Şimdi Ara

GTA V (PC) Hata çözümleri -Güncel (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
5.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: peters

Bu sorununda çözümü olsa keşke.Oyunu tekrar indiriyorum yanlışlıkla sildim.Şimdi bu oyunC\ de yer olmadığı için E:\programfiles de yüklü rgsc C\ programfileste yüklü ondan olabilirmi?
     GTA V (PC) Hata çözümleri -Güncel

Sıkıntı olmaz , bu hatayı almadan önce launcher hata kodunu göstermeli oradaki hata kodunu paylaşırsan daha iyi olur :)

edit : yine de rsg nin kopyasını E ye gta v'nin içine atarsan iyi olur :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fpscan -- 30 Nisan 2015; 14:38:12 >

• fpscan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oğuz730 -- 1 Mayıs 2015; 19:06:31 >
  • Bende de ses sorunu var ilk açılış ekranında ses geliyor ardından ses gelmiyor oyun içinde sessiz çok sıkıcı yokmu bi çözüm arkadaşlar

Çözümü buldum arkadaşlar son güncellemeyi yüklemeyin sorun yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xpace34 -- 1 Mayıs 2015; 19:46:59 >
  • oyun açılmamaya başladı loading story mode de kalıyor yardım
  • fpscan kullanıcısına yanıt
    14502 ERRGFXD3D_INIT hatası ( masaüstü için yazılanları yaptım ama aynı hatayı tekrar alıyorum.Acaba ram düşüklüğüyle ilgilimi?4gb kullanıyorum.1080p normal ayarlarda.
  • Steamden oynuyorum 2 sorunum var :

Oyuna ilk girdiğimde ufak ufak donmalar oluyor gibi özellikle arabayla giderken ama 1-2 dakika içinde geçiyor. Bu pek önemli değilde önemli olan sorunum oyunun bazı zamanlar arka arkaya bazende 5-6 saatde bir çalıştırmayı durdurma hatası alıyorum. Windows 8.1 kullanıyorum. Teşekkürler şimdiden.
  • Arkdaşlar bir sorun daha oluştu.Bir önceki görevde de karakteri otomatik değiştirirken oyundan atıyordu.Onu skip yaparaktan geçtim her neyse falan ama şu an banka soygunu görevine geldim.Michael,Trevor ve Franklin de ağır silahlı olarak çıkıyoruz bankadan biraz ilerledikten sonra helikopter ile tank geliyor bu sırada Franklin e geçiş yapıyor otomatik tam o sırada oyundan atıyor.Önceki görevde kendimi bikaç defa öldürerek atladım bölümü ama burada nasıl olacak,bu görev sıralarında oyundan atma için bi patch çıktı mı ya da o bölümü geçenler var mı ?
  • hata 14502 de
    Üst tarafta ki Digest file to test kısmına Google drive'daki dosyayı koyun demişsiniz o dosya nerede bir türlü göremedim
  • arkadaşlar trevorun kuzenini stripclup götürce michaele gecerken oyundan atıyo nedenini bilen varmı
  • Arkadaşlar merhaba,
    Bir kaç gündür karşılaştığım ve bir türlü çözümünü bulamadığım (bir çok çalışmayı durdurdu hata çözümlerini denememe rağmen) bir hata alıyorum oyunum orijinal, türkçe yama kurulu bir kaç araba yaması var birde enhanced native trainer var (belirtmem gerekirse normal native trainer da var bir türlü onu silemedim çünkü oyunun ana dizininde nativetrainer.asi diye bir dosya yok ama native trainer hala çalışıyo hatta ilk başta F4 e bastığımda ikisi de açılıyodu enhanced olanının açılış tuşunu F5 yaparak çözdüm ancak sorun bundan mı kaynaklanıyo diye düşünmüyo değilim)
     GTA V (PC) Hata çözümleri -Güncel

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.