Şimdi Ara

*16 Senelik* GTA San Andreas Çözüm Topiki! (Definitive Edition ile yeniden...) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
0
Favori
153.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • SLM.. Birkaç Soru var galiba hemen yanıtlıyayım pek bakamıyorum şu aralar yeni forum sitemiz açılıyor ondan dolayı. Madd Dogg orada aradaki demo bitmeden atlıyorsa bir iş var demektir ya bazı hileler den dolayı yada uyunda bir bug var bu kesin çünkü o demo bittiğinde bile adamı sağa sola yürümesi lazım ancak hızlı olmak gerekiyor arka tarafta telefonla konuşan bir amca var onun kamyonetini çalıyoruz içi koli kutularıyla dolu atlıyacağı binanın duvarına paralel getirdikmi
    onunla beraber kamyoneti ileri geri hareket ettiriyoruz sağa giderse sağa sola giderse sola bir süre sonra atlıyacak ki atladığında onun pozisyonunda olmamız lazım zaman yavaşlıyor çünki atladığında ve kolilerin arasında düşerken kan kaybediyor ve belirli bir zaman içerisinde onu hastahaneye yetiştirmemiz gerekiyor senin dediğin gibi daha demo bitmeden veya biterbitmez atlarsa bir sorun var demektir. daha önce böyle birşey başıma gelmedi o nedenle neden hemen atlıyor bilemicem. Ama orada adama bakmadan shift ile hızlıca koşup kamyonu yetiştirmemiz gerekiyor en ufak sallanırsan atlıyor ama öle hemende atlamıyor

Şunu ben bir araştırıyım....

Arkadaşlar Sölemeden Edemicem bu arada yeni forum sitemiz açıldı dostluk ve eğlence sitesi
    Sizlerinde katılımını bekleriz....... www.cafemaxi.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eser_akar -- 7 Kasım 2006; 2:29:01 >

• Nihayet oyunu bitirdim arkadaşlar, oyun oldukça güzel ve etkileyiciydi. GTA 4 ü bekleyeceğiz artık. Yardımlarınız için hepinize teşekkürler.
  • arkadaşlar bişey sorucam elegy denen bir araba var bunu modifiye etmek için dükkan war bide bi yer daha war araba mağazası gibi önünde işaret war satın almak için oyunu bitirdim ama bunlar açılmadı açmak için ek görev felanmı war inşaat görevleri bitti kamyon görevlerinide şu an yapıyorum yardım edin nasıl açarız bunları bide maximum canı çoğaltmak için neler yapabiliriz ?
  • Youtube de bütün bölümleri var.Ayrıca başka konuda da gösterilmişti.Hem de görüntülüydü.
  • eser_akar benim gta san andreasta takıldıgım bi bolum var hani trenle kaçan 4 tane çete elemanını motorla kovalayıp oldurmeye calısıyoduk ya o bolumu bi turlu geçemiyom ben sana save dosyasını veriyim sen bana o bolumu geç geri ver ok
  • quote:

Orjinalden alıntı: slale06

eser_akar benim gta san andreasta takıldıgım bi bolum var hani trenle kaçan 4 tane çete elemanını motorla kovalayıp oldurmeye calısıyoduk ya o bolumu bi turlu geçemiyom ben sana save dosyasını veriyim sen bana o bolumu geç geri ver ok

slm arkadaşım dediğin bölüm çok kolay eser abi şu an forum açtı onla uğraşıyor ve ara sıra nete giriyor sen isterseb upload et ben oynayım sonra geri up edeyim ok saygılarr..
  • kardeş adresim budur eser_akar@hotmail.com genelde açıktır. save yi bana burdan ulaştırabilirsin...
  • beyler ben black procet bilmemneydi işte o görev bende niye açılmı yorr lütfen yardımm
  • quote:

Orjinalden alıntı: warriorsiwit

beyler ben black procet bilmemneydi işte o görev bende niye açılmı yorr lütfen yardımm

Arkadaşlar Uzun Zamandır Uğramıyordum Kusura Bakmayın. warriorsiwit arkadaşım, şu açılmayan görevden daha detaylı bahsedermisin? Nerede ve hangi görevden sonra. Lütfen bunu hep söylüyorum sorularımızı ayrıntılarıyla soralım. İyi Forumlar

• Eser ben oyunu sırfırdan tekrar oynamaya başladım.Vallahi yine zevk veriyor.Daha önce %100 yapmamıştım.%85 filandır sanırsam.Bu sefer %100 yapmayı kafaya koydum.Şu og loc motorla kovalama bölümü son derece saçma olmuş.Bir ton mermi sıktım,meğerse sonuna kadar takip etmek gerekiyormuş.

