Şimdi Ara

GTA Turkish City (Güncellendi) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
1
Favori
31.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • BUR SA LI yapamayınca niye ban ban ban :)

Modun 2. cisi çıkmıştır;http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-GTA_IV_Turkish_City_2_Modu_Cikti-28376.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: faik5151

Arkadaşlar,bütün talimatları yaptım ama Bende bu hatayı veriyor.Ne yapmamı önerirsiniz??

GTA Turkish City (Güncellendi)

Bilgisayarım kısmına sağ tıkla. Sonra Özellikler'e tıkla. Ardından sol kısımda Gelişmiş sistem ayarları var. Ona tıkla. Daha sonra Performans kısmındaki Ayarlar'a tıkla. Ardından Veri Yürütme Engellemesi bölümüne gel. Ekle de. Ardından gta_sa.exe'yi ekle. Bir de böyle dene bakalım.

• Güzel mod. Başarılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Highest Voltage

quote:

Arkadaşlar,bütün talimatları yaptım ama Bende bu hatayı veriyor.Ne yapmamı önerirsiniz??

Bilgisayarım kısmına sağ tıkla. Sonra Özellikler'e tıkla. Ardından sol kısımda Gelişmiş sistem ayarları var. Ona tıkla. Daha sonra Performans kısmındaki Ayarlar'a tıkla. Ardından Veri Yürütme Engellemesi bölümüne gel. Ekle de. Ardından gta_sa.exe'yi ekle. Bir de böyle dene bakalım.

Teşekkürler,Dediğini yaptım ama yine aynı hatayı verdi.Ne yapmamı önerirsiniz.?

• quote:

quote:

quote:

Teşekkürler,Dediğini yaptım ama yine aynı hatayı verdi.Ne yapmamı önerirsiniz.?

Oyunu bence tekrar yükleyin. Hatalı yüklemiş olabilirsiniz. Ardından GTA Turkish City'i yükleyin. Olmazsa Cleo'nun dosyalarını silin (cleo.asi, vorbisFile.dll gibi). Sildiğiniz zaman araba indirme, polis çağırma vs. gibi yenilikleri göremeyeceksiniz. Ama oyununuz açılacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tenrouiji -- 6 Haziran 2012; 16:21:47 >

• asi dosyalarını da silin. Hata vermesin.
  • Silinecek dosyaları da söyleyeyim ki sakat olmasın bu iş.

Silinecekler

asi dosyalarının tümü ve GTA IV Hud'u
    vorbis.dll
    vorbisFile.dll
    vorbisHooked.dll

Aslında hata vermez ise asi dosyalarını silmeyebilirsiniz. Hata verir ise silin. Çünkü bu modu bende denemiştim.
  • quote:

Silinecek dosyaları da söyleyeyim ki sakat olmasın bu iş.

Silinecekler

asi dosyalarının tümü ve GTA IV Hud'u
    vorbis.dll
    vorbisFile.dll
    vorbisHooked.dll

Aslında hata vermez ise asi dosyalarını silmeyebilirsiniz. Hata verir ise silin. Çünkü bu modu bende denemiştim.

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun tam menüye girecekken atıyor yardım edin lütfennnn
    Kendi içinden çıkan crakı yaptım yine olmuyor yardım edin lütfeeeeeeeeeeeen
  • Başarılı mod olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Emeğine sağlık
  • Tayfun Abi ya da herhangi biri yardım edin St. Marks Bistro görevinde içeriye girince adamım kayboluyor skin değiştirmememe ve hile açmamama rağmen. Lütfen yardım edin.

http://p1309.hizliresim.com/1f/4/s97yg.jpg
  • guzel degıl sıkıcı
  • san andreas
  • quote:

Orijinalden alıntı: KöftePatates

Tayfun Abi ya da herhangi biri yardım edin St. Marks Bistro görevinde içeriye girince adamım kayboluyor skin değiştirmememe ve hile açmamama rağmen. Lütfen yardım edin.

http://p1309.hizliresim.com/1f/4/s97yg.jpg

aynısı bana da oluyor yaa ne güzel oynuyodum şimdi takıldım biri çözüm söylese mesela siz geçebildiniz mi iki sene olmuş
    gerçi hatırlayabiliyonuzmu
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.