Şimdi Ara

GTA Turkish City (Güncellendi) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
116
Cevap
1
Favori
31.561
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TayfunKey

- "Piss" isheme modu eklendi,

Bu kadar güzel bir Türkçe için kocaman bir
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrenadeLauncher

GTA Turkish City (Güncellendi)

önce amerikan gangsteri arkada sagopa kajmer ve abluka alarm :D garip olmuş

holly shit ! sago süper olmuş..
  • Güzele benziyor akşam eve gider gitmez deneyeceğim.
  • Hocam Harbi Güzel Mod Yanlız İşeme,HotCoffe,Market Arabası GİBİ Saçmalıklar Olmasa DAHA İYİ OLurdu
  • süper bişeye benziyo hemen indiriyorum..
  • İndiriyorum çok güzelmiş tam aradığım gibi, teşekkürler.
  • arkadaş peki yeni arabaların hepsi modifiye ediliyormu ultrasuperpatch (google dan aratın) da arabalar modifiye edilebiliyordu (tofaşı çok güzel ediyordum.)
  • quote:

önce amerikan gangsteri arkada sagopa kajmer ve abluka alarm :D garip olmuş

Öndeki CJ sadece amerikan gangsteri ama T-shirt Türkçe (pislick markası;) ve gangsterlerde giyiniş her ülkede aynıdır.

quote:

Orijinalden alıntı: kpmustafa

quote:

- "Piss" isheme modu eklendi,

Bu kadar güzel bir Türkçe için kocaman bir

O yazıyı bilerek böyle yazdım. Orjinal Türkçe kullanarak yazsaydım bazı siteler bunu ya sansürlerdi yada konuyu silerlerdi. Bu duruma rağmen böyle bir önlem almak istedim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: forumber

arkadaş peki yeni arabaların hepsi modifiye ediliyormu ultrasuperpatch (google dan aratın) da arabalar modifiye edilebiliyordu (tofaşı çok güzel ediyordum.)

yokmu soruma cevap veren?
  • bazıları modifiye ediliyor ama genelde modifiye olarak renk, kaplama, tekerlek dışı olmuyo...
  • @TayfunKey

Çok teşekkür ederim güzel bir paylaşım ve yapım.Biraz daha geliştirilse mükemmel olur
  • Mükemmel bir mod eline sağlık kardeşim
  • quote:

Öndeki CJ sadece amerikan gangsteri ama T-shirt Türkçe (pislick markası;) ve gangsterlerde giyiniş her ülkede aynıdır.

Türkiye'de Gangsta sadece müzik türünde hafif olsada var ama yaşam tarzı olarak bulunmadığı için amerikan dedim :) (bknz..uyuşturucu, adama yaralama, öldürme, soygun vb..)
  • cok saglam olmus bravo..
  • quote:

quote:

Türkiye'de Gangsta sadece müzik türünde hafif olsada var ama yaşam tarzı olarak bulunmadığı için amerikan dedim :) (bknz..uyuşturucu, adama yaralama, öldürme, soygun vb..)

xD Haklısın...
  • @TayfunKey

Oyunda hata var.Altta resimdeki görevi yaparken gelen düşmanlar görünmez.Onlar bize ateş ediyor ama biz onları öldüremiyoruz.Defalarca roket attım,bomba attım,taradım ölmediler...

Oyuna bitirilmiş save dosyası atsam sorunsuz çalışır mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: byrahim

@TayfunKey

Oyunda hata var.Altta resimdeki görevi yaparken gelen düşmanlar görünmez.Onlar bize ateş ediyor ama biz onları öldüremiyoruz.Defalarca roket attım,bomba attım,taradım ölmediler...

Oyuna bitirilmiş save dosyası atsam sorunsuz çalışır mı ?

Bak KJKSZPJ hilesini yaz ve orda ateş püskürten bir silah var onunla orayı yaksın adam ölüyor. Ve bu hata bir burada birde jizzynin görevinde oluyor. Bundan başka sorun yok. Çünkü modu yaptıktan sonra ben oyunu oynayıp %100 bitirdim ve save atsanda bir sorun olmaz. Orjinal San Andreas gibi düşün xD Modu indirdiğin içinde teşekkür ederim.

• sorun çözüldü adamı cayır cayır yaktım
  • quote:

Orijinalden alıntı: byrahim

sorun çözüldü adamı cayır cayır yaktım

xD Yılmazzz bune...
    - Ballaslılar ağam, yakmak lazım xD
  • ben de eskiden san andreas'a modlama yapıyodum. arabanın üstüne aygaz falan yazardım. sıkınca bıraktım. ama gayet güzel olmuş bayağı emek verilmiş. bi aracın üstündeki tekstürlerin değiştirilmesinin ne kadar zaman aldığını/zor olduğunu bilirim. emeğe saygı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.