo millet 5770 sevdasında ne gerek var 5770...hadi 460 dan önce alanlara birşey demiyorum ama şimdi cok gereksiz bir kart bu

arada 100 tl fark var nasıl gereksiz

doğru o yüzden 100 tl gerisinde performans veriyor 5770
  • power sorunum yok 650w var aldığım fiyata satamicam tabiki elimde eski bi kasam var ve de 5770i satabilirsem 70-80 tl katıp gigabyte 460ı alabilirim. ama sorunum kasayla kartı satmakta siteyede ilan verdim ama bakan yok .D tşkler süleymangonca bilgi için
  • Gereksiz bir geçiş olur..
  • O kadar paran varsa netbook al bence. Topa tutmayın, çok mantık da aramayın ekran kartı forumunda böyle bişey yazmış olmamın ardında
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mete Can Karahasan

O kadar paran varsa netbook al bence. Topa tutmayın, çok mantık da aramayın ekran kartı forumunda böyle bişey yazmış olmamın ardında

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.