Şimdi Ara

GTA Vice City'de sorun!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
3.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şimdi bunu görenler yıl olmuş 2017 vice city hala var mı dicek ama neyse. Ben oyunu kurarken 2. diski taktıımda police . mp3 ü istiyor buluor ama hata verior başka klasöre atıp yapam dedim disk 1 ve 2 yi police . mp3 okunamıor diordu biri bana police . mp3 dosyasını atabilir mi kendisininkinden manuel yükleyeyim lütfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nickku -- 9 Mayıs 2017; 19:45:3 >

• Ben Gta vice city modern mod oynuyorum. Idaho marka aracın adı modern de daha değişik adı ve resmini yazıp atarmısınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıl 2017 olmus hala GTA vice city kalmış mı diye sormak değil yıl olmus 2017 hala GTA vice city korsan olarak oynamaya çalışmak steam da yeri geliyor 5 TL oluyor oyun her gün kenara 1 TL at 5 günde hatasız bugsuz orj kendi kurulum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Unstoppable

Yıl 2017 olmus hala GTA vice city kalmış mı diye sormak değil yıl olmus 2017 hala GTA vice city korsan olarak oynamaya çalışmak steam da yeri geliyor 5 TL oluyor oyun her gün kenara 1 TL at 5 günde hatasız bugsuz orj kendi kurulum :)

yaşım 13 olduğu için al anne 18 tl biriktirdim bana gta vc al diyemiorum malesef ininal kartta yok abime desem saçma gelir başka bişe al der :/
  • Anlıyorum kardeşim o zaman sağlam bir siteden indir 1.5 GB falan oyun internet download manager i biliyorsan onu kullan internet hızın da 8 bits desek 35 dk da falan iner en fazla VCD ile uğraşma dediğin kadarı ile MP3 bulunamıyor demiş o oyun sağlam değil

• Mr.Unstoppable kullanıcısına yanıt
    nerdeyse 20 yıllık oyuna para istemeye utanmıyorlar, bedava olması lazım asgari ücret 1400 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayat Sarhoşu

nerdeyse 20 yıllık oyuna para istemeye utanmıyorlar, bedava olması lazım asgari ücret 1400 tl

aynen hala alanlar olunca paralı yapıorlar işlerine gelior
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayat Sarhoşu

20 yıllık arabaların da sahiplerinden parasız alınması lazım da olmuyor işte.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.