Şimdi Ara

GTA V (PC) Hata çözümleri -Güncel (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
5.899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kafayı yemek üzereyim HD 6850 @1200/850 4 gb ram Phenom II x6 1055t işlemci var ama oyun en düşük ayarlarda bile anlık takılmalar yapıyor, GPU kullanımı ister low olsun ister very high olsun her ayarda %50 civarında, yokmu bunun bir çözümü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smashed

dostum ben oyuna amd ile giremiyorum mecbur intel ile intel ekran kartı ile girdikten sonra da intro açılıyor intro bitince durduruldu hatası veriyor yardım edersen çok sevinirim

Intro sırasında hızlıca ana ekran kartını etkinleştirmelisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ommemo

Arkadaşlar kafayı yemek üzereyim HD 6850 @1200/850 4 gb ram Phenom II x6 1055t işlemci var ama oyun en düşük ayarlarda bile anlık takılmalar yapıyor, GPU kullanımı ister low olsun ister very high olsun her ayarda %50 civarında, yokmu bunun bir çözümü

Ekran kartının son güncellemesini yaptın mı? Oyunu Yönetici modunda ve uyumlulukta açmayı denemelisin.
  • story mod loading ekranında kalıyor hiçbir hata vermiyor bunun nedeni nedir acaba
  • fpscan kullanıcısına yanıt
    quote:

Orijinalden alıntı: fpscan

quote:

dostum ben oyuna amd ile giremiyorum mecbur intel ile intel ekran kartı ile girdikten sonra da intro açılıyor intro bitince durduruldu hatası veriyor yardım edersen çok sevinirim

alt tab yaptıgımda oyun hata veriyor işte

güncelleme: pencere modunda nihayet açabildim fakat amd yi etkinleştirince çalışmayı durdurdu hatası veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3708045A4 -- 20 Nisan 2015; 18:22:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: azt06

story mod loading ekranında kalıyor hiçbir hata vermiyor bunun nedeni nedir acaba

Bir dosyan eksik olabilir bunun için dosya taraması yapmalısın eksik dosyayı bulup tekrar launcher dan indirmesini beklersen düzelir veya bozuk dosyanın MD5 ini doğrularsan düzelebilir veya oyunu setting den Borderless veya Windowed da deneyebilirsin.
  • quote:

quote:

quote:

güncelleme: pencere modunda nihayet açabildim fakat amd yi etkinleştirince çalışmayı durdurdu hatası veriyor

Bir süre hd ekran kartınla idare etmeyi dene AMD yeni güncelleme getirebilir

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bir süre hd ekran kartınla idare etmeyi dene AMD yeni güncelleme getirebilir

intel ile de oyuna giremiyorum intro dan sonra loading gelmek üzere iken oyundan atıyor

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ommemo

Arkadaşlar kafayı yemek üzereyim HD 6850 @1200/850 4 gb ram Phenom II x6 1055t işlemci var ama oyun en düşük ayarlarda bile anlık takılmalar yapıyor, GPU kullanımı ister low olsun ister very high olsun her ayarda %50 civarında, yokmu bunun bir çözümü

Ekran kartının son güncellemesini yaptın mı? Oyunu Yönetici modunda ve uyumlulukta açmayı denemelisin.

denemediğim yöntem kalmadı ama sorun devam ediyor
    Şu lanet olası oyunda bütün hatalar beni mi bulur.

Oyunu Kinguin.net den aldım.Cumartesi günü oyunu aktif edip indirdim,story mod ile başlangıç görevini bitirdim.Sonra ONLİNE moda geçiş yaptım.Karakteri oluşturduktan sonra açık dünyaya girerken "failed zlib call please reboot or reinstall the game PC" hatasını aldım.8 dosya yanlış inmiş yeniden yükledim olmadı.Oyunu komple kaldırdım.PC ye format attım.Yeniden indirdim.

Bu kez de CODE 1 hatasını alıyorum.2 gündür denemediğim yöntem kalmadı,352 MB yükleme bitiyor devam etmiyor,RETRY yapıyorum devamlı böyle.

