Şimdi Ara

GTA4 KuzeNiko Türkçe yaması (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
0
Favori
30.922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence bu isi birakicaksan nerde kaldiysan paylas dhde hemen bir ceviri grubu kurulup kalabalik bir grup paylasilip bitirilmesi lazim cunku dil yamasi en gerekli oyunlardan birisi bu gta oyunu
  • oyunda %20 ye gelip beklemiştim yama bitsin diye ama dayanamadım bitirdim oyunu, hikayeyi tam olarak bilip anlayarak ilerlemek çok farklı gerçekten, oğuz arkadaşa da çok teşşekürler hem oyunun belli bi kısmına kadar tamamen türkçe ilerlemenin keyfini yaşadım hem de hiç olmazsa görevlerde ne yapacagım oyunun sonuna kadar türkçeydi, umarım tam sürüm türkçe yama da çıkar bizde oynarız
  • Kuzen Niko yuda kuzen Keko diye çevirseydin bari
  • eline sağlık dostum, ilk altı bölümü oynayıp bıraktım. çevirinin bitmesini bekleyeceğim, umarım çok uzun sürmez ve ben de sabredebilirim...
  • quote:

Orjinalden alıntı: foxhound

eline sağlık dostum, ilk altı bölümü oynayıp bıraktım. çevirinin bitmesini bekleyeceğim, umarım çok uzun sürmez ve ben de sabredebilirim...

• bu kadar insanın hevesini kursağında bırakma be kardeşim..
    sende bi yandan haklısın belkide ama v0.5 çıktığından beri her sitede v1.0 ın çıkacağı ile ilgili haberler yayınladınız..birazda bizi düşünün lütfen..kolay gelsin.
  • ben gta4 u yeniden kuriim bi test edelim. xD

iyi calisma.
  • bitir sen direk kaldığım yerden devam edicem konu hakkında hiç bi bilgim yok % 60 bitti
  • hocam eline sağlık oyundan şimdi zevk almaya başladım, inş. devamı gelir!
  • Oyunun yaması hala %100 gelmedimi ya kaç ay oldu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Deviilll

Oyunun yaması hala %100 gelmedimi ya kaç ay oldu?

• Millet hala bir cevap bekliyor.
  • şimdiye kadar verilen emekte boşuna gitti desene...
  • quote:

Orjinalden alıntı: frontoza77

şimdiye kadar verilen emekte boşuna gitti desene...

• Millet oyunu bitireli aylar oldu. Sen hala %100 Türkçe yama çıkar. Bırak kardeşim, uğraşma artık. Çıkarmıyorsan çıkarma.
  • Valla o kadar kişiyi heveslendirip, bıraktın vallahi helal olsun... Başka diyecek sözüm yok.
  • ya baska arkadaslar bilmiyo mu bu oyunu çevirmeyi peki?onlar devam etsin bari yaa..o kdar bekledik
  • bu kadar milleti o kadar beklettin iyiki bi yama çıkardın kardeşim hemen tavan yapmışsın. işin devamını getirde emeğine saygı duyalım. yüzde yüz türkçe olacak diye bu kadar insan bekledi. yaptığın ayıp.
  • Senin yamanı bekleyene kadar İngilizce öğrenmeye çalışsaydık, şuan İngilizce öğrenmiş olurduk. Hiçte yamana ihtiyacımız kalmazdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barman -- 1 Mart 2009; 20:52:45 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: barman

Senin yamanı bekleyene kadar İngilizce öğrenmeye çalışsaydık, şuan İngilizce öğrenmiş olurduk. Hiçte yamana ihtiyacımız kalmazdı.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.