Sorum; bir tane harita modu vardı bilirsin,çok daha kaliteli görünüyor.Onu kurmuştum tek beğendiğim moddu.Fakat bazı bölgeleri yanlış gösteriyordu.Bunun düzgünü varmı?Başka senin kullandığın mod varmı?

İntihar eden adamla ilgili sorulara cevap; o ana kadar hile yaptıysanız adam direk atlıyor diye biliyorum.Hileciler böyle cezalandırılıyor.
  • Barisdragon; Öncelikle Teşekkür Ederim. Kullandığın Mod Tam olarak Oyuna Neler KATIYOR modtan bahsedersn sewinirim çünkü yüzlerce mod çıkarıldı ben bile daha hepsini denemiş değilim.
    Ayrıca Madd Dogg Sarhoş olup Damlara çıkıp intihar ettiği görevde Şifreylen bi alakası yok Olsaydı Ben Oynarken Görev Daha Hiç Başlamadan Adam İntihar Ederdi Zaten Madem Hilecilere Böle Bir Ceza Varr Ben ve Birsürü Kişi Neden Bu Cezayı Göremedikk diyerek saygılarımı sunuyorum
  • Harita modu.Oyunun geçtiği yerlerin uydudan çekilmiş fotoğrafı gibi bir harita.Çizgifilm gibi değil yani daha gerçekçi.Maddog hilesi ile ilgili şeyi biryerden okudum.Yoksa ben hile mile kullanmadığım için bilmiyorum.Belki bazı hilelerde olabilir...Ayrıca modların çoğu uyduruk.Bir de görüş mesafesini artıran mod iyiydi,sisteminiz iyiyse eğer.
  • Les Desperados görevini anlayamadım, yardımcı olursanız sevinirim.
  • ya kardeş ben pc ye format attım bende multiplayeri vardı silindi yükledğim yeride unuttum nerden yükleyebilirim onu yaa acaba
  • sa-map'ımı dion kanka
  • evet onu diiiooorum nasıl yüklicem kanka?
  • googleden aratmayı denesene olüm.walla babam bulduydu bizde.ben bilmiorum sen bi dene googleden.
  • Arkadaşlar, Les Desperados görevini anlayamadım.

Les Desperados Görevi;
    Oyuna ilk başladığınızda groove streetdeki evinize geliyorsunuz ve evinizin garajının yanındaki ev size görev veriyor.

Oyunda baya bir görev yapıyorsunuz, ilk adayı başka bir çete elegeçirince 2. adaya ordan 3. adaya falan geçiyorsunuz, daha görev yapmaya devam edince, liberty citye gidiyorsunuz, en sonunda groove streete geri dönüyorsunuz, haritadaki sarı ve pempe renkleri yerler başka çetelerin ellerinde oraları elegeçiriyorsunuz ve aldığınız bir görev sonucunda şehirde ayaklanma çıkıyor, butun arabalar durup dururken patlıyor, insanlar birbirlerini vuruyorlar, evler yanıyor falan. Heh bundan sonra en baştaki gibi groove streetdeki ilk evinizin garaj tarafındaki evden bir görev alıyorsunuz, görevi veren S harfi olarak gözüküyor ve haritada ondan başka görev veren olmadığı gözüküyor. Bu vatandaş size Les Desperados diye bir görev veriyor, Kız kardeşinizin sevgilisi yardım istiyor ve yardım ediyorsunuz, görev başlıyor.

Konuşmalarda şu geçiyor; groove street çetesine 3 yeni adam katıcas. Yada 3 tane çete üyesi al. Şeklinde bir konuşma geçiyor tam çevirisi yapamadım. (oyun ing.ce bende)

Görev başlıyor, bu herifde sizinle beraber geliyor heryere ve ateş falan ediyor kafasına göre. Klavyedeki butun tuşları,
    1-kendi çetemdeki heriflerin yanına giderek denedim.
    2-sokaktaki normal vatandaşın önüne giderek denedim.
    3-evin merdiveninde oturan herifin önüne giderek denedim.
    4-polisin önüne giderek denedim.

Ama hiçbir yanıt yok. Ben bu görevi nasıl aşabilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuSpect_tr -- 30 Aralık 2006; 9:43:22 >

• Yeşillere bakarak "G" tuşuna basacan.
  • Tmm tmm buldum tşk.ler. (By SuSpect)

Hea bu arada, oyun zorlaşmaya başladı gibi geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zodd -- 31 Aralık 2006; 23:31:23 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.