Şimdi Ara

GTA4 KuzeNiko Türkçe yaması (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
0
Favori
30.923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam,bir kaç kişi yardım etse sana elinden geldiği kadar.ben de yardım edebilirm?forumca bitirsek şunu?
  • ben de türkçe olan kısımlarını bitirdim umarım martın başlarında çıkar yama hatta bu ay çıkarsa süper olur bizim için konuyu anlamadan zevk vermiyo ben yüzde 100 yamadan sonra bir de öyle oyunu bitiricem galiba
  • Güzel bir çalışma olmuş tebrikler...
  • ohoo unuttuk gittik gta 4'ü hocam valla ikinci adada kaldık öle gözümde tütüyorlar niko ve kuzeni. Hikayeyide unutttuk valla
  • oğuzun verdiği tarihe göre hareket edersek mart 15 i gibi falan bitecek nasipse.o zamana kadar bekliceksiniz beyler.
  • tüm görevlerın turkce cevırılerı warmı?
  • Daha çıkmadı mı bu yama yaw bu yama çıkmadı diye çoktandır oyunu oynamıyorum.
  • Bide şu eve atma olayının patchi olsa san andreastaki gibi neydi o san andreastaki hot ofee miydi öle bişeydi ayrıca eline sağlık 10 numara çevirme olmuş bide oyunun car patchlerini bekleriz 10 dan sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fear Dot Com -- 19 Şubat 2009; 1:22:19 >
  • Oğuz arkadaşım öncelikle emeklerin için teşekkürler Oyunu Kendi dilimizde güzel Türkçemizle oynama fırsatı yarattığın için çok teşekkürler...

Yalnız bu nikonun ilk kız arkadaşı olan michelle (umarım doğru yazdım) olan diyalogları ilerki buluşmalarda türkçe değil :(( ona da bi el atsan sevinrim
    nikonun arkadaşlarıyla görev dışı bi etkinlik yaptığın zaman eğlence vs. orda da konuşmalar ing. kalmış : (

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 19 Şubat 2009; 15:25:05 >
  • oyunun zaten daha başlarındaydım, yamayla beraber tekrar başladım. ilk oynadığım zamandan daha çok keyif aldım sayende. arkadaşım çok teşekkür ediyorum hayatında da başarılar.

not: küfürlerin sansürsüz olmasından yanayım, umarım bunu dikkate alırsın
  • Teşekkürler hiç yoktan iyidir
  • Forever GTA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fear Dot Com -- 19 Şubat 2009; 20:15:01 >
  • arkadaşlar kuzeniko 1.0 yalan oldu, işimde mesai değişti, haftanın 6 günü eve sadece yatmaya gidiyorum ve pazar günü de pert olmuş vaziyette hiçbişey yapasım olmuyor. bir de üstüne sigarayı bıraktım ve rejim yapıyorum. hadi buyrun bu durumda ben nasıl bitireyim
  • şimdi % kaçtasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: oguzgursel

arkadaşlar kuzeniko 1.0 yalan oldu, işimde mesai değişti, haftanın 6 günü eve sadece yatmaya gidiyorum ve pazar günü de pert olmuş vaziyette hiçbişey yapasım olmuyor. bir de üstüne sigarayı bıraktım ve rejim yapıyorum. hadi buyrun bu durumda ben nasıl bitireyim

Hocam yapacağımız ingilizce bilen arkadaşlarla beraber yaparsan bence marta gene yetiştirsin bu durumda üyelerden ingilizce destek verebilecek varsa bence oguzgursel yardımcı olunki herkesin derdi sona erer bence. Keşke bende bilsem ingilizce sırf bundan kursa başlıcam valla nasipse :)
  • İngilizce olanlar arkadaşlar yardım ederse daha fazla beklemeyiz yamayı.
  • Arkadaşlar ne oldu yamanın son durumu ne? Yapan arkadaşa burdan sonsuz teşekkürlerimi sonuyorum. Onun sayesinde konuyu tamamen anlayıp yorumlayıp oynayabiliyoruz
  • quote:

arkadaşlar kuzeniko 1.0 yalan oldu, işimde mesai değişti, haftanın 6 günü eve sadece yatmaya gidiyorum ve pazar günü de pert olmuş vaziyette hiçbişey yapasım olmuyor. bir de üstüne sigarayı bıraktım ve rejim yapıyorum. hadi buyrun bu durumda ben nasıl bitireyim

Peki mart olmadı diyelim ne zamana biter..Ona göre başlicamda oyuna..
  • İngilizcem cok iyi olsa şeeereeffsziim yapardım sizin iicin
  • quote:

peeeeeeeeeh nettin hocam ya o zaman bizim oyunda yalan oldu valla ing. ing. oynanmıyor bu oyun zaten %20 küsürlere geldim görevler ing. oldu
    bi de fps 10/sn olunca ..ok oldu oyun iyice

valla ingilizcesi iyi olan arkadaşlar bi el atsa süper olcak yoksa mahrum kalacaz bu güzel zevkten yaf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lazer__ -- 21 Şubat 2009; 2:19:34 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.