Şimdi Ara

GTA V Sorunlar & Hatalar İçin Yardımlaşma Konusu [ANA KONU] (27. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
686
Cevap
15
Favori
78.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://forum.donanimhaber.com/m_104861632/f_//tm.htm#105219089

şu başlık sizin sorununuzu muhtemelen çözecektir.

Son gelen 50 küsür mblık bir patch oldu ve bu patch'den sonra shadowlib.win64.dll ve launcher GTA V file checker ile taratıyorum hatalı gösteriyor. Hatalı dosyaları siliyorum oyuna giriyorum sorun yok ancak, çıkıp tekrar girdiğimde yine aynısı oluyor.
  • vallahi komik ya, tam göreve giriyorum oyun çalışmaya devam ediyor hatta görev giriş ekranı başlıyor ancak micheal arabadan inmiyor :D
  • Merhaba arkadaşlar gta 5 te grafik ayarlarında ekran kartı 1024 mb olarak gözüküyor. Ama dxdiag dan baktığımda 2700 mb olarak gözüküyor.Ekran Kartı:HD 5600/5700 series çözümü varmı söylerseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bendede hd5770 crossfire var ama böyle gösteriyor sorunu bilen varmı ?

GTA V Sorunlar & Hatalar İçin Yardımlaşma Konusu [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QQ.inc -- 27 Ağustos 2015; 15:43:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: QQ.inc

Bendede hd5770 crossfire var ama böyle gösteriyor sorunu bilen varmı ?

Sorun göremiyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

quote:

Sorun göremiyorum?

Hocam normalde 2 gb dolduruyorum ama burda 4 gb civarı görüynüyor bunu düzeltemezmiyiz ?
    yani asıl değerleri göstermiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi QQ.inc -- 27 Ağustos 2015; 15:59:13 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

quote:

Sorun göremiyorum?

Hocam normalde 2 gb dolduruyorum ama burda 4 gb civarı görüynüyor bunu düzeltemezmiyiz ?
    yani asıl değerleri göstermiyor

Very high olan bir ayar çok gpu yiyor. Onu medium yaparsanız orası yeşil olacaktır. Texture quality galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: dragonslayer05

http://forum.donanimhaber.com/m_104861632/f_//tm.htm#105219089

şu başlık sizin sorununuzu muhtemelen çözecektir.

Son gelen 50 küsür mblık bir patch oldu ve bu patch'den sonra shadowlib.win64.dll ve launcher GTA V file checker ile taratıyorum hatalı gösteriyor. Hatalı dosyaları siliyorum oyuna giriyorum sorun yok ancak, çıkıp tekrar girdiğimde yine aynısı oluyor.

Hocam buda çözebilirdi belki ama ben arkadaştan çektim dosyaları düzeldi çok şükür saolun yinede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bero 20 -- 27 Ağustos 2015; 18:41:49 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşım gta 5 i kurdum bilgisayarı ilk açtığımda oyuna giriyorum şehir merkezinde hafif bir kasma oluyor (en düşük ayarlar 1600x900) dağlık bölümlerde sıfır kasma sonra 1 saat oynuyorum şehir merkezinde aşırı kasma ve dağlık alanlardada ara sıra takilmalar oluyor neden oluyo acaba çözümü varmidir ?
    Sistem ozelliklerim :
    Nvidia geforce 9600GT 1 GB
    Intel core 2 duo 2.9
    4 Gb ram

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • KacaKTV kullanıcısına yanıt
    Hocam ilginiz için teşekkür ederim ama normalde en düşük ayarda bile 2100 felan görünüyo yani oyundan mı kaynaklanıyo tam anlamadım yoksa yazılımsal bişeymi bi türlü çözemedim :)
  • Beyler Allah Aşkına Gta 5 i olan bana OpenIV programınında şu uppr_diff_026_a_whi.ytd dosyayı versin sürünüyom yaa lütfennnnnnn
  • https://www.youtube.com/watch?v=LIBlNK25Y_Q

beyler bende launcher hatası alıyorum yeni aldım steam üzerinden adamın biri böyle bi ayar paylaşmış. ben hizmetlerde bunu bulamadım ???
  • KacaKTV kullanıcısına yanıt
    S.A BEN DÜN GTA5 OYUNUNU ALDIM NORMAL BİR BİÇİMDE YÜKELDİM FAKAT SOCİAL CLUP AÇILIRKEN LOADİNG DİYE DOLUYOIR VE SOCİAL CLUP RUNNİG DİYE HATA VERİYOR BÜTÜN HER FAKAT BİR ÇÖZÜM BULAMADIM SİZCE PROPBLEM NEDENE OLMUŞ OLABİLİR BANA BİR YARDIMCI OLABİLİRMSİNİZ
  • Meraba beyler dunden beri oyuncu olan serverlara giremiyorum. Online da girdigimde serverda tek basimayim. Oyunu kapatip actim konsolu kapatip actim duzelmiyo. Quick Job tan gorevlere girmeye calisiyorum ordada tek basimayim cozumu nedir bunun ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar konu açtım ilgilenen yok buraya yazayım dedim ben gtayı dün açtım güncelleme gelmiş güncelleme son 1 mbinde hata veriyor dün uykum vardı kapattım yattıım bugün de aynı hatayı alıyorum ahanda resimdeki gibi daha önce hiç hata almadım.

sorunla alakası yok ben nvidia geforce experince la optimize edemiyorum oyunu ayarlar gozukmuyor orda yeri gelmisken solim dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haisesasaki -- 30 Ağustos 2015; 20:12:16 >

• arkadaşlar gta 5 e mod yüklüyorum tam oyuna girerken güncelleme yapıyor 2 gb lık oyuna giriyor mod olmamış üç dört defa denedim hep aynı oldu bunu nasıl düzeltebilirim hiçbir modu kuramıyorum oyuna
  • social clubu silip son sürümünü yükle işte linkihttp://patches.rockstargames.com/prod/socialclub/Social%20Club%20v1.1.6.1%20Setup.exe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ironman166 -- 30 Ağustos 2015; 22:14:47 >
  • Beyler bende oyuna giremiyorum launcerdan play basıyorum biraz bekliyor tekrar ready to play yazısı çıkıyor tekrar basıyorum ve bu süreç böyle devam ediyor. Hiç bir hata falan vermiyor. Bu arada oyun orjinal
  • Merhaba arkadaşlar, laptopumdan yaklaşık 2 ay süre uzak kaldım ve tekrar elime geçtiğinde baktım güncelleme gelmiş. 54 mb lık bir güncelleme. Tamam deyip güncellemeyi yüklüyorum. social club ekranında günceleme iyi güzel yükleniyor fakat güncellemenin sonunda launcher otomatikman kendini kapatıyor ve launcher çalışmayı durdurdu hatası veriyor. ne güncelleme yapabiliyorum ne oyuna girebiliyorum. tam 54.15 mb doldu dolacak o sırada çalışmayı durdurdu hatası veriyor ve kapanıyor. ne yapmam lazım ?
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.