Şimdi Ara

GTA V - Teknik Bilgiler ve Keşfettiğimiz Özellikler (okumadan oynama - dön dön oku) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
445
Cevap
69
Favori
142.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bazı arkadaşlar 17 falan demiştide. Demek ki o ön yüklemeymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Bazı arkadaşlar 17 falan demiştide. Demek ki o ön yüklemeymiş.
    Chopla oyun oyun oynarken sakın topu evin yanındaki yola atmayın!!! Araba çarpabilir Çok trajik bir andı.
  • Chop'u sevebiliyomuyuz beyler. Yani top falan atıyoruz o getiriyor ama elimizle köpeği sevebiliyomuyuz.
  • Müthiş konu ama tek bir sorum var, bu oyunun PS4'e gelmesini bekliyormusunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frightening

Chop'u sevebiliyomuyuz beyler. Yani top falan atıyoruz o getiriyor ama elimizle köpeği sevebiliyomuyuz.

Topu nası atıyoruz,daha doğrusu topu nereden buluyoruz ben bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neuchatel

Müthiş konu ama tek bir sorum var, bu oyunun PS4'e gelmesini bekliyormusunuz?
    "Yarı çıplak kadınlara baktığınızda kadınlar bundan rahatsız olacak ve size saldırabilecekler."

Oha kızmayı geçtim direkt saldıracaklar öylemi saldırsında bak ne yapıyorum onu ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emir27

quote:

Chop'u sevebiliyomuyuz beyler. Yani top falan atıyoruz o getiriyor ama elimizle köpeği sevebiliyomuyuz.

Hocam bende anlamadım silah menüsünde çıkıverdi.
  • quote:

quote:

quote:

Hee tamamdır deniyim bi o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: youngmoney

quote:

quote:

quote:

Hee tamamdır deniyim bi o zaman

Alıntıları Göster
    ev nasıl alıyoruz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

ev nasıl alıyoruz?

Alıntıları Göster
    -Franklin için bahsettiğim kavga olayını Trevor ile de gördüm Michael ile daha deniyemedim. Ek olarak kavga çıkarsa veya birilerinin yanına gidip sözlü tartışmaya girer dik dik bakarsanız ortamda kadın varsa polisi arıyor. Ve aranma seviyeniz tek yıldız oluyor.
    -Aynı şekilde araba çalınca,yayaya çarpınca,silah ateşleyince,hayvanları öldürünce vs... gibi suç teşkil eden unsurlarda da polisi arıyorlar hemen tek yıldızlı aranma seviyesi oluyor.
    -Polisin önünde uzun süre durur polis arabasının gitmesine engel olursanız,polis size laflar söylemeye başlıyor en sonunda tek yıldız aranma oluyor.
    -Bazen polisler sizi kovalarken diğer araçlar polislere yardım edebiliyor.
    -Polisin helikopter ile suçlu kovaladığını gördüm.

Bakıyım daha buldukça eklicem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vatov

-Franklin için bahsettiğim kavga olayını Trevor ile de gördüm Michael ile daha deniyemedim. Ek olarak kavga çıkarsa veya birilerinin yanına gidip sözlü tartışmaya girer dik dik bakarsanız ortamda kadın varsa polisi arıyor. Ve aranma seviyeniz tek yıldız oluyor.
    -Aynı şekilde araba çalınca,yayaya çarpınca,silah ateşleyince,hayvanları öldürünce vs... gibi suç teşkil eden unsurlarda da polisi arıyorlar hemen tek yıldızlı aranma seviyesi oluyor.
    -Polisin önünde uzun süre durur polis arabasının gitmesine engel olursanız,polis size laflar söylemeye başlıyor en sonunda tek yıldız aranma oluyor.
    -Bazen polisler sizi kovalarken diğer araçlar polislere yardım edebiliyor.
    -Polisin helikopter ile suçlu kovaladığını gördüm.

Bakıyım daha buldukça eklicem.

