Şimdi Ara

(((>>GTR R34 İZMİRDE<<))) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
1
Favori
16.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün gelmiş olmalı hatta videolar belki ankarada çekilmiştir, ama nereye geldiğini inanın bilmiyorum
  • Ankaraya gelme durumu nedir yaaw.

Bizde bi kaç fotosunu çekelim şunun.....
  • bu arabayla hatunu okulun kapısından alcaksın donuna şer hrld
  • şimdi bana bi tel geldi araç şaşmasdaymişhemen görmeye hatta binmeye gidiorum arkın akrabası çıktı heehhe. videolar ve resimlerle dönecem umarım
  • ne diyeyim şansa bak yaa
  • Ohh gördüm geldimm gösüm açık gitmicek artık. Araç Şaşmasda bir modifiye firmasındaydı. Egsoz ve NOS taktırmak için gelmiş. Benim gittiğimde araç lifteydi ve elektrikler kesikti GTR 2m yukarda saatlerce tutsak kaldı ve bende araca alttan bakıp durdum:D sonunda manuel olarak uzun ugraşlar sonunda yere indirdiler ama tam yere inmişken araç kaydı ve liftin ayağı sol marşbiyeli çatlattı :) Araç süper arabadan anlamıyanlar bile yolda görse farkı anlarlar. Telefonumla resimler çektim ama ışıklar olmadığı için çok ii çıkmadılar. Arkdaşimda digital makina vardi ondan alıp resimlerden bir kaç tane koyarım.

Bu arada Ankaralılara güse bi haberim var . GTR ctesi günü bir Porshe ile birde Lamborghini ile kalkcakmiş yer zaman tam olarak belli değil belli olunca yazarım buraya. Yanlış hatırlamıyorsam oğlu saat 5 te demişti.

Haa bu arada skyline daha bir ay boyunca Ankarada olcak bol şanslar...

(resim büyük geldi neyse)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gismo -- 21 Eylül 2006; 22:25:53 >

• abı araba turkıye turnesı yapıyo resmen
  • Arkadaşlar bu akşam şaşmaz sanayindeydik gismo ile beraber,araç cumartesi akşam saatlerinde birkaç arabayla kalkacak,haberiniz olsun

(((>>GTR R34 İZMİRDE<<)))

(((>>GTR R34 İZMİRDE<<)))

• beyler Bülent abi nos taktırmam diodu nolmuş bi anda, ztn oyuncak gibi oynuyo diğer araçlarla...
    işi abartıp dalga geçicek herhal
  • Yok zaten nos falanKim söyledi
  • c.tsi aksami göl basinda fast and furious

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cucu87 -- 22 Eylül 2006; 13:02:08 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: cucu87

c.tsi aksami göl basinda fast and furious

cumartesi aksami kacta kalkacaklar ve enka dami olcak??
  • Orjinalden alıntı: gismo

Ohh gördüm geldimm gösüm açık gitmicek artık. Araç Şaşmasda bir modifiye firmasındaydı. Egsoz ve NOS taktırmak için gelmiş. Benim gittiğimde araç lifteydi ve elektrikler kesikti GTR 2m yukarda saatlerce tutsak kaldı ve bende araca alttan bakıp durdum:D sonunda manuel olarak uzun ugraşlar sonunda yere indirdiler ama tam yere inmişken araç kaydı ve liftin ayağı sol marşbiyeli çatlattı :) Araç süper arabadan anlamıyanlar bile yolda görse farkı anlarlar. Telefonumla resimler çektim ama ışıklar olmadığı için çok ii çıkmadılar. Arkdaşimda digital makina vardi ondan alıp resimlerden bir kaç tane koyarım.

Bu arada Ankaralılara güse bi haberim var . GTR ctesi günü bir Porshe ile birde Lamborghini ile kalkcakmiş yer zaman tam olarak belli değil belli olunca yazarım buraya. Yanlış hatırlamıyorsam oğlu saat 5 te demişti.

Haa bu arada skyline daha bir ay boyunca Ankarada olcak bol şanslar...

(resim büyük geldi neyse)
    [/quote/]

kesin kalkacaklarsa orda olcam ben ve saati onemli eger bildirirseniz sevinirim..

• Amanin Skyline hemide Türkiye de . Bu arabaya Türk plakası taktıran ilk kişi ,Hülya Avşar gibi tanınır Türkiye de.
  • quote:

Orjinalden alıntı: esik1

Amanin Skyline hemide Türkiye de . Bu arabaya Türk plakası taktıran ilk kişi ,Hülya Avşar gibi tanınır Türkiye de.

• selam arkadaşlar skyline ankarada ne zamana kadar kalıcak ne zamana kadar türkiyede olacak ve izmire gelecekmi yine skyline sahibi bülent abiye sorarsınız sevinirim ve skylinın yaptığı drag yarışlarını izleyebilirseniz sevinirim teşekkürler
  • selam arkadaşlar skyline izmire gelecekmi yine sorarsanız sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Seomoz

Yok zaten nos falanKim söyledi

msj alınmıştır, vin diesel hesaaabı koltuk altı
  • izmire gelsin burdada kalksın yaw .. gene beklioruz skyline'ı :) burda 2-3 araba var onla kalkmak ısteyen
  • beyler bugün ben batıkentde iki kere gördüm aracı biri adnan kahveci parkının önünde sonrada gimsa otoparkında yakından da inceledim süper bi alet

kaderde r34e dokunmakda varmış darısı sizin başınıza
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.