Şimdi Ara

GTA Turkish City (Güncellendi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
115
Cevap
1
Favori
30.725
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> Grand Theft Auto >> GTA Turkish City (Güncellendi)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1282 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: !XiR

ben de eskiden san andreas'a modlama yapıyodum. arabanın üstüne aygaz falan yazardım. sıkınca bıraktım. ama gayet güzel olmuş bayağı emek verilmiş. bi aracın üstündeki tekstürlerin değiştirilmesinin ne kadar zaman aldığını/zor olduğunu bilirim. emeğe saygı

Teşekkür Ederim. Ne yaptım ki toplam 540 tane yeni dff,col,txd ve diğerleri var xD
    Önceden yaptığın bazı modların linkini buraya at. Bakmak isterim ;)
    |
    |

bir de oyun hata verip kapanıyor çoğu zaman...

|
    |

Xbox Live: Yigitcen
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Tommy TXD değilmi Onlar ???
    |
    |
    Tommy skini yüzünden ara videolarda yapmış olabilir. Ama sonra belki bu durumu düzeltmek için ve yeni özellikler eklemek için bir patch yapabilirim. Ama tommy facesi yüklü iken böyle ara videoları izlemeyin. :)
    |
    |
    |
    http://forum.donanimhaber.com/m_36337155/tm.htm
    |
    |
    |
    |

Ashes2Gnashers
  • BSC Editörü
    1282 Mesaj
    Konu güncellenmiştir. GTA Turkish City Patch v1.0 eklendi, Alternatif Tanıtım Videosu, Ve Tek Link eklenmiştir.
    |
    |
    |
    |
    Seagate 7200Rpm 160Gb Hdd
    Nvidia GEForce 7100GS 512Mb
    Gigabyte GA-945P-S3
    5 Not
    Vice city-san andreas gibi oyunlarda yama sevmiyorum.Kalitelide olmuyolar çoğu zaman.

Vice city için ultimate mode güzel.Onun dışındaki modeları sevemedim...
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Kullanılmamış sinema bileti, birkaç yıllık, birkaç kuruş, tanımadığım anahtarlar. Hangi evin kapısına uyacak yoksa kapıyı kim açacak? Çantamın içinde kırık sigaralar. Sanki paramparça bir aşk hikayesi içinde ben faili meçhul. Bir kadın var, biliyorum. 220 gibi bir numara var aklımda ama biri eksik, aşk sözlerinin heceleri kayık. Flaşlar... Eğer kayıpsam şuanda, kayıp, kaybolmuş gerçekten, götür beni şoför şehrin merkezinde büyük medya binasına!!! İşte ben, yeni ben, bu yeni disko kralı. Bu gece yepyeni kimliğimle, size bir hikaye anlatacağım. Bundan yıllar yıllar önce, kendini yitirmiş bir adam, bir gece büyük televizyon binasında mikrofona konuşmaya başlar. Hikaye o kadar basma kalıp, sıradan, anlamsızdır ki... Kimse bir anlam bulmaya çalışmaz. Sonunda bu anlamsız dünyada adam kral olur. Sonraa.. Kral bir gün bakar.. Ve görür ki: Herkes kraldır! Herkesin bir krallığı vardır! Bunun üzerine kral.. Ölür!
    Money for nothing!
  • BSC Editörü
    1282 Mesaj
    Konu Güncellenmiştir.
    |
    |
    |
    |
    |
    |

Vodafone smart 6 kullanıcısı(2015 ten beri)||PC: Anakart Asus m5a87||cpu amd phenom 2 x2 565|||GPU Amd radeon sapphire r9270x 2GB 256 bit gddr5||PSU 450W bir psu işte||Tablet:Acer bir şey 1 gb ramli ekranı kırık ama idare ediyor
    Polis arabaları, gerçekten güzelmiş.
    |
    |
    Kullanılmamış sinema bileti, birkaç yıllık, birkaç kuruş, tanımadığım anahtarlar. Hangi evin kapısına uyacak yoksa kapıyı kim açacak? Çantamın içinde kırık sigaralar. Sanki paramparça bir aşk hikayesi içinde ben faili meçhul. Bir kadın var, biliyorum. 220 gibi bir numara var aklımda ama biri eksik, aşk sözlerinin heceleri kayık. Flaşlar... Eğer kayıpsam şuanda, kayıp, kaybolmuş gerçekten, götür beni şoför şehrin merkezinde büyük medya binasına!!! İşte ben, yeni ben, bu yeni disko kralı. Bu gece yepyeni kimliğimle, size bir hikaye anlatacağım. Bundan yıllar yıllar önce, kendini yitirmiş bir adam, bir gece büyük televizyon binasında mikrofona konuşmaya başlar. Hikaye o kadar basma kalıp, sıradan, anlamsızdır ki... Kimse bir anlam bulmaya çalışmaz. Sonunda bu anlamsız dünyada adam kral olur. Sonraa.. Kral bir gün bakar.. Ve görür ki: Herkes kraldır! Herkesin bir krallığı vardır! Bunun üzerine kral.. Ölür!
    Money for nothing!
  • Teğmen
    133 Mesaj
    Kaliteli bir yamaya benziyor. Teşekkürler.
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
üniversite
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.