Şimdi Ara

*16 Senelik* GTA San Andreas Çözüm Topiki! (Definitive Edition ile yeniden...) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
336
Cevap
0
Favori
153.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rica ederim benim için zevkti bu arada yeni topiğin için başarılar dilerim biz save dosyalarını bu topicte alıyorduk aslında ama olsun güzel bir topic olmuş. Sana iyi oyunlar
  • o ss ne ya
  • quote:

Orjinalden alıntı: Phoneix TUR

o ss ne ya

GTA 4 ün SS si olabilir tabi FAKE ihtimalide var...
  • Eser, ben uçuş okulunda PC nin azizliğine uğramıştım, o bölümle ilgilenme fırsatın oldu mu?
  • Evet arkadaşlar benimde oyunum bitti eser akar gibi yardımcı olabilirim dimi eser
  • Ya arkadaşlar bugün donanım haberi ve diğer forumları da araştırdım fakat cevabı bulamadım eğer cevaplar varsa özür dilerim hepinizden .Sorum şu;

Ben SAn Andreasın 5 cdliğini arkadaşlardan aldım fakat rar dosyasıydı.SPC_GA dosyası parçalandığı için açılamıyor.Kendi kurulu olan klasörünüzden onu bu foruma atabilir misiniz?
  • Uçakla mal taşıma görevinde gideceğim yere kadar geliyorum ve geri dönmem gerekiyor. Yalnız hızımı kaybettiğimden tekrar havalanamıyorum. Orada ne yapmam gerekiyor? (Fazla havalandığımızda radar tarafından farkedildiğimiz bölüm)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guraktan -- 8 Ekim 2006; 16:25:19 >
  • ya eser_akar abi ben bi bölüm war mini uçaklı bi kere oynadım geçemedim sen bi el atsan olurmu abi bölümün ismi z ben yapıcam ama uyuz oluyorum rc helikopterli bölümlere ya sinirlerimi bozuyoo
    http://www.hemenpaylaş.com/download/1818961/GTASAsf1.b.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Broadwayci -- 9 Ekim 2006; 21:59:16 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: guraktan

Uçakla mal taşıma görevinde gideceğim yere kadar geliyorum ve geri dönmem gerekiyor. Yalnız hızımı kaybettiğimden tekrar havalanamıyorum. Orada ne yapmam gerekiyor? (Fazla havalandığımızda radar tarafından farkedildiğimiz bölüm)

Bölümü tam olarak anlatabilirmisin birden hatırlayamadım biraz ayrıntıya gir ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eser_akar -- 10 Ekim 2006; 0:37:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: eser_akar

quote:

Orjinalden alıntı: guraktan

Uçakla mal taşıma görevinde gideceğim yere kadar geliyorum ve geri dönmem gerekiyor. Yalnız hızımı kaybettiğimden tekrar havalanamıyorum. Orada ne yapmam gerekiyor? (Fazla havalandığımızda radar tarafından farkedildiğimiz bölüm)

Bölümü tam olarak anlatabilirmisin birden hatırlayamadım biraz ayrıntıya gir ......
    Hani 3. şehirde uçak çöplüğündeki görevmi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Srkn141

Ya arkadaşlar bugün donanım haberi ve diğer forumları da araştırdım fakat cevabı bulamadım eğer cevaplar varsa özür dilerim hepinizden .Sorum şu;

Ben SAn Andreasın 5 cdliğini arkadaşlardan aldım fakat rar dosyasıydı.SPC_GA dosyası parçalandığı için açılamıyor.Kendi kurulu olan klasörünüzden onu bu foruma atabilir misiniz?

Valla bende GTA SA nın 6 CD li oyunu birde DVD si var ama öyle bir part yok içerisinde SPC_GA nedir tam anlayamadım o dosyanın bulunduğu cd hangisi acaba ve dosya neyin içerisinde tam ismini yazabilirsen o dosyayı yollayabilirim ama bu şekilde yardım edemem...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eser_akar -- 10 Ekim 2006; 0:43:23 >

• quote:

Orjinalden alıntı: emrebilici

ya eser_akar abi ben bi bölüm war mini uçaklı bi kere oynadım geçemedim sen bi el atsan olurmu abi bölümün ismi z ben yapıcam ama uyuz oluyorum rc helikopterli bölümlere ya sinirlerimi bozuyoo
    http://www.hemenpaylaş.com/download/1818961/GTASAsf1.b.html

OK Emrebilici kardeş sana fırsat bulduğumda bakıcam.

