Şimdi Ara

(((>>GTR R34 İZMİRDE<<))) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
1
Favori
16.808
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: hektorSTK

dostum skyline ın en alt modeli baz alınmış olmasın sakın...
    Vspec Nür2 fln olayları var kendi içinde çok değişiyo ve adı aklıma gelmiyo carbon bi modeli daha var...
    bu araçta RB26 kodlu motor var

bılmıyorum ama zaten dıer ust derece yapan araclar skylıneden cok ustun araclar sende goruyosun heralde onlarla yarısabılecegını soylemıyosundur demı
  • yok daha neler sölemiyorum tabi... etkisinde kalmış olabilirim ama fanatiklik bana göre diil
    edit; bu arada yeni fotolar geliyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hektorSTK -- 18 Eylül 2006; 0:54:47 >
  • bu aksam gıttınızmı ordamıydıgelemedım yaa
  • quote:

yok daha neler sölemiyorum tabi... etkisinde kalmış olabilirim ama fanatiklik bana göre diil
    edit; bu arada yeni fotolar geliyo

• ewt arkadaşım ordaydı bu fotolar daha taze
    beyler yeni resimlerle karşınızdayım...
    bu arada yukarıda cevapsız kalan bi kaç konu vardı;
    torku 7000in üzerindeymiş... inş. yalnış anlamadım çünkü astronomik geldi bana
    0_100 ü kaçta deviriyor diye sordum fakat dalga konusu oldu
    0_200 ve 0_300den aşşağı konuşmak ayıplanıyomuş
    şakaya karışınca net bi cvp almak için uğraşmadım ztn utandım
    aşağıdaki resimler başka hiçbir sitede yok henüz ve şunu söylemeden geçemicem; DH forumlarında paylaşmak bağımlılık yapıyo

(((>>GTR R34 İZMİRDE<<)))

yukarıda bahsi geçen pistin imzasını taşıyor;

el frenine dikkat; sürücüye doğru eğimli, araç yanlamak için üretilmiş ztn...

arabanın içinde emanet durduğum her halimden belli ama devirsaati ve gaz pedalının senkronize hareketleri insanı mest etmeye yetiyo, ztn fazlasıyla halimden belli oluyo ;

şimdilik bu kadar... bikaç foto daha kaldı ama uyuklamaya başladım

• yaw ben genelde churchill ve mavişehir'e uğruyorum bu araç daha nekdr burda acaba yarın aksam gitcem bakçam oralardamı .. araç hoş ama içi basit duruyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: serhatiskodra

Şimdi izmirde olamak vardı Aydın otobanında kapışrdık bu nismoda nos varmı
    Nismo modifiyeli mi yoksa sagdece yapıstırma mı resimlerden tam anlamadım ama deli ses var ...
    O blow Off Valf de eklemek istedim heralde turbonun gücünden sonraki engüzel avantajı da bu ''ÇUUUUFFFFFF''laması heralde...

işte olay orda çuuuuuuuffffffffff sesi bomba bide duman verse en beyazından
  • hektorSTK

resimler için teşekkürler
  • rica ederim arkadaşlar araba yrn gidiyo bildiğim kadarıyla...
    Ankara ya gidicek, bikaç subaru yemesi gerekiyomuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hektorSTK -- 18 Eylül 2006; 7:48:25 >
  • Bu GTR bugün mü ( 18 eylül) geliyormuş Ankara'ya ???

Nerede kaçta olcakmış bilgi verdimi sana ,gidip görelim şu aracı ölmeden dünya gözüyle yawwwww

quote:

rica ederim arkadaşlar araba yrn gidiyo bildiğim kadarıyla...
    Ankara ya gidicek, bikaç subaru yemesi gerekiyomuş
  • hector sağol bu araba izmirin neresinde
  • ben bu arabayı alsancakta gördüm geçenlerde. otobusle geçerken dedim alalaa skyline yapmaya çalışmışlar heralde falan dedimdi. megersem gerçekmiş süper yaa ben bi anlıkta olsa park halinde gördüm. dokunmak hissetmekte isterdim ama nasip deilmiş neyse belki akşam kskya geliirm. o zaman vın vınnnn
  • quote:

Orjinalden alıntı: izmirli mert

hector sağol bu araba izmirin neresinde

YA BENIM KAFAMA TAKILDI BU ARACTAN IZMIRDE 1TENE MI VAR HERKES ONU ARIYOİSTANBULDA CADEDE VAR BUNLARDAN SANAYILERDE FELAN COK VAR YANI BILDIIM KADARIYLA TABI BEN 98 E KADAR OLANLARINI COK İİ BİLİRİM R33 İLE R34 ARASINDA KASA FARKI VARDI 2 SİDE 285PS Dİ BUGUNDE 300PS UZERINI OLDUĞUNU DUSUNMUYORUM DOĞRUSU..TABI BU MODLU MODDA BUNLARA COK IIGIDIYO AMA KENDISINE RAKIP OLARAK HERZAMAN BI SUPRA BULUR IMPIREZAYA AĞIR GELIR BU ARACLAR...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRİVERWRX -- 18 Eylül 2006; 17:31:18 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: DRİVERWRX

quote:

Orjinalden alıntı: izmirli mert

hector sağol bu araba izmirin neresinde

YA BENIM KAFAMA TAKILDI BU ARACTAN IZMIRDE 1TENE MI VAR HERKES ONU ARIYOİSTANBULDA CADEDE VAR BUNLARDAN SANAYILERDE FELAN COK VAR YANI BILDIIM KADARIYLA TABI BEN 98 E KADAR OLANLARINI COK İİ BİLİRİM R33 İLE R34 ARASINDA KASA FARKI VARDI 2 SİDE 285PS Dİ BUGUNDE 300PS UZERINI OLDUĞUNU DUSUNMUYORUM DOĞRUSU..TABI BU MODLU MODDA BUNLARA COK IIGIDIYO AMA KENDISINE RAKIP OLARAK HERZAMAN BI SUPRA BULUR IMPIREZAYA AĞIR GELIR BU ARACLAR...

ben günde 3-4 tane görüyorum en az

• nası yani izmirde tek mi? bildiğim kadarıyla Türkiye ye ilk defa Gtr R34 giriyo...
    saat 11civarında sahilde gördüm polisler yine egsozdan ceza yazıyodu...
    adam bi daha getirmez skyline mıkaylanyn
  • bugun mavişehirde işim vardı dönerken churchill'ede baktım biraz oyalandım orda skyline gelir belki die yoktu .. yarın gene bakcam..
  • ya super bı arac yaahayalım skyline.
    olmadı evo8
    olmadı350z
    olmadı supra
    olamdı celıca
    olmadı rx-7 ----- 8
    olmadı s2000

walla bunlardan bırı yada ıkısıde olabılır
  • quote:

Orjinalden alıntı: ErdaLSS

ya super bı arac yaahayalım skyline.
    olmadı evo8
    olmadı350z
    olmadı supra
    olamdı celıca
    olmadı rx-7 ----- 8
    olmadı s2000

walla bunlardan bırı yada ıkısıde olabılır

sana bi doğan verelim

• biri ank mi geliyo dedi nereye geliyomus ne zaman geliyomus hector yardim et kurban olim bu arada kimse yalan solemesin skyline goruyom istanbulda felan diye birbirimizi kandirmayalim ben bi kere marmariste gordum(r33) oda bitane ingilizindi suan turkiyede skyline yok bilader

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cucu87 -- 20 Eylül 2006; 13:44:24 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.