Şimdi Ara

★ GTA V Ekran Kartı Benchmarklarınız Buraya ★ (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
331
Cevap
8
Favori
10.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: diegorian

quote:

Orijinalden alıntı: scutaro

Bütün ayarlar en yüksekde GTX 970 ile rahatça oynuyorum, ani FPS düşüşü veya akıcılık sorunu olmuyor, herhangi bir ayarı kısmaya veya GeForce Experience'den optimize yapmaya gerek duymadım.

FPS sayaçlı video paylaşmanız mümkün mü??

Zaten video hazırlamayı düşünüyordum müsait olduğumda upload edeceğim, GTX 970'i vram dizaynı yüzünden kötüleyenler çok oldu çoğunluğu da kartı kullanmamış kişiler, şu ana kadar hiçbir oyunda sorun yaratmadı bana her oyunu 4x MSAA ile oynuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 16 Nisan 2015; 8:53:33 >
  • 32aslan kullanıcısına yanıt
    kutulu almak mantıklı bence steamdan almayacaksan.60 gb az değil
  • Sonunda oyunu açabildim . Benim emektar P2 965 BE @3.8 beni fazlasıyla şaşırttı . Asus R9 280x Top ile MSAA Kapalı geri kalan herşey fullde 40-60 arası fps alıyorum . Reflection MSAA x8 durumda ama . Sabit 60 fps için birkaç ayar kısmam yeterli bu kadar iyi beklemiyordum . Patch olmadan oyunun ilk versiyonunda böylesine iyi sonuçlar almak güzel . Sormak istediğim şey bu darboğaz mıdır?
    http://i.hizliresim.com/l7YBmg.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burcumlop2 -- 16 Nisan 2015; 13:44:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burcumlop2

Sonunda oyunu açabildim . Benim emektar P2 965 BE @3.8 beni fazlasıyla şaşırttı . Asus R9 280x Top ile MSAA Kapalı geri kalan herşey fullde 40-60 arası fps alıyorum . Reflection MSAA x8 durumda ama . Sabit 60 fps için birkaç ayar kısmam yeterli bu kadar iyi beklemiyordum . Patch olmadan oyunun ilk versiyonunda böylesine iyi sonuçlar almak güzel . Sormak istediğim şey bu darboğaz mıdır?
    http://i.hizliresim.com/l7YBmg.jpg

Evet darbogaz.islemcin karti besleyemiyor.Islemcini yukseltirsem daha iyi fpsler alirsin ve daha akici oynarsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben milleti anlayamıyorum arkadaş. İnsanlar GTX 980'ler ile mxaa kapalı 40 FPS'ye kadar düşerken millet r9 280 kartla, herşey full 60 FPS alıyorum diyor. Ya bu oyunda birşey var ya da bizim millet bol keseden atmayı seviyor.
    Hele bir de karlı bölümü baz alanlar var ki sorma gitsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diegorian -- 16 Nisan 2015; 14:47:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: diegorian

Ben milleti anlayamıyorum arkadaş. İnsanlar GTX 980'ler ile mxaa kapalı 40 FPS'ye kadar düşerken millet r9 280 kartla, herşey full 60 FPS alıyorum diyor. Ya bu oyunda birşey var ya da bizim millet bol keseden atmayı seviyor.
    Hele bir de karlı bölümü baz alanlar var ki sorma gitsin.

Merhabalar , mesajınızdan sonra tekrar ayarlarımı kontrol ettim advanced graphics kısmı tabiki tamamen kapalı , bütün ayarlar olabilecek en yüksekte 1080P , sadece reflection quality ultra değil very high imiş Post fx ve depth of field de açık . 40 ile 60 arasında değişen fps oranlarını alıyorum yalnızken 60 şehir içindeyken 40-45 çatışmaya henüz girmedim ve işlemcim oyunda aşırı derecede darboğaz yapıyor sürekli %90-100 onu da belirtmek isterim , ocli bir 4690k gibi bir işlemci olsa neler olur tahmin bile edemiyorum. Oyun HDD'ye kurulu SSD değil . Grafik konusunda çok sıradan bir oyun far cry 4'ten filan uzak bir durumda ve oyunda kişiden kişiye değişen çok ciddi drm problemlerinin olduğunu da söyleyeyim . Benle birebir sisteme ait bir arkadaş mediumda bile 30 fps alamayabilir .