Alıntıları Göster
    hileleri ps3 koluna göre yapsaydın iyi olurdu ps konusa xboxın koluna göre gidilmiş ha dersin ikiside aynı tuşlar yer olarak ama ben B nin veyta Y nin nerde oldgunu bilmiyorum bunu yapsaydın iyi olurdu copy paste olmuş ama yinede emeğine sağlık diğer bilgiler çok iyi olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: zack06

oyun 36 gb
    Grand Theft Auto V PS3 Download Requires 36GB of Free HDD Space
    Bu psn'den alındığı zaman istenen hdd boyutu

GTAV Special Edition Map Includes Secret Messages Under UV Light

GTA V - Teknik Bilgiler ve Keşfettiğimiz Özellikler (okumadan oynama - dön dön oku)

Resimlerin devamı :http://www.playstationlifestyle.net/2013/09/17/gtav-special-edition-map-includes-secret-messages-under-uv-light/

yalnış anlamada bence yazıları vs. o adam yazmıştır kalemide ap açık gösteriyor yani şimdi adamlar oraya yazmış hoş güzel ben o ışığı nereden bulucam ^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dolores O'Riordan_ -- 19 Eylül 2013; 9:11:13 >

• quote:

Her şeyi anladımda bu oyunu nasıl 17 gb a sığdırabilmişler? Ben en az 35 gb bekliyordum açıkcası.

GTA V PSN den indirmeyi başlatmak için 35GB yer istiyor. Aksi taktirde indirme başlamıyor. Benim 34GB boş erim vardı başlamadı. Sonra 45GB boş yer oluşturdum indirmeye başladı. Araştırmalarıma göre 35GB boş yer istiyormuş

PSN den topu topu 18GB lık bir dosya iniyor. PS3' ün işletim sistemi, bu sıkıştırılmış dosyayı patlatıp sisteme kuruyor. Daha sonra indirdiği 18GB lık kurulum dosyasını sistemden siliyor.

Yani 35GB' ın 18GB' ı bize geri geliyor. GTA V sistemde 17GB yer kaplıyor. Fakat dediğim gibi indirmek ve kurmak için en az 35GB boş alan istiyor.

Ben kurulumdan sonra hemen baktım, 45GB boş alanım dan 28GB boş alan kalmış

Çok şaşırdım, çünkü PSN den inen sıkıştırılmış kurulum dosyası 18GB fakat patlayıp kurulunca sistemde 17GB yer tutuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Virtual Reality

quote:

Her şeyi anladımda bu oyunu nasıl 17 gb a sığdırabilmişler? Ben en az 35 gb bekliyordum açıkcası.

GTA V PSN den indirmeyi başlatmak için 35GB yer istiyor. Aksi taktirde indirme başlamıyor. Benim 34GB boş erim vardı başlamadı. Sonra 45GB boş yer oluşturdum indirmeye başladı. Araştırmalarıma göre 35GB boş yer istiyormuş

PSN den topu topu 18GB lık bir dosya iniyor. PS3' ün işletim sistemi, bu sıkıştırılmış dosyayı patlatıp sisteme kuruyor. Daha sonra indirdiği 18GB lık kurulum dosyasını sistemden siliyor.

Yani 35GB' ın 18GB' ı bize geri geliyor. GTA V sistemde 17GB yer kaplıyor. Fakat dediğim gibi indirmek ve kurmak için en az 35GB boş alan istiyor.

Ben kurulumdan sonra hemen baktım, 45GB boş alanım dan 28GB boş alan kalmış

Çok şaşırdım, çünkü PSN den inen sıkıştırılmış kurulum dosyası 18GB fakat patlayıp kurulunca sistemde 17GB yer tutuyor.

Alıntıları Göster
    Special Edition haritasındaki gizli yazıları normal harita üzerine yerlerine yapıştırdım photoshopla.

GTA V - Teknik Bilgiler ve Keşfettiğimiz Özellikler (okumadan oynama - dön dön oku)

• quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Special Edition haritasındaki gizli yazıları normal harita üzerine yerlerine yapıştırdım photoshopla.

Alıntıları Göster
    Bu gizli yazılar nedir ne işe yarıyor tam olarak ?

@C-TRanger

• Valla herhalde oralarda enteresan seyler var ya da hazine de olabilir RDR gibi. Cikar kokusu yakinda belki de cikmistir arastirmadim.
  • quote:

Valla herhalde oralarda enteresan seyler var ya da hazine de olabilir RDR gibi. Cikar kokusu yakinda belki de cikmistir arastirmadim.
    Hımm, anladım. Büyük ihtimal hazine veya özel bir silahtır. Hadi hayırlısı
  • quote:

Valla herhalde oralarda enteresan seyler var ya da hazine de olabilir RDR gibi. Cikar kokusu yakinda belki de cikmistir arastirmadim.

Araştırmacı kişilik son haberleri bekliyoruz :) Ellerine sağlık ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

Kargom bugün bende olacak inşallah, Aral efendiden geliyor sonunda! Bi başlayayım oynamaya o mavi haritaya uv ışık tutup sizi aydınlatacağım dostlar ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilker_xxx

orada uzaylılar var diyor :D umarım saçma yapmamışlardır
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.