Şimdi Ara

GTA4 KuzeNiko Türkçe yaması (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
0
Favori
30.925
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: oguzgursel

arkadaşlar kuzeniko 1.0 yalan oldu, işimde mesai değişti, haftanın 6 günü eve sadece yatmaya gidiyorum ve pazar günü de pert olmuş vaziyette hiçbişey yapasım olmuyor. bir de üstüne sigarayı bıraktım ve rejim yapıyorum. hadi buyrun bu durumda ben nasıl bitireyim

Yapma be hocam
  • Yama yalan oldu derken hiç cıkmayacaği anlamına mı geliyor yoksa erteledin mi ?

ona göre başlayacam oyuna.

ingilizce hiç güzel olmuyorrrr karambole oynuyoz gitsin
  • valla insanları heveslendirip öylece bırakma, en azından vicdani olarak rahatsız olmaz mısın?
    en kötü ihtimalle çevirebilecek birine devir etsen?
  • buda bize kapak oldu neyse beklemiyek bu saaten sonra napalım teşekürler yinede uğraştıgın için.
  • bari nasıl türkçeleştiriyorsun onu bi gösterseydin
    gtx dosyasını ben not defteri ile açtım pek düzenlencek gibi değil
    program mı kullanıyorsun ?
  • Bende yavaştan alıyodum kı yama çıkar güzel güzel devam ederım diye,artık kasmaya gerek yok,yardırrrım gta4
  • ne iş ya reklamı yapıyosun sonra bitiremiycem diyosun .. olmadı böyle
  • Haydaa..
  • Ah bee ne güzel heveslenmiştik oyunu Türkçe oynıcaz diye ama...
  • Ben pek fazla hata görememiştim sadece bir iki diyalogta hata vardı onları da hatırlamıyorum zaten ve çok da önemli değildi zaten. Amaa Blackmailer'ı karahaberci diye çevirmişsin, Blackmail şantaj yapmak anlamına geliyor, ona uygun birşey yazarsan daha iyi olacaktır ; )

Yama çok iyi Türkçe görevler kısmını bitirdim ağırdan alıyorum artık yamanın son sürümünün gelmesini bekliyorum. Gözünü öpüm acele et biraz
  • Haydaa ben de 2.sayfayı okumadan yazdım üstteki yorumu, yalan olmuş yama meğer. Görmezden gelin üstteki yorumu :S
  • hocam bari geldiğn yere kadar upload yap. ondan sonrasını birileri uğraşır didinir yapar yoksa martı bırak yaza anca gelebilir yama
  • abi yaptığın yere kadar upload lasan olmaz mı ben 43 geldim her yer ing. artık lütfen bi sürüm daha çıkar
  • yaw yapma be hocam eskiden nasıl yapıyordun?nolur devam etme şansın varsa biz(benim düşüncem)istersen 1 yıl sürsün yinede yapmanı bekleriz.çünki işini düzgün yapan birisini bulmak zor..

edit:bu arada düzeltiyorum yama tamamen mi?bitti yoksa ertelendimi ertelendiyse ki inş.öyledir iyi olur(keşke hiç sorun çıkmasaydı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinaneca -- 22 Şubat 2009; 20:09:50 >
  • adam çekti gitti valla :S

yav kardeş şu türkçeleştirme işini nasıl yapıyorsun editör falan mı kullanıyon bari onu anlatsaydın biz burda toplanıp bişeyler çıkartırızı belki
  • EVet hocam yapıldığı kadarını upkıad et en azından.
  • quote:

Orjinalden alıntı: oguzgursel

arkadaşlar kuzeniko 1.0 yalan oldu, işimde mesai değişti, haftanın 6 günü eve sadece yatmaya gidiyorum ve pazar günü de pert olmuş vaziyette hiçbişey yapasım olmuyor. bir de üstüne sigarayı bıraktım ve rejim yapıyorum. hadi buyrun bu durumda ben nasıl bitireyim

en azından bu kadar adam seni bekliyor oğuz bence bunun için bişeyler yapmalısın.sana yardım edebilecek arkadaşlar mutlaka forumda vardır.ortak bir çalışma yürütülür yama kısa zamanda bitirilir.şu dakika itibari ile yalan oldu cümlesi çok ağır kaçıyor.bir şekilde bu işi bitirmelisin diye düşünüyorum.

• up
  • bende yeni sistem topladim gta4 oynicam diye yazik oldu bana
  • Pc ye geldi bekledim oynamadım türkçe yama çıkıcak diye. 0.5 çıktı yükledim %20 lere geldim oynamayı kestim tam sürümü çıksın die ama bu haberi okuyunca gerçekten moralim bozuldu...
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.