Şimdi Ara

GTA4 KuzeNiko Türkçe yaması (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
232
Cevap
0
Favori
30.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • donanım haber türkçe yamayı tamamlama ekibi kurup başarısız olmak yerine :D oğuz gürseli ikna ekibi kursaydı ne güzel olurdu
  • ula şu yamayı birisi bitiremedi ya içime oturdu :d
  • google da aratıyorum bir sürü %100 türkçe yama çıkıyor fake mi acaba
  • Kaç kişi Türkçe yama yapıyor anlayamadım..Doğu düzgün bir yama çıkar inşallah ben beklerim acelesi yok..
  • @The MasteR

bu yama çıkmaz kimse uğraşmıyor çünkü bi arkadaşım var çalışmıyor onunla bi konuşayım eğer olayı kavrayabilirse ona çevirttireceğim.
  • 0.8 betayı yükledim mavra değilse %80i türkçe diyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blue_Knight

0.8 betayı yükledim mavra değilse %80i türkçe diyolar

Yapılan yama çok da kaliteli değil , ewet vb. ifadeler kullanılmış ve doğru olmayan kısımlar da söz konusu , hele ki oceanss nickli üyenin paylaştığı yama ise kesinlikle denemeyin , kendisi tam bir sahtekar , 3-5 kelime İngilizcesiyle yama çalıp kendi adına yayınlıyor , birebir emek hırsızlığı.
  • Yav kardeş naaptın ya betaya indirdim güzelce oynıyurdum en son yamaların üstüne kurunca oyun bozuldu

Bir yardım et

• Bari oyundaki american.txt dosyasını biriniz atın oynayamıyorum lanet şeyi
  • txt nin içindeki yamayı sil yeni bi yama yükle sorun çözülür inş.
  • Ellerinize Sağlık
  • oceans nikli üyeninkini ben denedim ve oyunun sonlarına dogru bir kaç yer çevirmiş ama ı ve ğ gibi harfler kullanmış . O harflerin yerine soru işaretleri felan geliyordu. bencede denemeyin o yamayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekrem_53

oceans nikli üyeninkini ben denedim ve oyunun sonlarına dogru bir kaç yer çevirmiş ama ı ve ğ gibi harfler kullanmış . O harflerin yerine soru işaretleri felan geliyordu. bencede denemeyin o yamayı.

Dediğim gibi oceanss rumuzlu üyenin,
    Hem İngilizcesi yetersiz , hem emeğe saygı göstermiyor , izinsiz alıp kendi adıyla yayınlıyor , hem de teknik açıdan hataları var programı kullanma ve çeviri konusunda da eksik.Uyaralım da sonradan problem yaşamasın kimse inşallah.
  • yama ne zaman biter sizce
  • daha yapan varmı ki yamayı
  • sırf bu yama için oyunu bitirmedim.beklicem anasını satim
  • quote:

Orijinalden alıntı: konman4245

yama ne zaman biter sizce

yama ne zaman başlar olmalıydı o soru
  • turkce Yamayi suanki haliyle son patche 1.0.0.4(1.0.5) uyumlu hale getirilirmi? son patchle turkce yama yapinca oyun acilmiyor biliyosunuz. uyum sorununu gideren arkadas en az oguz gurel kadar meshur olur:)
  • DH'lilere selam
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.