Şimdi Ara

GTA V için Red Dead Redemption Modu Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •    Mod ekibi White Team, Grand Theft Auto V için Red Dead Redemption modu üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Grand Theft Auto V'e gelecek bu mod oyuna Red Dead Redemption haritasının tamamını taşıyacak ve daha sonra duyurulacak bazı ek içerikler de yer alacak.

Red Dead Redemption'ın Xbox360 sürümünden faydalanacak White Team modun yaklaşık 2GB boyutunda olacağını belirtti.

Bu yılın yaz aylarında bir beta yapmayı planlayan White Team yakın bir zamanda da Red Dead Redemption modu için tanıtım videosu paylaşacak.

Grand Theft Auto V şu anda PC, Xbox One, PS4, Xbox 360 ve PS3 üzerinde ulaşılabilir durumda.  

• Sadece free Ride olmaz inşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pcciler bakti oyunun orjinali gelmiyor gta 5 in icine sokmuslar oyunun haritasini boyle avunacaklar sanırım artık o haritada chopu egitirler
  • orjinal gta 5 var.online oynuyorum.mod kurunca ban yermiyim? yapanlar nasıl yapıyor? online da görüyorum bazen

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • GTA Vde ata binme var mı?Sırf at sürmek için bunmodu bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir bu eksikti. Gta bildigin saints row olmus da haberimiz yok.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Suyunu çıkardılar gta 5 in artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Horizon modu da bekleniyor.
  • İyide neden? :D RDR'nın görevleri hikayesi felanda gelmeyecek, o zaman napıcam boş haritada.

• İsteyen mod yükler istemeyen orijinal nasılsa öyle oynar: Neden sıkıntı yapıyorsunuz ki bu işi? Ben orijinal oynamayı sevenlerdenim ancak Mod yükleyenlere de ne gerek var demiyorum?

• görev fln olucak mı ki? olsa iyi olur aslında baya garip bir proje
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.