*Ara ara durdurarak indirdim olmadı.
    *Güvenlik duvarını durdurdum olmadı,açtım olmadı. Antivirüs kullanmıyorum.
    *Windows kullanıcı adını değiştirdim olmadı
    *Socialclub adımı değiştirdim olmadı
    *Tüm exe leri yönetici çalıştırdım olmadı.
    *GOOGLE DNS girdim olmadı,otomatik te olmadı.
    * C 'den D 'ye taşıdım olmadı.
    *Belgelerim ve local daki GTA dosyalarını sildim başka sorun çıktı yine olmadı.

BU CODE 1 HATASININ ÇÖZÜMÜ NEDİR ? DEVAMLI 352 MB yüklüyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: İlluminatideİmam

Şu lanet olası oyunda bütün hatalar beni mi bulur.

Oyunu Kinguin.net den aldım.Cumartesi günü oyunu aktif edip indirdim,story mod ile başlangıç görevini bitirdim.Sonra ONLİNE moda geçiş yaptım.Karakteri oluşturduktan sonra açık dünyaya girerken "failed zlib call please reboot or reinstall the game PC" hatasını aldım.8 dosya yanlış inmiş yeniden yükledim olmadı.Oyunu komple kaldırdım.PC ye format attım.Yeniden indirdim.

Bu kez de CODE 1 hatasını alıyorum.2 gündür denemediğim yöntem kalmadı,352 MB yükleme bitiyor devam etmiyor,RETRY yapıyorum devamlı böyle.

*Ara ara durdurarak indirdim olmadı.
    *Güvenlik duvarını durdurdum olmadı,açtım olmadı. Antivirüs kullanmıyorum.
    *Windows kullanıcı adını değiştirdim olmadı
    *Socialclub adımı değiştirdim olmadı
    *Tüm exe leri yönetici çalıştırdım olmadı.
    *GOOGLE DNS girdim olmadı,otomatik te olmadı.
    * C 'den D 'ye taşıdım olmadı.
    *Belgelerim ve local daki GTA dosyalarını sildim başka sorun çıktı yine olmadı.

BU CODE 1 HATASININ ÇÖZÜMÜ NEDİR ? DEVAMLI 352 MB yüklüyor

Yeni güncelleme geldi bugün düzelmiş olabilir, indirmelisin :)

Code 1 hatası yeni güncelleme de düzeldi,bu kez "failed zlib call please reboot or reinstall the game PC" hatası vermeye başladı.Uzun uğraşlar sonucu o hatayı düzeltebildim ve oyuna girdim.

"failed zlib call please reboot or reinstall the game PC" hatası var ise,bozuk dosyaları tespit ettikten sonra toplu halde değil de tek tek silip yeniden yüklesin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni güncellemeden sonra oyunda görev yaparken Q ya basınca oyun kilitleniyor. Ne bitmez hata varmış yaw.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uygar2580

Yeni güncellemeden sonra oyunda görev yaparken Q ya basınca oyun kilitleniyor. Ne bitmez hata varmış yaw.

Oyunu hangi ekran modunda oynuyorsunuz Borderless mi?
  • Yeni güncelleme geldi ve oyundayken bi anda atıyor mouse falan görünmüyor hiç.

Sebebi nedir dostlar ?
    fullscreen olması lazım. Önceki update i geri yükledim, öyle devam ediyorum. Bir ara da oyuncu değiştirirken kitleniyordu, landing page : OFF muhabbeti var menüden bunu değiştirince o da düzeldi, büyük ihtimalle başka bir yer bozulmuştur. En son denizaltı ile askeri parçayı çıkarıp helikopterle havaalanına getirme görevini yaptım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: qun4L

Yeni güncelleme geldi ve oyundayken bi anda atıyor mouse falan görünmüyor hiç.

Sebebi nedir dostlar ?

Oyuna full yetki izni vermelesiniz PlayGTA.exe ile çalıştırmalısınız online oradan da geçebilirsiniz zaten.
  • oyunu 1 2 saat kadar oynadıktan sonra oyundan atıyor sebebi nedir
    teşekkürler. steamapps içinden çalıştırıyorum sıkıntı yok şuanda
  • Bu sorununda çözümü olsa keşke.Oyunu tekrar indiriyorum yanlışlıkla sildim.Şimdi bu oyunC\ de yer olmadığı için E:\programfiles de yüklü rgsc C\ programfileste yüklü ondan olabilirmi?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.