• Buyur emrebilici kardeş: zero görevleri bitti ve zero görevleri yaptığımız dükkanda senin oldu artık oradan para kazanabileceksin

http://www.hemenpaylas.com/download/1823410/GTASAsf1.b.html

^^^hemenpaylaş^^^

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eser_akar -- 10 Ekim 2006; 3:59:35 >
  • Arkadaşlar sorunu çözdüm 2 gün uğraştım ama nihayet hallettim. Dediğim yer havaalanından uçakla kalkıp paketleri istenilen yere bırakıp tekrar havaalanına gelmekti, uçuş okulunu yapamadığım için tecrübesizdim, şimdi hallettim. 10.000 papel kazanıyorum artık
  • quote:

Buyur emrebilici kardeş: zero görevleri bitti ve zero görevleri yaptığımız dükkanda senin oldu artık oradan para kazanabileceksin

http://www.****.com/download/1823410/GTASAsf1.b.html

^^^hemenpaylaş^^^

Allah razı olsun abi saol bende yapıcam ama uyuz oluyorum rc li görevlere bu arada nasıl oyunum güzelmi

• quote:

quote:

Buyur emrebilici kardeş: zero görevleri bitti ve zero görevleri yaptığımız dükkanda senin oldu artık oradan para kazanabileceksin

^^^hemenpaylaş^^^

Allah razı olsun abi saol bende yapıcam ama uyuz oluyorum rc li görevlere bu arada nasıl oyunum güzelmi

Bana sorarsan adamı o kadarda geliştirme çünkü hem çok hayvan gibi güzel durmuyor ve daha hantal duruyor. 2. BU şekilde kız tavlayamazsın böylede çok kas yaparsan kızlar korkup kabul etmiyorlar 3. O kadar kas bence Carla hiç gitmemiş Carl daha çevik daha zayıf ve daha eğlenceli biri gibi görünmeli bence 4. Saç stili hiç hoşuma gitmedi Oyunun ayarlarını hiç düzeltmemişsin ben hep diyorumki ayarları oynayabileceğiniz gibi hazırladıktan sora rc tipi görevleri yapın yoksa asla başarılı olamazsınız ama bu sözüm hiç dinlenmiyor galiba çünkü tuşlar tamamiyle karışıktı yönler ters bu tür oynamaya daha fazla alışmadan düzelt derim senin iyiliğin için mouse u yukarı kaldırdınmı yukarı aşağı kaldırdınmı aşağı insin hedef en güzeli bu bunu değiştir... 5. çok fazla şifre kullanmamaya çalış çok zorda kaldınmı kullan bunlarda silah şifresi health şifresi ve polis şifresi olsun gerisine gerek yok. 6. Tabi bu yukarıda söylediklerim sadece benim düşüncelerim herkez öyle düşünecek diye bişey yok unutmayalım ki zevkler ve renkler tartışılmaz...

• quote:

quote:

quote:

^^^hemenpaylaş^^^

Bana sorarsan adamı o kadarda geliştirme çünkü hem çok hayvan gibi güzel durmuyor ve daha hantal duruyor. 2. BU şekilde kız tavlayamazsın böylede çok kas yaparsan kızlar korkup kabul etmiyorlar 3. O kadar kas bence Carla hiç gitmemiş Carl daha çevik daha zayıf ve daha eğlenceli biri gibi görünmeli bence 4. Saç stili hiç hoşuma gitmedi Oyunun ayarlarını hiç düzeltmemişsin ben hep diyorumki ayarları oynayabileceğiniz gibi hazırladıktan sora rc tipi görevleri yapın yoksa asla başarılı olamazsınız ama bu sözüm hiç dinlenmiyor galiba çünkü tuşlar tamamiyle karışıktı yönler ters bu tür oynamaya daha fazla alışmadan düzelt derim senin iyiliğin için mouse u yukarı kaldırdınmı yukarı aşağı kaldırdınmı aşağı insin hedef en güzeli bu bunu değiştir... 5. çok fazla şifre kullanmamaya çalış çok zorda kaldınmı kullan bunlarda silah şifresi health şifresi ve polis şifresi olsun gerisine gerek yok. 6. Tabi bu yukarıda söylediklerim sadece benim düşüncelerim herkez öyle düşünecek diye bişey yok unutmayalım ki zevkler ve renkler tartışılmaz...

abi çok teşekkür ederimde bide ayarları nasıl yapıcaz tuşları nasıl diziyim senin nasıl bi ss koysana bi zahmet

• ya bana şu tren görevini anlatsana geçemiyorum big smokede nasıl geçicem trenin neresinde durucam bana yardım eder misin
  • quote:

Orjinalden alıntı: cobraburak

ya bana şu tren görevini anlatsana geçemiyorum big smokede nasıl geçicem trenin neresinde durucam bana yardım eder misin

kardeş öncelikle hoş geldin aramıza o tren görevi çok basit trenle aynı hizada gidiceksin big smoke adamları öldürücek işin esprisi ne trenin uzağında durucaksın ne de yakınında he ama şifre kullanırım dersen rocketman yazıp jet pack alırsın uçarak öldürür adamları sonra big smoke u alır oradan geri ewine götürürsün

• Eser seninle MSN den görüştük, sana sordum sen cevap verdin ama olmadı. Four dragon kumarhanesinde dolar işaretli ilk görevdeyim. Burada fotoğraf makinesi bulmam isteniyor, bunu buldum sonra bir planı elde etmem gerek. Resepsiyonistle görüşüyorum ama bunu vermek yasak diyor. Hatırlarsan sen silahları sakla, kızın gösterdiği yere git, sis bombası at fotoğraf çek dedin. Fakat kız herhangi bir odayı göstermiyor, ayrıca bütün mekanı gezdim ama sis bombasını bulamadım. Biraz ayrıntılı bilgi verirmisin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guraktan -- 13 Ekim 2006; 20:01:05 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.