Şimdi Ara

★ GTA V Ekran Kartı Benchmarklarınız Buraya ★ (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
8
Favori
10.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: X-FI

Beyler bahsettiğim kapsaml©¥ rehber geldi NVIDIA GEFORCE taraf©¥ndan. http://www.geforce.com/whats-new/guides/grand-theft-auto-v-pc-graphics-and-performance-guide

Nvidia bu olayı hoşuma gidiyor. Güzel karşılaştırmaları oluyor. Mesela bir kaçtane gereksiz aralarında far göremediğim ayarları kısacağım. Performas daha iyi olacak

• HD 7770 ile oynanmaz resmen D: fps düşmeleri deli ediyor zaten. birde en fazla 30 fps almak insanı bezdiriyor.
  • bthunv kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
    vallah bu ayarlarda sabit 60 falan veriyorsa,dağlarda çimlerde falan,çok iyimiş,ben ne yaptıysam dağlarda ve çimlik arazide 60 fps alamıyorum
    sizin ayarların aynısı yapacağım bakalım ne sonuç alacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tornavidaİsmail

teşekkürler
    vallah bu ayarlarda sabit 60 falan veriyorsa,dağlarda çimlerde falan,çok iyimiş,ben ne yaptıysam dağlarda ve çimlik arazide 60 fps alamıyorum
    sizin ayarların aynısı yapacağım bakalım ne sonuç alacağım

Yalniz arkadasin ayarlarda grass quality ultrada

bu ayarda cimenlik yerlerde cok fena fps dusuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler 2 gblik 760 high ayarlarda oynayamiyorum ama dxdiagda bakinca ekran kartinin vrami 4 gb gozukuyor 2 gbde paylasimli var ekran kart©¥n©¥n yetmediği yerlerde ramden ama bu oyunda sadece ekran kartini goruyor diger 2 gb yide aktif etmek icin bir ayar var mi ??
  • 50 fpsye kadar düşüyor diyor
    Yani bende cimlerde 30 a kadar düşüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam kusura bakmayın yeni gördüm çimenlik alanda dahi 50 nin altı görmedim onlinede trafik falan azaldığından sabit 60 alıyorum galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

Ne yapsam olmadı. İşlemci kurtarmıyor malesef. İşlemci kullanımı %98 %99 oluyor. Gpu kullanımı %30 %50 felan.
    1080p oynuyorum. Ayarları Normal yapsamda İşlemci kullanımını etkilemiyor sadece Gpu kullanımı azalıyor. Bu işlemciyle 1080p olmuyor arkadaşlar.
    Şehirde 30FPS ye kadar düşüyor. Ortalama 35-40 diyebiliriz.

•Mainboard: GIGABYTE - MA785GT-UD3H DDR3 1800+
    •Processor: AMD Phenom II X4 955 BE AM3 @3.9 GHz
    •Graphics Card: ZOTAC GTX 770 AMP! Edition 2GB 256 Bit
    •Ram: Kingston 14GB 1333 MHz DDR3 Dual Kit CL9
    •Case: XIGMATEK Midgard Pure Black Edition
    •PSU: XIGMATEK Tauro Series 600W 80Plus Bronze
    •HDD: SEAGATE 1 TB SATA II NCQ 16 MB 7200
    •SSD: Kingston SSDNow V300 240GB SATA III
    •Monitor: Samsung S23B550V 23" 2MS LED
    •TV: LG 42LA640S LED Cinema 3D Smart TV
    •Speaker: Edifier M3200 2+1 34RW Speaker
    •Gamepad: Logitech F710 Wireless Gamepad
    •Headset: Logitech G430 7.1 Surround Sound Gaming Headset

İşlemcini değiştirirsen çok iyi olur kardeşim.Ekran kartın kötü değil ama 2Gb vramli kartlar artık yetmiyor.Benden sana tavsiye X6 1090 yada X6 6300 tarzında bişi alman

• DeepestSea kullanıcısına yanıt
    Zamaninda islemci degistiririm diye 770 almistim bidaha para vermiyeyim diye evet 2gb yetmiyor malesef ama kötü de degil islemci olarak ise i5 4690k para yeterse 4790k yapicam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KacaKTV

Zamaninda islemci degistiririm diye 770 almistim bidaha para vermiyeyim diye evet 2gb yetmiyor malesef ama kötü de degil islemci olarak ise i5 4690k para yeterse 4790k yapicam

6300 var 290'la sıkıntı çıkmadan unity'yi falan açıyorum
  • GTX770 4GB O.C. edıtıon ( 3 fanlı 4gb oc edıtıon, gtx780 yakın degerler alabılen bır kart) bu ayarlarda 40 - 60 fps arası oynuyorum. MSAA: 4x yaparsam 10 fps bırden dusuyor.. 30 -50 fps arası oynuyorum.. Ekran kartından zıyade işlemci devrını tamamlıyor artık Bu arada msaa kapatırsam aa kapalı uzak detay kısarsam 60 - 80 fps arası goruyorum ama grafıkler baya bır fark edıyor.. 40 - 60 fps arası ıdeal benım ıcın.
     ★ GTA V Ekran Kartı Benchmarklarınız Buraya ★ ★ GTA V Ekran Kartı Benchmarklarınız Buraya ★ ★ GTA V Ekran Kartı Benchmarklarınız Buraya ★ ★ GTA V Ekran Kartı Benchmarklarınız Buraya ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ploff -- 7 Mayıs 2015; 20:38:26 >

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.