Şimdi Ara

GTA V Ofis Icin ekip ariyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaslar. 2 kisiyiz ortalama 400 saat oyun suremiz var bayagi tecrubeliyiz bu yeni update ile oyuna geri donduk. ben en saglamindan ofis ve warehouse u aldim ancak 2 kisi supplamentleri toplamak icin yeterli degil bu yuzden 2-3 kisi daha bize katilirsa hep birlikte hem rahatca gorevleeri yapar hemde egleniriz diye yanimiza arkadas ariyorum :) yaslarimiz 21-22 dilerseniz bize katilabilirsiniz dedigim gibi hersey hazir :) Nickim: SemihKaya ekler iseniz buradan veya pm ile belirtin ki sizi taniyabileyim :)

• Mesajım bulunsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekliyeceğim hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de katılmak isterim, Steam'den mi oynuyorsunuz? Steam varsa oradan ekleyeyim.

Bir de şey soracağım beni arkadaş kendi organizasyonuna almıştı fakat kendisi oyundan çıkınca ben de atılıyordum otomatikmen o nasıl oluyor?
  • Dostum yardımcı olmak isterim. Ayrıca ofis nasıl kurulur yardım almakta isterim.

Oyundaki nick: Maybash8.
  • hep beraber oynarsak 5 kisi oluyoruz su anda arkadaslar. steamden sammykaya diye ekleyin beni steam uzerinden sesli chat ile konusuyoruz arkadasla. ekledikten sonra mesaj atin bana. rockstar nickimde SemihKaya. ikisinden de ekleyin beni. gunun hemen hemen her saatinde steamed online oluyoruz biz. oradan konusur anlasir beraber gireriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fulton

Ben de katılmak isterim, Steam'den mi oynuyorsunuz? Steam varsa oradan ekleyeyim.

Bir de şey soracağım beni arkadaş kendi organizasyonuna almıştı fakat kendisi oyundan çıkınca ben de atılıyordum otomatikmen o nasıl oluyor?

ceo oyundan ciktigi zaman herhangi bir etkinlikte bulunamiyorsunuz. tum yetkiler ceo da cunku.
  • merhaba arkadaşlar

eklerseniz sevinirim

social: recepoguz
  • Eklersen, hep micdeyim. YAŞ 17 takılırız.
    Ekizst-34
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.