• Video hazır hocam, 1080p tüm ayarlar sonda.@diegorian

Oyunun karda geçen ilk bölümü göze hoş gelen grafiklere sahipti, gündüz fazla ışıklı alanlarda dokular vasat görünüyor Watch Dogs'un grafikleri bundan iyiydi, o yüzden herkez optimizasyonundan şikayet etmişti ama ilginç olan GTA V'de kaç FPS alıyorsam aynısını Watch Dogs'da da alıyorum, fazla birşey farketmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 16 Nisan 2015; 18:20:57 >

• NomadCRY kullanıcısına yanıt
    hocam gtx 850 m DDR 3 mü 5 mi

edit: ikinci postu yeni gördüm pardon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saksıfon -- 16 Nisan 2015; 20:00:14 >
  • Arkadaşlar fx 8350 ve msi r7850 ile deneyen var mı? 30 fps alıyorum very highda oynuyorum çoğu ayar sabit 60 fps yi en yüksek grafikle nasıl alacağım
  • diegorian kullanıcısına yanıt
    Gece boş mekanda 60 fps'yi alınca, hep sabit 60 fps deyip geçiyorlar. Halbuki alakası yok.

Bu arada genel olarak sormak istiyorum. Benim AMD R9 280 ekran kartında bakıyorum ram kullanımı 2200'lerde, GPU kullanımı bazen %70'lerde oluyor ve fps 48'lere düşüyor, bu ne saçmalık böyle. GPU'yu adam akıllı kullansa fps düşüşü falan olmayacak halbuki. Diğer parçalar darboğaz falan yapmıyor, en sondaki beta driver kurulu. Nvidia kartların videolarına baktım, onlar GPU'yu sonuna kadar kullanıyor hep. Şimdi bu durum AMD'nin dandikliğinden mi kaynaklanıyor yoksa benim kartta mı bir sıkıntı var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreamcream

Gece boş mekanda 60 fps'yi alınca, hep sabit 60 fps deyip geçiyorlar. Halbuki alakası yok.

Bu arada genel olarak sormak istiyorum. Benim AMD R9 280 ekran kartında bakıyorum ram kullanımı 2200'lerde, GPU kullanımı bazen %70'lerde oluyor ve fps 48'lere düşüyor, bu ne saçmalık böyle. GPU'yu adam akıllı kullansa fps düşüşü falan olmayacak halbuki. Diğer parçalar darboğaz falan yapmıyor, en sondaki beta driver kurulu. Nvidia kartların videolarına baktım, onlar GPU'yu sonuna kadar kullanıyor hep. Şimdi bu durum AMD'nin dandikliğinden mi kaynaklanıyor yoksa benim kartta mı bir sıkıntı var?

GTX 680 var. %70 civarı kullanıyor bende de.

• Sercan Ç. kullanıcısına yanıt
    %70 civarı kullanırken fps düşüşleri oluyor mu? Ben 60 fps'de VSYNC açık oynuyorum, GPU'yu kullanmayıp fps düşüklüğü yaratması gıcık ediyor beni.
  • şehir içinde değilde şehır dışında arazilik kısımlarda fps düşüşü alan varmı?ben slı kullanıyorum .bende 45-50 fps ye kadar düşüyor bazı yerlerde.sebebini araştırdım yabancı forumlarda da bulamadım bilen varmı?
  • Gtx 760 icin durumlar nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GT 740M ve i5 3230 CPU 2.60 GHz işlemciyle ile oynanır mı
    Kardeşim denedin mi kesin çözüm bu mu bıktım ya en düşüge alıyorum oyun 90 fps yine de ara ara 30 40 düşüyo deli olacam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • i7 3770k 5 GHZ 16 gb RAm GTX 680 Zotac AMP! ile

Oyunu 1920x1080 bütün herşey viry high mfaa 4x ve geri kalan herşey açık vsync kapalı oyunun butun heryerini dolaştım helikopterle full yıldız yapıp tanklarla savaştım fps minimum 52 max 65 gördüm...

Gayet güzel :D 5 dakkalık ölümsüz oluyom offf diyorum birde yanan mermilerim var :D çatır çatır ortalığı birbirne kattım :D Oyunun hediyesi olan 500 000 parayı bankaya faize koydum 3 saate 600 000 oldu :D
  • En son ayarlarımı paylaşacağım birazdan. Bu şekilde çok nadir 60 altını görüyorum.
    Tamam hocam sagol beklemedeyim benide etiketlersen sevinirim o mesaja görmem için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • i5 4690K@4.5GHz+ MSI gtx970 4G Stock Sabit 60 FPS ayarlar;

★ GTA V Ekran Kartı Benchmarklarınız Buraya ★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diegorian -- 17 Nisan 2015; 12:01:15 >

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.