Şimdi Ara

★ GTA V Ekran Kartı Benchmarklarınız Buraya ★ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
8
Favori
10.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • R9 280X
  • i7 4710mq gt 755m sli hadi bakalım ne çıkacak bahtımıza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vayy bende geldim *bench var dediler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-FI -- 14 Nisan 2015; 0:21:15 >
  • Güzel konu, ekleyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senin gibi iyi birinden böyle güzel bir konu:)
  • 7870 GHZ reserved
  • Oyunun kendisinde Benchmark olacak galiba. 4'de yok muydu ? Neyse, yarına 780 sonuçları gelir benden. Gece 2'ye kadar bekleyemicem yarın iş var :)
  • R9 290 testleri de benden gelsin...
    oyuna girince herşeyi fulleyip benchmark çekicem 1080p de çok farklı kombinasyonları denemiycem antialisinglerle oynarım biraz belki

Sistemim
    i5 4670k default (boost up 3,8 ghz)
    8gb 1600 mhz cl9 ram
    Asus R9 290 direct cu

İlk intro kısmı geçilip şehre çıktığımız ilk bölümde herşey full artı full antialisingler sonuna kadar açık 40-50fps :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neczer -- 14 Nisan 2015; 3:25:37 >
  • AMD Catalyst™ 15.4 Beta Driver for Windows® 7 64-bit tıkladım :

Review the guide below for solutions to download your file

We’re sorry, but we were unable to complete your download. There could be several reasons for this:

You were linked to this download from a site outside of AMD.com
    Since we do not allow downloads through sites outside of AMD.com, please download your file directly from our site. We want to make sure you have the right driver for your device and operating system. Choose your product and operating system on the AMD Driver Download page or use the AMD Driver Autodetect to obtain the correct driver for your device.

You copy and pasted the download link or clicked “Save As”
    When you copy and paste a link or right click on it and select “Save As,” your browser will not send a referrer and our site will not allow the download. Please click the Back button in your browser and simply click the link instead.

Either a browser or firewall is set to disable sending referrers
    Many browsers and personal firewalls allow you to hide the referrer sending. If you have changed this setting, please change it back to allow referrer checking.

You’re using a download manager
    Change the settings in your download manager to send an HTTP referrer so that we can verify that you are using our site for the download.

Çıktı

• Hoşgeldin hocam, dahili bileşenlerden çok adam var çağıracak tabii Gta seviyorlarsa
  • Buralar değerlenir ilk sayfada olmak güzel
  • +++++++
  • Reserved
  • HD 7970 ile katılıyorum yarışmaya :) Hangi ayarda ne kadar fps aldığım ben de paylaşırım arkadaşlar.
  • DH | equ* kullanıcısına yanıt
    Eyvallah haberdar ettiğin için.

İçimden dedim ben açacaktım bu konuyu ama iş - güç , okul derken vakit olmuyor işte. Sonra baktım konu ekran kartı bölümünde değil ?

Ekran kartı bölümüne açsan aslında daha iyi olurdu.
  • Onur0021 kullanıcısına yanıt
    Sonuçları size bildiririm. Umarım full ayarlarda olmasa da ona yakın bi yerde oynayabiliriz.
  • GTX650 Ti Boost sonuçlarınıda ben eklerim oyun açılınca
  • yerimizi alalım gtx 850m
  • Oyunun aşırı büyük bir kitlesi olunca oyun bölümüne açıp katılımın daha fazla olması olası diye düşündüm
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.