Şimdi Ara

GTA4 KuzeNiko Türkçe yaması (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
0
Favori
30.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devmanetihad -- 22 Mart 2009; 22:32:37 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: obenberk

arkadaşlar sadece ilk sayfayı okumayalım son sayfaya da bakalım

• ah ah bi süpriz yapsada yamayı tamamladım dese ne güzel olur
  • Daha oyunu oynamadım ama akşama buradaki dosyadan çeviriye devam etmeyi deneyeceğim.Sonucu yazarım, bir müddet heyecanlanmayın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ABOOO

Daha oyunu oynamadım ama akşama buradaki dosyadan çeviriye devam etmeyi deneyeceğim.Sonucu yazarım, bir müddet heyecanlanmayın.

Hadi bakalım
  • quote:

Daha oyunu oynamadım ama akşama buradaki dosyadan çeviriye devam etmeyi deneyeceğim.Sonucu yazarım, bir müddet heyecanlanmayın.

Olsun hocam bu sözün bile umutlandırır. Valla bitirdim türkce yerleri bekliyorum öyle yenisi çıkar mı diye
  • Yama nerede kaldı ? hala bekliyorum
  • quote:

Hocam nasıl gidiyor çeviri işleri
  • quote:

Orjinalden alıntı: igneli

quote:

Hocam nasıl gidiyor çeviri işleri

Dıııt Dııııttt.. Aradağınız kişiye şu anda ulaşılamıyor lütfen daha sonra tekrar deneyiniz... The person you have called can not be reached at the moment, please try again later

• yok yok bu iş olacak gibi değil kimse yapmaz bu işe kalkışmaz siz oynayın ingilizce oyununuzu
  • Yok ya inglizce oynamak istemiyorum. Beklemeye devam çıkar bi allahın kulu
  • bu çeviri için hangi program lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: yulsh

bu çeviri için hangi program lazım

arkadaşım biz çeviriye baslayalı 1 ayı geçecek,neredeyse %60' a geldik siz nerede yaşıyorsunuz .
  • quote:

Orjinalden alıntı: rocker_onur

quote:

Orjinalden alıntı: yulsh

bu çeviri için hangi program lazım

arkadaşım biz çeviriye baslayalı 1 ayı geçecek,neredeyse %60' a geldik siz nerede yaşıyorsunuz .

:) onu bende biliyorum oğuz gürsel i takip ediyorum ama oğuz gürsel bıraktı onuda biliyorum ama dil dosyasını txt de açarsam saçma sapan bir yazı dili çıkıyor onun için sordum
  • Süper ellerinize sağlık devamını bekliyorum

Ah bide 15 fps yerin 35 fps ile falan oynasak süper olcak

• yulsh seb yap bari gözünü seveyim 64 gözle bekliyorum şu oyunun türkcesini valla
  • rocker_onur konu açmış arkadaslar orada konuşalım
  • link verseydin hocam keşke
  • güzel çalışma saol...
  • Görünen o ki bu yamayı tek kişi yapabilirdi. Oda oğuz gürseldi. Gerisi Yalan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cypermethrin -- 22 Haziran 2009; 13:26:56 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.